prośba

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

pandemonium

prośba

Postautor: pandemonium » czw gru 16, 2004 7:35 pm

witam
Wymyśliłem sobie taki temat na prace licencjacką jak język perswazji 8O
Nie wiem czemu i teraz mam taki mały problem,że jest bardzo mało książek na ten temat i prosiłbym o polecenie mi czegoś.Na razie mam język perswazji i sukces w sprzedażyz NLP,skrypt szkoleniowy mistrz manipulacji i z tego głównie kożystam.Mam jeszczze te ksiązki Oconnora,ale one sie nie nadają.Prosiłbym jeszcze o podanie jakiś użytecznych książek.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw gru 16, 2004 10:07 pm

hej. jezyk persfazji AFAIK jest po to, zeby go uzywac, a nie mowic albo co gorsza pisac o nim. skoro pomimo wszystko podjales sie takiego tematu, to wejdz sobie na stronke: http://how.to/influence (przekierowanie na adres, ktorego nie pamietam, uwazaj na pop-upy), bedaca witryna sieciowa Roberta Plazo, ktorego znamy z dwoch pozycji o uwodzeniu (pomijajac energetyczne rzeczy jest w nich troche o jezyku ciala, fajnie wyjasnione budowanie patternow, zajebiscie opisany pacing i pare innych rzeczy). o jezyku persfazji moze byc troche w 'ph.d. of persuasion' - nie gwrantuje, bo tego jeszcze nie czytalem z racji, ze doslownie dopiero minute temu to znalazlem i zaczynam sciaganie =). mam nadzieje, ze da ci to jakis punkt zaczepienia.

pozdro, tao

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » czw gru 16, 2004 10:07 pm

O ile pamiętam, to GWP wydało książkę o metodach terapeutycznych Miltona Ericssona. To powinna być kopalnia przykłądów - i to dobrych.

Pozdrawiam I

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt gru 17, 2004 12:57 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:59 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pt gru 17, 2004 11:41 am

No i zapomniałem - Z żab w księżniczki :-))

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » pt gru 17, 2004 11:50 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:59 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt gru 17, 2004 12:27 pm

dzęki chłopaki za pomoc ,ale dodam ze to ma być zastosowanie języka perswazji w biznesie bo ja studiuje marketing i zarządzanie.Te dwie ksiązki trenerów są mi najbardziej pomocne.Z żab w księżniczki mam to potem to przejże :roll:
Ostatnio zmieniony pt gru 17, 2004 5:03 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Stalowy Szczur
Posty: 34
Rejestracja: ndz cze 13, 2004 2:01 am
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Stalowy Szczur » pt gru 17, 2004 4:31 pm

pandemonium pisze:dzękiki chłopaki za pomoc ,ale dodam ze to ma być zastosowanie języka perswazji w biznesie bo ja studiuje marketing i zarządzanie.Te dwie ksiązki trenerów są mi najbardziej pomocne.Z żab w księżniczki mam to potem to przejże :roll:

Moze tu http:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
(sorry, przeczytaj zasady korzystania z forum. Admin)
Nigdy nie było żadnej równowagi pomiedzy płciami, ponieważ władza wiąże się z pewnymi rolami społecznymi, podobnie jak z pewnością wiąże się z informacją.

YaPko

Postautor: YaPko » pt gru 17, 2004 8:15 pm

Kevin Hogan: Psychologia Perswazji oraz Sztuka Porozumienia
Robert Dilts: Sleight of Mouth
Kenrick Cleveland: Maximum Persuasion i kilka innych
R. Bandler & J. La Valle: Persuasion Engineering

powodzenia...

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt gru 17, 2004 9:03 pm

yapko , a masz może te ksiązki w formie pdf?

YaPko

Postautor: YaPko » pt gru 17, 2004 9:17 pm

Tak,

oprócz Hogan'a

wal śmiało na prv'a...

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » pt gru 17, 2004 11:10 pm

Wejdź na GWP tam sa ksiazki o NLP co prawda ja kupilem cos innego Caldiniego oraz sztuka autoprezentacji :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob lut 19, 2005 9:19 pm

ukhjkbnmbn
Ostatnio zmieniony ndz maja 01, 2005 11:14 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob lut 19, 2005 9:21 pm

1
2
3
4
5
5
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2005 4:54 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob lut 19, 2005 9:26 pm

xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony czw kwie 07, 2005 4:55 pm przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości