Mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów i do adminów&qu

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów i do adminów&qu

Postautor: Mirekski » czw cze 10, 2004 12:59 pm

Otóż zastanawiam się jak to zrobić i co zrobić by w wątku "ZAPYTAJ GURU NLS" odpowiadali na zadane pytania tylko GURU. Czasem chcę wejść i poczytać sobie fachowców w tej dziedzinie i trudno znaleźć ich wypowiedzi. Może da się to jakoś załatwić. Ciekaw jestem co myśli reszta forumowiczów na ten temat. Załóżmy wchodzisz na ten wątek i piszesz prośbę konkretnie kierowaną do GURU i wiesz, że od nich dostaniesz odpowiedź. Możesz tą samą prośbę też napisać w wątku kierowanym do absolwentów NLS i tam dostaniesz od nich odpowiedź również.

Pozdrawiam Mirek

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: pakuszka » sob cze 12, 2004 4:59 pm

popieram

atuty pomysłu

1. wchodzisz i wiesz że dostajesz wiedzę "z górnej półki"
2. wiedza tam obecna płynie "z góry" czyli z założenia nasycona jest optymalnymi podpowiedziami (płynie z generatora)
3. jest sprawdzona przez co skuteczna (a to jest pure nlp)

pozdrawiam pakuszka
co do celu: ...kiedy nie wiesz dokąd idziesz to kiedy już tam będziesz to nawet nie będziesz wiedział że juz tam jesteś...
Budda

admin
Wielki Brat
Posty: 70
Rejestracja: wt wrz 30, 2003 9:24 pm

Postautor: admin » sob cze 12, 2004 5:44 pm

Nie ma możiwości takie skonfigurowania forum aby po pytaniu jakiegoś uczestnika inni - z wyjątkiem trenerów - nie mogli nic dopisywać.

Co najwyżej możemy wprowadzić zasadę, że każdy post, który nie będzie postem trenera lub osoby zadającej pytanie zostanie skasowany.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz cze 13, 2004 12:01 am

me ... agree :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości