dzieśmiałośc

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 18, 2004 11:50 am

...................
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:12 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 18, 2004 12:25 pm

............
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:12 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt cze 18, 2004 12:55 pm

Firewalle mozna wyłaczyć :)
Co cię powstrzymuje przed zapytaniem jej o godzinę? Co by się stało, gdybyś to zrobił?

No i jeszcze jedno- jak byś chciał reagowac, gdy dziewczyna traktuje cię jako obiekt seksualny?
Jak reagujesz gdy tego nie robi?

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 18, 2004 11:55 pm

................
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:13 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 18, 2004 11:59 pm

...............
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:13 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob cze 19, 2004 12:07 am

Stary, znam to pierwszy raz przekonałem się o działaniu NLS na głupawych paszkwilach :P , nie tyle chodzi mi o to że leciały na mnie, ale o precyzję i dokładność wywoływanych stanów i założone informacje zwrotne.Wniosek był odkrywczy :) :wszystkie kobiety mają podobnie zbudowany umysł!! :D

Różnica, która stanowi różnicę leży wówczas w Twoim nastawieniu.A nastawienie możesz budować przez serię łatwych zwycięztw z kobietami takimi sobie,kotwiczenie stanu który temu towarzyszy.A może zakotwiczysz sobie stan po alkoholu, bez utraty klarowności myślenia? :)

Zanim odczytasz informację zwrotną kobiety, odczytaj informację o swoim własnym stanie w tej chwili.Na który stan łatwiej Ci wpływać?

ps.
Nie przesadzaj z zabawą włosami kobiety, której dobrze nie urobiłeś :) , pewności siebie nie myl z czymś na co pozwala sobie większość nawalonych facetów.

po,
A
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Postautor: urukhai » sob cze 19, 2004 1:32 am

Roznica miedzy paszkwilem a Super Laska (SL) jest zasadnicza. Paszkwile lykaja PSFowskie adoracje i profesjonalne uwodzenie. SL natomiast jest ciezko wyrwac "na PSFa" gdyz juz mnostwo gosci wczesniej probowalo tak ja wyrwac. Ilez mozna sluchac "jestes ladna" ? SL maja tego dosc, ale z kims sie dymac musza, wiec co przystojniejszym PSFom sie udaje. I nagle przychodzi taka chwila, ze SL slyszy na dyskotece "Wiesz...Chcialbym Ci cos powiedziec, tylko nie jestem przekonany czy Ciebie to zainteresuje..,Gdy tanczysz Twoje cialo wykonuje niesamowicie sprezyste ruchy i absolutnie idealnie komponuje sie bleblebleble". Spotkalo ja cos nowego. Koles do niej podszedl, a w jego oczach nie bylo widac checi zerzniecia jej w kiblu czy w aucie na parkingu. On ma jej cos do przekazania, a jak ja poinformuje o intuicji jaka posiada na temat jej umyslu ona nie przegapi okazji by tego wysluchac. Jesli tak sie stanie to bedzie ostre dymanie ;)
Ja osobiscie technik NLS nie cwicze na SL. Lacze studia z praca i od marca nie wiele bylo okazji by porzadnie przemaglowac jakas SL. Oczywiscie zdarza sie w supermarketach czy na ulicy jakas zaczepic ale to nie jest nic specjalnego. Jednak jak jest jakas imprezka u nas w mieszkanku czy gdziekolwiek to zawsze wybieram sobie jakas laske do przecwiczenia. Paszkwile omijam szerokim lukiem gdyz kumple mogliby sie dziwnie patrzyc ;)
Proponuje Ci meczenie jak najwiekszej ilosci wszelkiej masci kobiet. Tak, zebys nie widzial roznicy w podejsciu do paszkwila i SL. Jesli nie mozesz sie przemoc zrob to tak jak ja - wyjdz na miasto i powiedz sobie "No to sprawdzmy co sie cholera stanie jak podejde do tej laski" ((c) Pawel S) i powiedz komplement (na pewno na plytach jest jakich nalezy uzywac kopmlementow). Pozniej zapytaj czy przypadkiem gdzies w poblizu nie mozna sie napic dobrej kawy/dobrego piwa (nie proponuj jej tego, tylko zapytaj). Usmiechaj sie i patrz w jej oczy. Jesli sie nie uda i uslyszysz "spierdalaj" to powiedz "dziekuje", walnij jeszcze wiekszy usmiech albo sie zasmiej i odejdz.

Pamietaj, ze kazda porazka jest podwalina sukcesu.
pozdrawiam
Uruk-Hai

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob cze 19, 2004 2:26 pm

...................
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:13 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

Postautor: Gość » sob cze 19, 2004 3:31 pm

cholera ziomek tłumaczysz tylko sie z tego czy było mi trzeba ją posunąć dzisiaj czy jutro(dla siebie samego). Pamietaj ty wystawiasz reguły ona je akceptuje. Styl bezszczela czasami bywa dobry ale na panienki które same sa takie czyli (pacing). :twisted: ruchaj się frajerze. Niestety postawa to fundament uwodzenia niestety mi brakuje postwy do tego by na pannach mi tak nie zalezało ale jak brat tupak mi powiedział jak ci zalezy na niej odejdź od niej a potem mozesz znowu zrobić natarcie :) :twisted: :twisted: dajesz dajesz jedziesz jedziesz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob cze 19, 2004 7:45 pm

Pandemonium, w takim razie od dzisiaj MUSISZ podchodzić do obcych kobiet na ulicy. Na poczatek do 1O dziennie. Za niewyrobienie normy płacisz karę 100 PLN za każdą dziewczynę której nie uszczęśliwisz swoją obecnościa i tonem głosu.

Jak byś chciał, zeby to było? Co bys chciał mieć zamiast tego problemu, który miałeś?
Gdybyś nie mia łżadnych negatywnych doświadczeń w przeszlości, to jaką byłbyś osobą?
Gdyby w nocy nastąpił cud i wszystkie twoje problemy z kobietami znikneły, to po czym rano poznasz,że taki cud nastapił? Jak będziesz się zachowywał? Jak bedziesz myslał? jak bedziesz się czuł?


Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob cze 19, 2004 8:38 pm

xxx
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:14 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » sob cze 19, 2004 8:48 pm

...........
Ostatnio zmieniony czw paź 28, 2004 11:14 am przez pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » sob cze 19, 2004 10:24 pm

Trzeba ci strachu i braku pewności siebie????
A tak serio- zacznij myslec w kategoriach czego chcesz, zamiast tego czego nie chcesz. Przyda ci się to we wszystkich dziedzinach zycia.

OK, zatem do Sopotu. W końcu to juz tylko 2 tygodnie :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości