POPRAWKA

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

POPRAWKA

Postautor: Gość » sob sty 01, 2005 6:09 am

Macie racje ale teraz zastanawia mnie fakt jak łatwo wytracic postawe pijąc alkohol może cos o tym na forum :). Odrzucam używki :) hahahah a z tą laską jest coraz gorzej ma opis (żegnam wszystkich postanowiłam sobie coś zrobić) po tym jak zrobiłem sobie pomocne techniki w zapomnieniu i olałem idąc w ramiona innej. Lechu mam pytanie do ciebie czy działanie wizualizacji z różą i patern z BB na zakochanie taką desperacje mogą wywołać :twisted: POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2005 5:14 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob sty 01, 2005 12:41 pm

opowiedz tu więcej o swoich doświadczeniach - coś Ci napiszemy jak wytrzeźwiejemy.Narazie sam to zrób i zastanów sie chwilę dłużej.

hny :)
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » sob sty 01, 2005 2:25 pm

Tak jak pisałem na ogólnym chłopczyk ćwicz ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz ale nie ograniczaj się do jednej laski to ważne :!: :!: :!: co do tej jednej jedynej to musisz mieć pewność że nie spalisz (znam to z autopsji )

W końcu to tening czyni ruchmistrza a nie płytki czy kurs

A jakby co to pisz tu z czym masz problem a my postaramy Ci się pomóc.


Kurde czemu wczoraj nie wziołem 2KC :lol: :lol: :lol: pić pić ....ten cholerny kac :lol: :lol: :lol:
Bez komentarza :D :D

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob sty 01, 2005 2:30 pm

a ja sie znowu napierdoliłem i pijemy z Maćkiem od 4.00 i jest fajnie.

rok 2005 rokiem kojota :D
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » ndz sty 02, 2005 12:16 am

Michał- wiem, że jest ci teraz trudno. Wiem co czujesz, porzucenie boli, zwlaszcza że byłeś z nią od pół roku i ci na niej zależało. To boli, boli jak cholera i nie jesteś w stanie sobie nawet wyobrazić, że za jakiś czas będziesz o tym myslał inaczej i że przestanie ci na niej zależeć. Nie wiem, czy masz szanse ją odzyskać, napisz coś więcej jak już będziesz w stanie trochę pozbierać się do kupy. Pomyslimy, czy da radę jeszcze coś zrobic, czy tez trzeba będzie znaleźć inny obiekt uczuć.
Trzymaj się, dbaj o siebie, trzeżwość myslenia przyda ci się niezaleznie od tego co zrobimy.
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz sty 02, 2005 1:45 am

stary, znam to uczucie. kazdy z nas to zna - smutek, nienawisc do calego swiata, chec upodlenia sie. co cie nie zabije, to cie wzmocni. pozdro, tao

Gość

Postautor: Gość » ndz sty 02, 2005 3:22 pm

Fakt byłem pijany :). Poprostu laska która niby kocha, placze mówi mi że nie możemy być ze soba ze względu na odległość. Nafaszerwowałem ją wizualizacją rózy oraz paternem z BB na totalne zakochanie. Mój błąd polegał na zrobieniu z siebie ogromnego psf-a. Techniki wizualizacji stosuje codziennie by zapomniec z dobrym skutkiem. Niestety dzwoniłem do niej po pijaku prawie co godzine teraz tego żałuje napór zmieniłem na opór. Co jest dziwne wszystko to przez siostre jej bo dowiedziałem się że ona mówiła Magdzie by mnie żuciła i sama zobaczyła jak będe napierał i prosił żebym wróciła. Jej sister ma ogromne doświadczenie w tym i co się okazało stosuje tricki takie które tworzą z chłopaka psf-a :). Ale teraz kiedy już dałem sobie kopa zająłem się innym mianowicze laska która mi wysyła sms-y i pisze kocham cię to odeszło. Najlepszym sposobem za zapomnienie o kobiecie jest druga kobieta.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn sty 03, 2005 12:02 am

Cieszę się, że tak szybko doszedleś do siebie. Jak się spadło z klaczy, najlepiej od razu dosiąść innej. :)
Skoro po pijaku wypisywałeś różne rzeczy w części ogólnej forum, to równiez tam przydałoby sie jakies wyjasnienie, nie sądzisz?
Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn sty 03, 2005 12:08 am

Bracie! Siły Ciemności jak widzę już Cię opuściły!!! Witaj ponownie! Ciekawe, jak by to było, gdybyś mógł wyobrazić sobie siebie jak pełen kontroli nad sytuacją poznajesz kolejną kobietę i kolejną i... kolejną i... kolejną.... pamietając jednocześnie ten moment wkurwienia, zaraz potem, jak na moment zbłądziłeś...

Pozdrawiam iad


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości