nowy adept

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr paź 20, 2004 2:06 pm

Kobiety starsze, młodsze, bogatsze, biedniejsze, bardziej lub mniej wykształcone, zamężne, niezamężne- to są wszystko KOBIETY! Mają swoją wyobraxnię, swoje marzenia, swoje emocje, ktore mozna rozniecać i rozpalać. Wszystko inne- wiek, status społeczny lub materialny ma znaczenie tylko drugorzędne. Studentka V roku zapewne nie weżmie chlopaka z technikum na imprezę, ani nie przedstawi go swoim kolezankom jako swego "chłopaka", ale to nie znaczy, ze nie może się z nim przespać!
Analogicznie- jeśli masz 40 lat i spotykasz się z dwudziestoparoletnia dziewczyna, to też raczej nie przedstawi cię swoim rodzicom jako narzeczonego, ani nie pójdziesz z nią na imprezę, ale możesz swobodnie chodzic z nia do łóżka (sprawdzone w praktyce ;) ).
Tupak ma rację- warto się wystrzefgać stereotypów (ona jest starsza/młodsza/gwiazda filmowa/intelekualistka i dlatego mnie nie zechce". Zamiast tego poznaj jej poglady, jej wartości. I oczywiscie możesz mówić z nią o stereotypach (jako o czyms negatywnym, np. kojarząc stabilizację z nudą, mowiąc o różnych rolach jakie mężczyzna pełni w zyciu kobiety itp.) i o tym, co twoja koleżanka renata, z V roku medycyny powiedziała na ten temat, gdy ja kiedyś spotkaleś całującą się ze znacznie mlodszym chłopakiem...

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości