Jak pozbyć się chęci??????????????? :):)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

Jak pozbyć się chęci??????????????? :):)

Postautor: Gość » sob cze 19, 2004 2:19 am

Pomimo ze juz opanowałem w miare dobrze paterny i głos i widze rezultaty jedna rzecz mnie dławi którą teraz zauważyłem. Poprostu zamiast uważać uwodzenie za zajebisty fuuuun ja zaczynam odczuwać w głowie lekką desperacje ze musze ją zdobyć. Może są ćwiczenia które pozwolą mi patrzeć na panne jak na coś co ma mi sprawić zabawe a nie będe patrzył na nią jak na zabawke którą musze mieć :twisted: . Bo to wysyła sygnał który jej mówi że jest fajny dobrze nawija i moge go mieć zamiast jest fajny dobrze nawija hmmm ale jak go zdobyć. A jak mówią zakazany owoc najbardziej smakuje :).

Takie nastawienie powoduje to że nie....czuje........czasami swobody i luzu. Każdy pewnie zna to.......uczucie.....jak czeka na jakiś egzamin i jego wynik ma.......zadecydować.......o losie jego życia. I kiedy....oczekuje....nadejścia tego momentu kiedy stanie przed egzaminatorami i wie ze juz nie ma odwrotu serce zaczyna mu.......szybciej.......bić a strach ogarnia jego.......całkowicie.......od głowy do koniuszków palców czując jak to narasta z.........niewyobrażalna........szybkością do tego stopnia że cały się.....trzęsie........i ma ochote uciec z dala od tego. WIEM PRZESADZIŁEM TROCHE :)

PS. Pawle jak wiesz cały czas oczekuje na wiadomość która jak mówisz ma się stać dla mnie niezwykle szczęśliwą wiadomoscią jak i również mogła by się stać dla innych. Czekam z niecierpliwością. Pozostałym tylko powiem ze to jest nic naprawde fascynującego co mogło by na was wpłynąć w jakiś szczególny sposób. :twisted:

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob cze 19, 2004 7:46 pm

Zamień w swoim wewnetrznym dialogu "muszę" na "mogę" i sprawdz jaką róznicę to zrobi.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt lip 02, 2004 3:00 pm

Wyprubuj ten motyw z filmu sposób na blondynkę.To znaczy jak będzisz szedł na randkę zwal sobie kapucynka :lol: i już nie bedziesz o niej myślał w ten sposób. :oops:

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt lip 02, 2004 3:01 pm

I potem możesz zakotwiczyć ten stan,a potem jakby co odpal kotwice :roll:

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt lip 02, 2004 5:50 pm

Będziesz miał mniej roboty zanim pójdziesz na randke we dwojga :cry:

Gość

Postautor: Gość » sob lip 03, 2004 12:46 pm

To że ty to wykonujesz przed podejściem do laski to powdziwiam cię. Zastanawiam sie jak siedzsz gdzieś w publicznym miejscu i widzisz zajebistą laske czy walisz konia na jej oczach spuszasz sie w reke i podając jej dłoń móiwsz miło mi pandemonium jestem hahahaha :twisted: bracie jestes wielki ale twe rady nie :cry:


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości