konkretny przypadek

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » czw gru 11, 2003 12:42 pm

chyba masz racje ze nie dla mnie, bowiem spotkałem ta panienke i nie zgadniecie co mi powiedziała ..., mowi ze ma chłopaka i dziwi sie ze wczesniej o tym nie wiedzialem. Panowie mieliscie absolutna racje, ale to jest tak ze czasami spotyka sie kogos i myslisz sobie fajna laska fajnie sie z nia gada i kto wie co jeszce..., ale w pewnym momencie uswiadamiasz sobie ze to i tak zwykła suczka ktora wciska ci "unspoken implikation" wg. rossa, i taka to historia, chyba musze sie zapisac na ten kurs gdyz chyba dałem ciala i robie cos nie tak.

aristo

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Postautor: Donato » ndz gru 14, 2003 6:42 pm

Kurs to zajebista sprawa :) Transy kotwice i te inne sprawy. A im więcej tego robisz tym lepiej się czujesz a im lepiej się czujesz tym lepsze wysyłasz sygnały a im lepsze wysyłasz sygnały tym więcej lasek na Ciebie jakoś patrzy a czasami nawet MAGNES NA KOBIETY CI POMOŻE !!! Chociaż muszę poprosić Pawła Sowę żeby na wszelki wypadek jeszcze raz mi go zainstalował ;)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

już dobrze kaszląca łaniu:)

Postautor: Sowa_sensei » pt sty 09, 2004 6:14 pm

Aristo drogi przyjacielu. NLS to zabawa dla dużych psów. Takich co wiedzą, że dadzą sobie radę zawsze i wszędzie. Przywiązanie się do jednej ręki, która Cię karmi to tylko krok od lizania, skamlenia, proszenia, przymilania się i błagań- o proszę, zjem twoją kupę, tylko nie mów że cię boli głowa, proszę.

Te narzędzia (NLS) to wolność. Użyj ich. Otwórz oczy i zobaczysz setki fajnych lasek obok siebie. A niektóre z nich są Ciebie warte. I AKCJA!!!

Auuuuuuuuuu!
Paweł

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » pt sty 09, 2004 9:06 pm

Tak, zapomniałem dopisac, bo zdawało mi sie ze juz nikt tego nie bedzie cztytac, ten problem z ta laska to historia, umawiam sie z innymi laseczkami i musze powiedziec ze zgadzam sie z chłopakami ktorzy radzili zebym to zostawił i poszedł do nastepnej, teraz mam kilka nr tel i umawiam sie z roznymi kobietami, ostatnio rozpaliłem jedna do goracosci po koleji wywoływałęm stany a najdłuzej czasu poswieciłęm na pozadanie i udało sie , szkoda tylko ze stwierdziłem ze laska mi sie nie podoba:), powiodzenia


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości