otoczenie

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

otoczenie

Postautor: aristo » ndz lis 30, 2003 1:04 am

mam pytanie, ktore chyba jeszcze nie padło i zarazem temat ktory nie słyszałem by był poruszany na nls, wiadomo ze otoczenie zewnetrzne i warunki dookoła odgrywaja role i wpływaja na budowanie rapportu, a zatem jak powinien wygladac pokuj do ktorego przyprowadzam dziewczyne, z ktora wiadomo co puzniej bedziemy robic, jaka muzyka powinna grac ? moze macie jakies przykładowe składanki ktore najlepiej puszczac, jaki zapach powinien unosic sie w powietrzu i jakie oswietlenie? Wiem ze to moze wykraczac troche poza nls, ale mimo to bede wdzieczny za odpowiedzi, bowiem te aspekty tez znacznie przyczyniaja sie do przyspieszenjia i uprzyjemnienia dozn, a przecierz o to chodzi. pozdrawiam

aristo

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn gru 01, 2003 4:42 am

Moje podejście jest takie... NLS jest jak sztuka walki wręcz (i nie tylko) - aby była uzyteczna, powinieneś umieć robić to wszędzie i o kazdej porze i z każdą przeciwniczką ;), a nie tylko na "zielonej macie w niedziele"... jeden na jednego na znak sędziego, z tą samą osobą co zawsze. NLS to umiejętność wykorzystania wszystkiego co się dzieje wokół tak aby służyło to Twojemu celowi... tak jak bohaterowie filmów "Kung-Fu" którzy potrafią walczyć w każdych warunkach przy pomocy wszystkiego co im wpadnie w ręce, kiedy tylko przeciwnik stanie Ci na drodze... nie powiesz przecież "Oj przepraszam - może zaatakujesz mnie kiedy indziej, bo jestem teraz kiepsko ubrany..." albo "Mmmmm niezła laska - szkoda że nie odkurzyłem dziś rano mieszkania... albo szkoda że wracam prosto ze stadionu i jestem cały spocony". Wszystko co potrzebujesz - to skupić i przytrzymać na sobie (na tym co mówisz) jej uwage i kawałek miejsca w którym nikt wam nie będzie przeszkadzał.

Oczywiście zwykle kiedy zaczynasz ćwiczyć nowe technik, robisz je najpierw w bezpiecznym miejscu... na materacu, potem robisz to tam gdzie chcesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości