Wąż sowy (czy też Wąż Sowy)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Modulo
Posty: 10
Rejestracja: ndz lip 04, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Szwajcaria

Wąż sowy (czy też Wąż Sowy)

Postautor: Modulo » czw lip 15, 2004 4:02 pm

Pytanie do doświadczonych NLS-owców: czy w codziennej praktyce wykorzystujecie wspomnianą technikę?

Trudno mi ocenić, czy działa, czy dobrze się wbijam z tym promieniem, itd. Jak długo trzeba zapodawać tego węża? Czy można w tym po jakimś czasie się wprawić? I ogólnie, jakie doświadczenia?
-Mateusz

Awatar użytkownika
BUHAJ
Posty: 60
Rejestracja: ndz lut 22, 2004 1:56 pm
Lokalizacja: rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: BUHAJ » czw lip 15, 2004 4:15 pm

Ja tam juz nie wiem stosuje to i panny sie na to faktycznie lapia(widze efekty) A moze to ja tak dzialam niewerbalnie .

To raczej kwestia wiary i nastawienia :wink:

pozdro
http://buhaj.blog.onet.pl/

"The force strong with me"

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw lip 15, 2004 4:56 pm

hmmm... promien (albo ten zmodyfikowany, z kutasem? :) )? czy moze cos, o czym powinienem wiedziec? 8)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » pt lip 16, 2004 12:40 am

Kurczę nie wiem o co tu chodzi. Kiedy ja opanowałem ta technikę, błyskawicznie przetestowałem na lasce z Iranu, z która ledwo się mogłem dogadać po angielsku i dawaj międzynarodowy ogień, po dwóch dniach znajomości :D :D :D

Potem jeszcze stosowałem wiele razy i nie będę opisywał bo jestem z natury skromną osobą :D

Wiele razy słyszałem też rozentuzjazmowane opinie NLSowców i zauważyłem jedną rzecz. Acha, ostatnio opowiadał na treningu w Sopocie brat Hugo, że z pełną świadomością i uwagą wypierdolił na molo węża a paręnascie minut później laska podeszła do niego, ot tak i zapytałą- Czy ty jesteś rozwiedziny? Przypadek???

Więc powtórzę moją teorię KLUCZOWY JEST TWÓJ STAN.

To taka skromna różnica pomiędzy sytuacją: A sprawdzę, może chociaż wąż podziała, a taką chwilą, kiedy wiesz że jesteś panem świata CZUJESZ TO i na takim "highu" dostawiasz węża.

Cholera wie, może to jakaś tajemnicza wypadkowa koktailu hormonów w twoim ciele, odpowiednio ukierunkowanej uwagi i całościowej postawy, kto wie?

Po
P.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt lip 16, 2004 9:10 am

taopai pisze:hmmm... promien (albo ten zmodyfikowany, z kutasem? :) )? czy moze cos, o czym powinienem wiedziec? 8)


nic czego nie znasz i nie myśl o tym :D :D :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

;)

Postautor: damian » czw gru 09, 2004 9:24 pm

a jaką macie szybka technike na to aby poczucsie panem swiata mi czasem tego poweru brakuje a szkoda
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » czw gru 09, 2004 9:50 pm

wyruchaj lesbijke ;) tupak ostatnio rzucil wyzwanie :) pozdro, tao

billy
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 22, 2007 1:28 pm

Postautor: billy » ndz lis 25, 2007 2:42 pm

MOgłby ktoś opisać tą technikę bo na ostatnim kursie jej nie było?


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości