Zmiana przekonan....

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Troy
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 10, 2004 2:50 pm

Zmiana przekonan....

Postautor: Troy » pt sie 06, 2004 6:28 pm

Witam szacowna brac. To moj pierwszy post. Pare misiecy temu poznalem panne w necie. Ale dopiero niedawno sie z nia spotkalem w realu. Wystarczyly 2 dni by robila rzeczy ze mna......takie jak z zadnym dotad facetem( ach te patterny :) ). Tyle ze jestem z Lublina(od pazdziernika Wawa) a ona z Zielonej Gory... Wg niej bycie ze mna "na odleglosc" nie jest mozliwe....Jak zmienic jej przekonaia? Probowalem paru patternow..jedyny efekt jaki mi sie udalo osoangac to metlik w jej glowie. Pytanie do GURU: Jak zmienic jej przekonanie???

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » sob sie 07, 2004 7:15 am

Co to znaczy: bycie ze mną :?: :?: :?:
Przekonania, bracie, przekonania...
Ty masz byc jej guru erotycznym, więc wytłumaczy sobie to jak chce i bedzie z Tobą... nieważne jak.
Po prostu masz kochankę w Zielonej Górze... hmmm... fajnie...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob sie 07, 2004 10:31 am

Troy, radą pomocny Ci będę jenoż podaj jej imie i rozmiar biustu - a łatwiej będzie o ile sucz znaną suczą przeze mnie jest :) A tak na poważnie to jeżeli jako początkujący myślisz jeszcze o tym, aby "zakładać sobie kajdanki" to radze Ci "poszaleć jeszcze troche", a kajdanki za grzechy poczynione same wskoczyć na Cię będą chciały. Inoż nie pierwsze lepsze, a złote czy też jakich pożądasz najbardziej.

A z drugiej strony przypomnij mi czy opowiadałem Ci historie jak to moja koleżanka Renata opowiadała mi ostatnio jak zaczęła się zakochiwać w człowieku mieszkającym niemalże na końcu świata? :)

Oddaje głos Guru....
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

cd....

Postautor: Sowa_sensei » ndz wrz 05, 2004 11:15 pm

No i seedmen trafil w se(e)dno..!

Przyznam, ze to moze sie wiazac z moja awanturnicza natura, ale od zawsze kiedy slysze historie zaczynajaca sie od slow w rodzaju " ale ona nie chce..." to pierwsza my


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości