W jakim celu kobieta

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

ruchmistrz

W jakim celu kobieta

Postautor: ruchmistrz » śr gru 03, 2003 11:06 pm

zaczyna opowiadać o facetach, którzy ją rwą lub proponują kawę? Spotkałem się z tym już kilka razy i przyznam że trochę mnie to wkurwia, kiedy coś gadam, walę pattern a ona za chwilę że jakiś dentysta proponował jej kawę albo zaczepił ją facet i spytał czy się z nim umówi. Co zrobić w takim wypadku? Jaka to jest informacja zwrotna?

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: W jakim celu kobieta

Postautor: rydzu » czw gru 04, 2003 1:13 am

ruchmistrz pisze: zaczyna opowiadać o facetach, którzy ją rwą lub proponują kawę? Spotkałem się z tym już kilka razy i przyznam że trochę mnie to wkurwia, kiedy coś gadam, walę pattern a ona za chwilę że jakiś dentysta proponował jej kawę albo zaczepił ją facet i spytał czy się z nim umówi. Co zrobić w takim wypadku?


Potwierdź jej doświadczenie i zacznij prowadzić jej myśli w porządanym przez Ciebie kierunku w inny sposób.

ruchmistrz pisze: Jaka to jest informacja zwrotna?


to co zrobiłeś dało Ci w jej przypadku taki właśnie rezultat, jeżeli więc chcesz wywołać (u niej) coś innego zrób coś innego.

A tak bardziej szczegółowo, to... kiedy mówisz jej pattern to z nią dzieje się zwykle jedna z dwóch rzeczy...

1) albo ona zaczyna w myślach podążać w kierunku który wyznaczasz przez pattern i zaczyna doświadczać stanu o którym mówisz - może to robić tylko w myślach (obesrwuj jej sygnały niewerbalne) albo może Ci przerwać i zacząć mówić o tym co się dzieje w jej głowie :) - co jej się (w związku z tym) przypomniało lub co ona o tym myśli - wtedy zamknij się i pozwól jej mówić wyłapując jej słowa transowe :)

2) albo NIE podąża, pozostaje jakby w dystansie do tego o co mówisz - wtedy może myśleć np. o ramie waszego spotkania, aby ją określić zaczyna porównywać to ze swoimi innymi doświadczeniami tego typu i mówi to o czym myśli.


pozdrawiam
rydzu


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości