SZOKUJĄCY BLOG :)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

SZOKUJĄCY BLOG :)

Postautor: Gość » sob gru 18, 2004 12:54 pm

Witam wszystkich i chciałbym pokazać pewne ciekawe doswiadczenie zgodne z klubem sprwdźmy co się stanie hehehe bez kurwy. Więc często słysze jak to mężczyźni nie potrafią kochac i myślą tylko o dupie więc powstał blog w którym napisałem swoje rozstanie jako rozstanie wyjebanego petenta acz emaile do mnie były szokujące. to napisałem na blogu:

Ten blog powstał dlatego iż zrozumiałem jak wielką siłę ma MIŁOŚC. Często nieświadomie spoglądałem na ludzi zakochanych nie rozumiejąc sensu tak naprawdę miłości. Byli to dla mnie ludzie szczęśliwi, ale tylko szczęsliwi. Kiedy jednak sam doświadczyłem tego...niezwykłego....uczucia zrozumiałem jak się myliłem, widząc na swojej twarzy łzy, czujać jak powoli spływają po moich policzkach i jaki ból mi zadają. Tak naprawdę do miłosci możemy dojść jedynie cierpieniem. Każdy znas pewnie zna to uczucie kiedy leży z bliską sercu mu osobą i każdy dotyk tej osoby jest dla niego..... niezwykłą.......pieszczotą. Każde spojrzenie tej osoby budzi w nas uczucie radości i....niewyobrażalnej.....bliskości która nas zniewala. Kiedy to tracimy pojawiają się łzy, smutek, żal, ból który przeradza się w...ogromne....cierpienie. Doświadczając tego jak trace mi bliską osobę ze świadomością że te spojrzenie, ten dotyk, pocałunek jest ostatni i że juz nigdy nie będe mógł tego powtórzyć sprawił że straciłem grunt pod nogami. Czułem jak moje nogi, ręce robią się bezwładne, a w gardle coś zaczyna mnie dusić. Każdy podąża za światem materialnym ale tak naprawdę nie rozumie sensu życia, traci to co jest najpiękniejsze. To jest mój pierwszy wpis który nie wiem czy przyciągnął waszą uwage i przypomniał wam te wszystkie uczucia utraty kogoś bliskiego. Mam nadzieję że będziecie tu zaglądać. Nie myślcie że tutaj beda wpisy które was wprowadzą w stan....niezwykłej....ciekawosci ponieważ to jest blog na którym piszę to co jest najbardziej ludzkie. Zapraszam do następnego wpisu.

Emaile:
Jak możesz podaj swoje gg
Kiedy będzie następny wpis bo nie możemy sie dopczekać z kolezanką

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » czw kwie 07, 2005 4:58 pm

O co ci stary chodzi ?Co ty wygadujesz ?cholera jakieś poetyckie przemyślenia ,o w huj ,to nie dla mnie ,ale co tam ,nie bede sie czepiał ,każdy pisze ,co uważa za słuszne ,dlatego pozdrawiam
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

WIZARD BRAIN
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 12, 2005 10:41 am
Kontaktowanie:

Postautor: WIZARD BRAIN » ndz kwie 10, 2005 10:57 am

Klocek poetą się trzeba urodzić :) haha
Kobieta jest jak książka............którą sam piszesz. Kiedyś pisałem dramaty..................dzisiaj romanse i perwersje :) Pamiętajcie uwaga na zewnątrz to co dla ciebie oczywiste, dla niej nie musi być.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz kwie 10, 2005 11:49 pm

ja jebie !!!! ... Słowacki zmartwychwstał !!!! :P

<blurp> jak powiedział Miluś widząc żabę, po czym zajebał z fireballa jak to miał w zwyczaju tym samym smaląc tyłki w te pędy uciekającym Kajkowi i Kokoszowi :P


as u see, i prefer J.Christa :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » sob kwie 16, 2005 12:09 pm

Oj stary to kule sobie wtoczyles na dobre, jakby to powiedzial Ross milosc to uczucie ktore wytwarzasz sam w sobie wlasnie myslac w tenze sposob ktorego dales tu probke. Mysle ze teraz wiesz w czym tkwil Twoj blad i teraz zamiast wytwarac w sobie takie uczucie i czekac na to az ktos cie dotkie , zaczniesz wytwarzac te uczucia w super laskach ktore to beda oczekiwac tego wlasnie uczucia podczas Twojego dotyku a Ty bedziesz sie dobrze bawil :lol: , ciesząc sie wolnościa i majac wykwintny sex, kto wie moze kiedys zaprosisz je na zbiorowy sex :twisted: , to jest frajda :twisted: , pozdro

Aristo


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości