Ulica!!!

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Ulica!!!

Postautor: Jup » wt sty 04, 2005 4:58 pm

Witajcie!!


Powiedzcie jak Wy to robicie na ulicy..... prosze o konkretne i sprawdzone przyklady


pozdrawiam

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » śr sty 05, 2005 12:23 am

Ja prawie w ogole z ulicy nie korzystam... jest dużo innych ciekawych miejsc gdzie laski nie gonią przed siebie. Na ulicy masz ryzyko, że laska mimo nakręcenia odejdzie i uświadomi sobie po czasie, że utraciła niebywałą okazje poznania wyjątkowego faceta. Jak to duże miasto - najprawdopodobniej jej więcej nie spotkasz - więc z drugiej strony to świetne miejsce do ćwiczeń. W małym mieście możesz złapać się na tym, że czasami zaczepiają Cie laski, które kiedyś Ty zaczepiałeś ale nie pamiętasz o tym - koleżanka Reanata mi o tym opowiadała ;)

Preferuje szkołe, puby, sklepy, dyskoteki... W dyskotekach jest głośno, ale czasami sama postawa wystarcza.. bez słów. Są laski, które tam przychodzą do dyskotek w konkretnym celu :)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Janmaster
Posty: 25
Rejestracja: wt paź 05, 2004 1:32 pm

Postautor: Janmaster » śr sty 05, 2005 11:13 pm

Najpierw odpowiednia postawa w sobie. Później któryś ze scenariuszy:
- podchodze do panny i mowie nietypowy komplement - Lechu zwracał na to szczególną uwagę na ostatnim nlsie
- opisuje panience sytuacje w jakiej sie znajdujemy i wale jakas propozycje
- fajne jest tez po prostu mowic "cześć" każdej lasce jaką spotkasz - dobre ćwiczenie na pewność siebie
- mowie jej wprowadzenie do jakiegos patternu np. czy zastanawialas sie kiedys jaka jest róznica miedzy miłoscią a zakochaniem. Czekam na jej reakcje. Może sie zdarzyć, że zapyta po co to do niej mowie. Wtedy spointuj to jakos dowcipnie np. taka ankieta itp.
Jestem mistrzem!!!

Awatar użytkownika
Zwierzak
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 10:06 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Zwierzak » pn sty 10, 2005 2:17 am

Cokolwiek byś nie powiedział musisz w pierwszych słowach przytrzymać jej uwagę i... zaciekawić tak aby się zatrzymała i zaczęła Cię słuchać- jak?
Najlepiej pytaniem (interesujacym) np. Czy mogę o coś zapytać...? (simply but the best) i ze spojrzeniem Jamesa alias Bonda ( i odpowiednią postawą ) czekasz aż włączy hamulce i zacznie nadstawiać uszu... czekając co powiesz (według mnie to działa najlepiej na wszystkich łącznie ze zwierzętami 8) !!!
Później pytasz o wszystko co interesujące JĄ- a standardowo np. gdybyś chciała poznać mnie a ja bym chciał itd., lub o strój. jak sie porusza, co zobaczyłeś w jej oczach itp.
Dalej gadka + patterny i jest Twoja BRACIE... a nie zapomnij o cukierku i numerku :D (telefonu oczywiście)
Narka
Kobiety...? po prostu je kochaj ;-)
Ćwiczyć, ćwiczyć, i jeszcze raz ćwiczyć !!!

Montez
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 4:08 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontaktowanie:

Postautor: Montez » pn sty 10, 2005 12:03 pm

A mógłby ktoś dopisać kilka konkretnych przykładów takich nietypowych komplemntów czy innych rzeczy jakie jej wypadałoby jej powiedzieć żeby utrzyać jej uwagę.

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » wt sty 11, 2005 6:13 pm

hmmm. to juz nikt wiecej na ulicy nie poluje....?? :roll:

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr sty 12, 2005 12:15 am

ja sie przyznam - na ulicy nie dzialalem od kiedy zrobilo sie zimno... teraz niby mam 3 tygodnie, ale... bla bla bla.

polecam zwykle "o, czesc. co u ciebie?" - czasem dziala

pozdro, tao


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości