do glowy przychodza mi same petenckie odpowiedzi...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » ndz lip 04, 2004 11:17 pm

lalalalala, jest dobrze :). "blablablablabla... Dzwonilam dzis do Ciebie do domu, ale niestety, nie bylo Cie. W takim razie licze na to, iz w bardzo niedlugim czasie wystapisz z propozycja spotkania" - ona chyba lubi czuc petenta :). teraz tylko pozostaje mi dzialac. a wogole to pol godziny temu wrocilem z mazur - boze, zazdroszcze Quit'owi - on ma Mikolajki na codzien. przeciez po tym kursie to on nie bedzie nadazal z dymaniem :) szkoda tylko, ze nie mialem okazji cos zakrecic oprocz dzis rano panienki przy kiblach :lol: i to tez tylko chwilke, bo sie spieszylem. :) kocham wakacje :)

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » pt lip 09, 2004 10:38 am

Taopai
rzesz cholera jego mać. Zamiast się szlajać po Mazurach korzystniej dla Ciebie byłoby jakbyś się spotkał z bracią w Sopocie - ale była jazda :!: :!: :!: :!: :!: .
Człowieku mi tak okrzepły te umiejętności, że teraz nawet z kumplami gadam: "wiesz jak to jest..."
A później zaliczyłem BB ale to juz inna historia (z Archiwum cholera X)

Pozdrowienia

Hugo :twisted: :twisted: :twisted:
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn lip 12, 2004 12:11 am

hehehe - na mazurach tez mnowstwo dup, sloneczko, wiaterek, zagielek, zajebiste imprezy szantowe, gdzie mlode dupy tak kreca tyleczkami, ze choroby morskiej sie mozna nabawic... :) a poza tym teraz glownie opieram sie na pacingu, spojrzeniu, glosie, postawie, ich slowach i cocky & funny :)
w sopocie mnie nie bylo, bo nie mialem na to kasy :/ a mazurki mialem za darmo, z tym ze malo okazji zeby wyjsc na miasto - tyle co do restauracji, klopa i sklepu - w wiekszosci przypadkow z dwiema marudami (to juz oddzielna historia :) )
zajebiscie pozdrawiam wszystkich i uciekam pod prysznic, bo wrocilem 30 minut temu :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 2:31 pm

ty mi nie mów za 3 tygle jade w te rejony :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:

ej taopai co to za sygnaturka ?? :evil: :evil: :evil:
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn lip 12, 2004 2:51 pm

i bierzesz drewno do lasu... ;)
a sygnaturka specjalnie dla ciebie jest nowa :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pn lip 12, 2004 8:22 pm

taopai pisze:i bierzesz drewno do lasu... ;)
a sygnaturka specjalnie dla ciebie jest nowa :)


tak biorę, ale tylko na 1 tydzień, a potem drewno wraca do drewutni, a drwal zostaje w ... szkółce leśnej :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości