Brak pewności siebie - śmiałości :(

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Brak pewności siebie - śmiałości :(

Postautor: MrBigEntertainment » ndz paź 05, 2003 11:36 pm

Witam

Mam podstawowy problem - BRAK PEWNOŚCI SIEBIE w podejściu do kobiety np. w sklepie, ulicy - Bardzo proszę o ćwiczenia na pewność siebie - choć o jedno, dwa - to mi naprawdę BARDZO pomoże (słyszałem o jakiś ćwiczeniach w kinie czy z panterą ?!), niestety na NLS CD brak takich ćwiczeń.

Pozdrawiam
Dziękuję

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn paź 06, 2003 7:39 am

Witam,
Zrób sobie "podwójną dysocjację", opis tego jest w wielu książkach o NLP, np. "Programowanie Neuro-Lingwistyczne - Nowa technologia osiągania sukcesów" (tam jest wiele takich ćwiczeń) albo w "Serce umysłu" Andreasów, albo niech ktoś Ci to zrobi.

Powodzenia.
rydzu

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » pn paź 06, 2003 1:07 pm

Dzięki, za tę informację.
Czy mógłbyś podać choć z dwa takie ćwiczenia. (kino, pantera)

pozdrawiam

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » ndz paź 12, 2003 8:48 am

Opis podwojnej dysocjacji zamieszcze w poniedzialek, a CD z "Pantera" jest w przygotowaniu wiec wkrotce (tydzien lub 2 ) znajdzie sie w sprzedazy.

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » pn paź 13, 2003 11:58 pm

Witam

pisał pan, że zamieści opis podwujnej dysocjacji

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » czw paź 23, 2003 1:09 pm

miało być i nie ma
płyty mają być i będą ale hoho... chyba trzeba będzie poczekać

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

POdwojna dysocjacja

Postautor: yebi69 » ndz paź 26, 2003 6:46 am

Pare dni poslizgu :-)

Oto instrukcja do podwojnej dysocjacji:

1. Wyobraź sobie, że jesteś w kinie. Siedzisz w pierwszym rzędzie i patrzysz na ekran, na którym oglądasz czarno- biały film. W filmie tym widziesz siebie na chwilę przed zetknięciem się z bodźcem wywołującym reakcję fobiczną ( w tym wypadku uczucie niesmialosci lub strachu)

2.Zatrzymaj film (tak jak używasz "pauzy" w magnetowidzie) na pół minuty przed wystąpieniem pierwszych objawów.

3.Teraz wyobraz sobie, z boku, inny ekran, na którym stworzysz ciag dalszy tego filmu z takim zakończeniem jakie Ci najbardziej pasuje. Np. widzisz siebie jak stykasz się z tym bodźcem i reagujesz w zupełnie nowy sposób. Spkojnie i na luzie albo z radością. Ty jestes reżyserem. Ten nowy film jest w kolorze.

4. Majac gotowy nowy film, wstań z fotela w pierwszym rzędzie (możesz "wyjść z siebie" jak na filmach o duchach) i udaj się na tył sali do kabiny projekcyjnej. Teraz patrzysz przez szybę w dół na siebie. Widzisz jak ogladasz siebie na ekranie. (Ty nr 1 jest na ekranie, Ty nr 2 siedzi w pierwszym rzędzie, Ty nr 3 stoi w kabinie projekcyjnej i patrzy przez szybę)

5. Puść nowy film do konca i zatrzymaj na koncu gdy na ekranie juz jestes po (np. odchodzis zod laski i skrcasz za rog.) Patrzysz na siebie i po wyrazie swojej twarzy widzisz, ze tym razem bylo zupelnie inaczej, super.

PAUSA - stop.

6. Schodzisz z kabiny projekcyjne na sale, idziesz do pierwszego rzedu i "wstepujesz w siebie" nr 2 (tego na fotelu) i patrzysz na zatrzymany kadr na ekranie. Wstajesz z fotela i "wstepujesz w siebie nr 1" (tego na ekranie).

7. Naciskasz PLAY i sprawdzasz jak sie czujesz w tej nowej wersji.
Przewijasz caly film szybko do poczatku (ze soba zasocjowanym w roli glownej.

8 est: Pomysl o tym co przedtem budzilo Twoj lek i niesmialosc i sprawdz co sie zmienilo.

Jak zrobisz to dobrze to wystarczy raz i mozesz przetestowac w zyciu.

Pozdrawiam

Yebi

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » ndz paź 26, 2003 8:46 pm

Dzięki BARDZO

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » pn lut 09, 2004 6:29 am

Batko pisze:Opis podwojnej dysocjacji zamieszcze w poniedzialek, a CD z "Pantera" jest w przygotowaniu wiec wkrotce (tydzien lub 2 ) znajdzie sie w sprzedazy.



Mozna prosic o linka do strony gdzie mozna to kupic

redangels
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 06, 2003 10:39 am
Kontaktowanie:

Postautor: redangels » pn lut 09, 2004 9:44 am

właśnie można kupić jakieś nowe materiały?
z teog co pamietam miało być nagranie video?

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » pn lut 09, 2004 1:51 pm

nie ma CD na "pewność siebie" w sprzedaży - miały być za 2,3 tygodnie 10 miesięcy temu :) Dla osób, które kupiły kurs ma być 1 dniowy warsztat - ale nie wiem kiedy - mam nadzieje, że dożyję :)

P.S.

proponuję zamieścić ćwiczenia z panterą, olbrzymem i postawę Bonda na forum "dla osób które kupiły NLS CD" - skoro i tak tylko im (nam) mają być podane te techniki, metody

pozdrawiam

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt lut 10, 2004 1:23 am

Zrezygnowalismy z CD instalujacego odpowiednią postawę, nie zamierzamy nabijać kabzy piratom. Tak więc zamiast wydawać dodatkową gotówkę na CD, uzyskacie możliwość wziecia darmowego udziału w warsztacie na którym wam to zainstalujemy.

Pierwszy termin już 13 marca!

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

MrBigEntertainment
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 04, 2003 9:57 pm

Postautor: MrBigEntertainment » wt lut 10, 2004 10:42 pm

Super tylko.....

Gdzie odbędzie się ten warsztat - jeśli we Wrocławiu to rzeczywiście dla mnie będzie darmowy, jeśli natomiast w Warszawie to ten "darmowy" warsztat będzie mnie kosztować conajmniej ok. 200zł - a to dla mnie dużo :(:(:(


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości