Synchronizacja głosu z oddechem

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Synchronizacja głosu z oddechem

Postautor: Modulo » pt lip 16, 2004 4:37 pm

Gdzieś na tym forum (lub blogu któregoś z braci) przeczytałem o synchronizacji swojego głosu z oddechem kobiety jako elemencie pacingu. O co tu chodzi? Robić przerwy, kiedy ona robi wdech? Zmieniać ton w zależności od tego, czy ona wdycha czy wydycha? A jak?
-Mateusz

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt lip 16, 2004 5:46 pm

Bracie dam Ci radę, która się odnosi do wszystkiego co NLSowe...
Próbuj i sprawdzaj... Tylko tak optymalnie wykorzystasz zdobytą wiedzę i umiejętności...
Z autopsji wiem, że sztywne trzymanie się tego co nam ktoś przedstawi może przynieść mierne efekty...
Każdy jest innym człowiekiem i inaczej widzi rzeczywistość (mapy, hehe...)
Jeśli chodzi o pacing na oddech to idziesz w dobrym kierunku... więc kombinuj...
Potrzebujesz dokładnej instukcji??

Pozdrawiam

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt lip 16, 2004 7:20 pm

i pare małych tipsów :D

- obserwuj jej unoszące się od oddychania ramiona nie cycyki :D [zresztą patrzenie skupione na jej cyckach, kroczu, nogach - nie da ci u niej dobrego startu, patrz jej w oczy, spokojnie, z rozleniwieniem i lekką nutką zaciekawienia :D lub patrz na nią całościowo, wyćwicz oczy w patrzeniu .. trudno mi to tu nazwać, patr na nią cąła nie ruszając gałkami, wiesz jak czasami wzrok się zmęczy i się na coś zapatrzysz, wzrok ci wtedy mętnieje i tak na prawde nie wiesz gdzie go ogniskujesz, jest rozluźniony, przynajmniej ja tak odczuwam, przestrzeliwuj ja wzrokiem, patrz gdzies w dal tylko w jej kierunku, acha i nie ciągle i nie przez bite 2 h :P bo sie lalka speszy :D i pomyśli żeś natręt :D]

- jak dopasujesz oddechy to bedziesz mówił kiedy i ona będzie wydychała powietrze, a jak zacznie za Tobą podążać, to jesteś w domu :D mówisz powoli, nisko kiedy trzeba, rób pauzy, bez pośpiechu, wyraźnie wypowiadaj słowa, ale bez literowania :D :D:D:D:D bo straci cierpliwość, no chyba że sie bawisz w jąkałę, własnie .. pobawcie się w jąkałę, zobaczycie jak ona sie będzie wysilała żeby Was usłyszeć, potem można zrobić z tego żart i zacząć mówić normalnie zobaczycie jej zdziwienie :D :D:D a pretekst żartu .?? a wiesz chciałem zobaczyć czy jesteś tolerancyjną osobą, a jak ona zapyta np co bym zrobił jak by nie chciała słuchac tylko mnie spławiła, to powiedziałbym jej ... co to za persona .. już normalnym językiem, wtedy tez laska doznaje szoku :D :D

hahahahah

dobra bo bo bo sie sie roz roz roozzzz rozgadałem :D

po
em emdżej :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Postautor: Modulo » pn lip 19, 2004 11:25 am

Dzięki chłopaki! Działa :-)
-Mateusz

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 19, 2004 1:09 pm

Modulo pisze:Dzięki chłopaki! Działa :-)


nie ma sprawy, wiemy że działa :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości