HIPNOZA

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
whooan
Posty: 28
Rejestracja: ndz gru 21, 2003 4:02 pm

HIPNOZA

Postautor: whooan » ndz cze 20, 2004 3:30 pm

Znalazłem idealną kobiete. Wszystko jest cacy ja jej odpowiadam ale ma opory z sexem. Bardzo sie stara ale ja poprostu nie odpowiadam jej fizycznie(chociaż ona bardzo by chciała).

Mam zamiar wprowadzić ją w stan Hipnozy i sasugerować, że jestem pieprzonym Dżordżem Klunejem czy innym Bradem Pitem. Ona nie ma nic przeciwko.

Pytanie
Czy może to wpłynąć negatywnie na jej ekologię działania i czy mogą być jakiekolwiek negatywne skutki tego typu zabiegu.
Dodam od razu, że to będzie moja pierwsza indukcja i niechciałbym nic spieprzyć.
Native Linguistic Speaker

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: HIPNOZA

Postautor: tupak » pn cze 21, 2004 12:24 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:16 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » pn cze 21, 2004 10:37 am

Dear Whooan,


To równie zgodne z ekologią celów co samo stosowanie patternów NLS.Twój komunikat ma na celu wywołanie w niej pożądanego stanu emocjonalnego- zmiany jej mapy świata.Czy koniecznie musisz osiągać to wprowadzając ją w głęboki trans?W tym momencie bierzesz pełną odpowiedzialność za osobę hipnotyzowaną, a w momencie kiedy bez doświadczenia, pozwolisz sobie na to odpowiedzialność jest tym większa.

Piszę to bo sam kiedyś powiedziałem kobiecie, że wprowadzę ją w płytki trans ,,na poprawę humoru'' :) , a tam już wmontowałem wiele silnych sugestii w metaforach,poleceniach,cytatach itd.Było to bardzo skuteczne, jak się później okazało uwarunkowało ją wręcz na mnie, ale później zdałem sobie sprawę, że było to dość ryzykowne...

Co zaś do oporów przed dymaniem, to wytłumaczenie o warunkach fizycznych przypomina mi bulshit generator.Sex ma być domknięciem dobrze zaaranżowanej sprzedaży wyrazem uczuć, fascynacji, podniecenia - jeżeli Ty je rzeczywiście wywołałeś, to konsekwencją tych stanów jest domknięcie kontraktu :) .W tym wypadku absurdem jest że wpuści do łóżka Clooneya, a Ciebie niestety nie.Wygląd dla kobiety zmienia się wraz ze stanami, jakie w niej budzisz, więc w Twoim przypadku, albo opory tyczą się wszystkich mężczyzn, co nie jest zdrowe, albo pomyśl raz jeszcze w jakim stanie powinna się znaleźć.
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: HIPNOZA

Postautor: mcjackal » pn cze 21, 2004 12:13 pm

tupak pisze:
whooan pisze:Czy może to wpłynąć negatywnie na jej ekologię działania i czy mogą być jakiekolwiek negatywne skutki tego typu zabiegu.
Dodam od razu, że to będzie moja pierwsza indukcja i niechciałbym nic spieprzyć.


Negatywnie? Watpie. Najwyzej nie zadziala.


no nie całkiem, bo to narzędzia dość poważne któreymi możesz zrobić tyle samo dobrego co i złego :D

kwestia jak ich użyjesz :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » śr cze 23, 2004 11:16 pm

No tak. Czy ktoś z was wie co jest dobre a co złe? Bo taki przewodniczący wie na pewno!

Jest parę dziwnych kwestii- ja jej odpowiadam... ale fizycznie nie... Jak na mój gust coś koleżanka ściemnia i chcę uwagi, dużo uwagi-

...to może kanapeczke z kawiorem, może lampke szampana, a może seansik hipnozy szanownej pani pierdolnę...

Naprawde nie wiem co Ci poradzić. Wiem że michael o'breen z Angli jest gościem o urodzie misia koala i zajebistym hipnotyzerem i ma żonę jak pamela anderson sprzed 8lat, tylko dlatego że kiedy on ją dotyka "czuje się jakby dotykał ją brad pitt- tak mi zaindukowałł michael".

A co gdybyś odbił piłeczkę w ten sam sposób?

Pozdrawiam
P.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » śr cze 23, 2004 11:19 pm

Acha, i jeszcze jedno dear whoan, taka ona idealna, że za 5 lat będziesz pękał ze śmiechu, że aż tyle czasu Ci zajęła :D

Po
P.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości