Czy ktos z Was stosował ten patern w praktyce ??

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » sob gru 11, 2004 9:48 am

Zadziała...
Tyko pamiętaj... w tym tekście ważość rozbija się następująco:
50% co mówisz...
50% JAK mówisz...

Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

;)

Postautor: damian » sob gru 11, 2004 10:23 am

ok jak uzyje to dam znac o efektach ;)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn gru 13, 2004 5:52 pm

Witam!

Ja tam chrzanię realnie poznane wirtualnie panny. Więc można i w sieci łowić :-) A panna dosyć szybko myśli: fajny_koleś_ciekawe_kiedy_mnie_przeleci :-))

Pozdrawiam I

albo
czy
nie
wkurza
cie
kiedy
ktos
pisze
do
ciebie
w
ten
sposob
a
dzwieki
doprowadzaja
cie
do
szalu?
poza tym nigdy nie stosowalem tej techniki od razu, zwykle na drugim/trzecim spotkaniu, kiedy panna sie czula ze mna dosc komfortowo. przy podrywie przez gg wejdziesz do szufladki fajny_gosc_ale_bedzie_mnie_dymal_jedynie_wirtualnie. sory za ostry ton - mam teraz nerwa, a poza tym przyda ci sie taki opieprz ;)

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt gru 14, 2004 2:05 am

iad1 pisze:Witam!

Ja tam chrzanię realnie poznane wirtualnie panny. Więc można i w sieci łowić :-) A panna dosyć szybko myśli: fajny_koleś_ciekawe_kiedy_mnie_przeleci :-))

a jak dostosowales nls do warunkow gg? jest jakis ogolny schemat, znaczy sie rozniacy sie od standardowego? no i jak piszesz - krotkie msgi czy dlugie; ile +/- maja linijek?

pozdro, tao

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » wt gru 14, 2004 9:50 am

Po pierwsze: odsiewam je bardzo szybko odpowiednią postawą - krótka piłka, by zobaczyć, czy mają jajniki czy tylko atrapy jajników. Testuję po prostu, czy są otwarte na seks - jak się burzą, że "faceci tylko o jednym" to ją prawie od razu spuszczam po brzytwie. To jest niestety upierdliwa część procesu.

Lubię stosować taki trik: mówię, że mam teraz na coś wyjątkową ochotę, ale jej nie powiem, na co, bo się przecież nie znamy i nie wiem, czy mogę jej zaufać. To kreuje silne napięcie i ciekawość. Jeśli odpowie, że mogę jej zaufać, to potem opisuję, że mam ochotę na ciepłą, pachnącą i relaksującą kąpiel i takie tam.... co mi w danym momencie przyjdzie do głowy. Zwykle to jest wieczór, ona jest zmęczona i na samą myśl o takiej kąpieli jest rozmiękczona i dobrze podąża tym tropem. Jeśli nie - to ją szybko kasuję. Ale trik z zaufaniem jest dobry.

Stosuję raczej krótkie linie, żeby nie było za dużo przerw. Więc nie są to rozbudowane patterny a raczej krótkie opisy stanów. I zupełnie nie wiem dlaczego kobieta często wchodzi wtedy w tryb cyberseksu :-))

No i oczywiście szybko przenoszę znajomość do reala - PO uprzednim otrzymaniu zdjecia! To ważne! Żeby na jakiś napalony pasztet nie trafić!!!!

Pozdrawiam I.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt gru 14, 2004 1:04 pm

wlasnie, a w jakim momencie bierzesz zdjecie? bo u mnie zainteresowanie -> fascynacja -> zdjecie dzialalo w okolo 20% a reszta to jakies sciemy typu 'format c: mialam' albo 'najpierw ty podeslij swoje' i takie inne pierdu pierdu.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

co do GG

Postautor: damian » wt gru 14, 2004 3:46 pm

Witam :)


Tak wypowiem sie krotko ja tez czasem wchodze na chat i tak na 2o lasek jedna jest mozliwa gadam ok pół godzinki i odbieram cukierka ze musze konczyc bo cos tam i czekam jak nic to papa wielka szkoda ze nie bedziemy ............................... i chwilka jak nic to zamykam okno i juz wiem ze jest malo inteligentnych lasek z reszta na chat najwiecej pasztetów i takich lasek odpowiednikow PSF--a szuka faceta to przykra prawda !! Choc ostanio odfiltrowalem jedna i musż eprzyznac wczoraj ja rozmarzulem gdyz rozmawialismy o Naszych najslrytszych marzeniach i o tym jaki mam cel w zyciu Laska super bo oczywiście poszedl teks wymarzone wakacje i laska mi ale teraz nie zasne !! I jest zaciekawiona po za tym ja uwarzam ze nalezy na GG dluzej pogadac na rozne tematy ale nie co dzinnie i nie po 3 godziny gora 1,5 a dlatego aby pokazac jakim jest sie interesujacym facetem i sam czekam na reakcje w stylu czy dasz mi tel czy sie spotkamy bo wiele PSF-ów jak nawet na ciekawy temat to zaraz chce telefon i sie spotkac I WAŻNA ZASADA ŚWIĘTA ZASADA ODCINAM SIĘ W ZACHOWANIU OD PSF-A jak mowie mam tylko pół godzinki to z zegarkiem w reku po pół godzinki mowie Wiesz mowsze konczyc ten cza stak szybko leci jak rozmawia se z kims fascynującym a jakie Ty masz wrażenie ??
I wtedy wiem czy ja to faktycznie interesuje bo czesto chca abym zostal ale TRZEBA BYĆ STANOWCZYM i mówie naprawdę musze papa


;):):) oki teraz mi sie spieszy ale jak woce to napisze jak na GG i telefon laske zaczynam intrygowac :) aż sie ucieszylem na ostanie 2 SMS-y od Niej z propozycja spotkanie i na jej tel. bo chciala wyrwac mnie na piwko ale to Was drodzy bracia pewnie nie zainteresuje !!! :):):) Oki naprawde musże juz leciec bylo tak sympatycznie wypowiedziec sie na tym forum ........
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » wt gru 14, 2004 6:19 pm

Z tym braniem zdjęć to jest różnie. Zwykle wyczekuję, aż ona sama mi podeśle - jeśli laska jest wystarczająco rozgrzana, to jest to kwestia czasu. NIGDY już nie wysyłam zdjęć pierwszy. Jeśli laska ściemnia i nie chce wysłać, to znaczy, ze nie jest zaangażowana i ma mnie w dupie (nazywam je na wasny użytek: pierdolone kolekcjonerki :-) ). Jeśli jest podjarana to wyśle. Piszę, że wymienimy się zdjęciami i odeślę moje na adres mailowy, z którego wysłałaś swoje. I nie ma cholera zmiłuj! NIC mnie nie przekonuje, że ma być inaczej! Jak się złamiesz, to oblewasz test i laska jest górą!

Damian ma rację z tymi czatami. Fajnie jest z laską pogadać pare razy na jakieś ogólne tematy i wkręcać klimaty, wywołując w niej różne stany. Ja lubię pogadać tak max. 20-30 minut za jednym razem, a potem mówię, że jestem zajęty i się żegnam. Nastepnym razem jak jestem w sieci, to nie zaczepiam jej, tylko czekam, aż ona mnie zaczepi! No jestem kurna zajętym gościem i mam też inne rzeczy do robienia, a nie tylko zaczepiać jakąś laskę, no nie? :-))

No i jak już mam zdjęcie, to do reala ją! :-))

Pozdrawiam I

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

tak

Postautor: damian » wt gru 14, 2004 9:25 pm

Tak masz calkowita racje i co do fotek tez ja tez stosuje te strategie jak pyta o wymiane to ja czemu nie Ty pierwsza spytalas a wiec wyślij a Ona no wiesz ale to ja spytalam a ja na to No wlasnie bo mnie interesuje co masz w srodku co z soba reprezentujesz a fotka mnie nie interesuje nie jestem kolekcjonerem i jak chcesz wyślij swoja a moje zobaczysz jak swoje wyślesz to moja ostateczne decyzja ... A jak Ci sie to nie podoba to mozemy skonczy rozmawiac bo sadzac po Twoim zainteresowaniu tylko moja fotka (jak narzuca sie z tym abym ja wysłał) nie jestes typem kobiety ktora mnie interesuje i chyba trace czas :):):):)
I z tym podjaraniem to prawda jest w 100 % :)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr gru 15, 2004 4:36 pm

zajebiste odpowiedzi, prawie o to mi chodzilo :) . a dokladniej - ogolnie nie mam czasu na czaty, wiec nie chce go tracic na nakrecanie jakiegos romantycznego paszczaka, ktory sie potem nie odczepi, a zlanie go dostarczy mi tyle samo niemilych odczuc co jej :/ dlatego pytalem, czy macie jakis sposob na wyciagniecie zdjecia mozliwie jak najszybciej. chyba ze nadal jestem zarazony wirusem PSF i nie rozumiem co to znaczy dawac prezent.

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

;)

Postautor: damian » śr gru 15, 2004 6:10 pm

Tak trezba wziasc jedna rzecz pod uwage ze na GG czy chat czesto ludzie bywaja i propozycje spotkania czy foto to naturalne po za tym jak chcesz kogos poznac to najlepszy jest jednak real tak od razu widzisz do kogo podchodzisz i dajesz o wiele wiekszy przekaz (gesty luz kotwiczenie glos) po za tym jak panna raz sie zraziła do randki przez neta to teraz ma opór i potrzebuje wiecej czasu aby na spotkanie sie zdecydowac GG jest dobre do zabawy ale pamietajac o tym aby za duzo czasu nie zmarnowac z jedna laska jak nie trybi to olac ja :):):)
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości