Dziewicze opory + patterny seksualne

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Dziewicze opory + patterny seksualne

Postautor: urukhai » śr cze 02, 2004 1:55 am

Jako, ze nastapila susza na forum proponuje nastepujaca dyskusje. Czy ktos z Was drodzy Bracia moze pochwalic sie skutecznym zwalczeniem mysli dziewiczych typu "jeszcze za wczesnie", "chce tego ale nie jestem pewna czy juz czas", "to naprawde wazny krok i musze to jeszcze przemyslec" etc. ? Jesli tak to proponuje opisanie zastosowanej metody. W moim przyadku wygladalo to nastepujaco...
Znalem laske juz sporo czasu przed magicznym kursem Andrzeja Batki i zawsze uwazalem ja za ciekawy obiekt seksualny. Oczywiscie wydawalo mi sie, ze jest poza moim zasiegiem ;) Do rzeczy. Dorwalem jej numer GG i po kilku godzinach fascynacji tym co pisze sama zeszla na tematy seksualne. Sprzedawalem jej przez kilka dni opisy tego co moze przezyc az wreszcie zadalem pytanie:
"Czy potrafisz sobie wyobrazic, ze robisz to teraz ze mna ?"
Odpisala, ze tak, ze mysli o tym juz od kilku dni, ale jest jeszcze dziewica (co mnie mocno zdziwilo) i nie wiem czy juz nadszedl jej czas.
No i wtedy mnie zamurowalo i musialem improwizowac. Przez internet jest to duzo latwiejsze niz na zywo wiec zaczalem pisac, ze to musi byc wylacznie jej decyzja, ze "musi poczuc to pragnienie zrobienia czegos nowego i ekscytujacego". "Musi poczuc, ze wlasnie nadeszla chwila na nastepnym krok, ktory przyniesie absolutnie pozytywne przezycia". "Musi to zrobic w tym momencie, kiedy wlasnie poczla, ze chce przezyc najcudowniejsze chwile swojego zycia" itp. Ostro sie napalila (ja tez) i sie z nia umowilem u mnie w mieszkaniu i dostalem telefon, ze nie moze bo jej sie [juz nie sluchalem co mowila] tyko ja ostro zjebalem i odlozylem sluchawke. Minely 2 dni i jest telefon z przeprosinami typu "ja naprawde ne moglam...przepraszam". Odpowiedzialem, ze ja rozumie bo to jest tak samo jak wtedy gdy...............Na koniec dodalem, ze jesli ma ochote wreszcie przezyc cos nowego to niech do mnie przyjedzie. Teraz lezy zmeczona w pokoju obok, a ja siedze i marudze Wam tutaj... ;)


Druga rzecza jaka chcialbym poruszyc to patterny seksualne. Czy ktos ma jakies propozycje czegoz by sie tu uczepic ? W moim odczuciu swietnie zdaja egzamin patterny zwiazne z kapiela. Sprawdzony pattern:

Wiesz jak to jest gdy goraca woda zaczyna ogrzewac kazdy zakatek twojej intymnosci i czujesz jak przeszywa twoje cialo, rozpala kazdy nerw i sprawia, ze czujesz sie cudownie. Parujaca woda staje sie dla ciebie calym otoczeniem i zaczynasz czuc przyspieszony oddech. Jest Ci tak cudownie, ze odchylasz glowe do tylu (laska, na ktorej to uzylem mimowolnie odchylila glowe... dala znak, ze kupuje to co do niej mowie :twisted:), zamykasz oczy i pochalanisz to co daje Ci otoczenie. Oddech co raz bardziej przyspiesza i to niesamowite uczucie narasta prawie w nieskonczujesz. Czasami zdarza sie nawet, ze czujesz sie nagle niesamowicie podniecona i w pewnym momencie zdajesz sobie sprawe, zerozpadlas sie na milion kawalkow, a kazdy twoj miesien pulsuje proszac o wiecej rozkoszy itd....

Czy ktos ma jakies inne ciekawe pomysly ?
pozdrawiam
Uruk-Hai

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 11, 2004 5:53 pm

spróbuja patternu o nauce
wiesz jak to jest kiedy sie uczysz i to pragnienie wiedzy narasta w tobie i z każdą chwilą staje sie głębsze i silniejsze i kazde słowo ktore czytasz wchodzi w ciebie i sprawia ci to wielą przyjemnośc.I ta krew która napływa do twojego mózgu i czujesz to ciepło ktore cie ogarnia,wypełnia i sprawia ze serce twoje bije szybciej.A kiedy jestes juz na egzaminie,kieyd to wszystko wychodzi z ciebie i czujesz sie spełniona i wiesz ze zrobiłaś wszystko żeby sie nauczyć, ze mną tak jest ...................

pandemonium

Postautor: pandemonium » pt cze 11, 2004 5:54 pm

jak to napisałem na gadzie panience to zaraz napisała ze musi uciekheheheee :lol:

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz lip 25, 2004 10:31 am

Albo możesz powiedzieć ze oglodałeś ciekawy program w tv na temat jaskiń.Było tam takie coś.że taki jeden mezczyznna wchodził do jeszcze nie zdobytej,dziewiczej jaskini,która była wyżłobiona w skale.A wieć była bardzło mała wieć powoli w nią wchodził i spuuuszzzczaaał sie w duł aż pomalutku zszedł w duł i poczuł ten dreszczyk emocji po tym jak udało mu sie ją zaliczyć.

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz lip 25, 2004 10:38 am

Mozesz powiedzieć tez że był tam strumyk, ktory delikatnie wytryskał ze skały i woda leciała mu na twarz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz lip 25, 2004 10:45 am

I był tam taki mały nietoperz no wiesz taki ptaszek.który ziwsał swobodnie na suficie.nastepnie jak on powoli sie spuszczał w dół wchodząc coraz głebiej do środka tej jaskini on wzbił sie w górę, rozłozył skrzydła i przeeeeeeeleciał się obok niego a potrm odleciał przez dziure w scianie i poleciał w głąb tej jaskini no bo była tam jeszcze jedna dziurka mniejsza od tamtej,ale do niej nie mugł wejśc bo była za mała

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz lip 25, 2004 10:52 am

I jak bedziecie mówić o tym ptaszku to mozecie pokazać jej rekoma jakiej był wielkości o taki był duży i puszysty no popatrz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz lip 25, 2004 7:45 pm

o kuurraaa. ale seria, pandemonium normalnie jak z kałacha :D :P :P

lubisz gadać .. sam ze sobą ??

czy posty nabijasz ??

strach zbędny, o dogonieniu mnie mozesz pomarzyć :D :P :P :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

pandemonium

Postautor: pandemonium » ndz lip 25, 2004 9:40 pm

:lol:

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » ndz lip 25, 2004 11:16 pm

pandemonium pisze::lol:


... a ja wiedziałem ze tak będzie :D :D :D :D :P :P :P :P
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Gość

ale jazdaaa:):)

Postautor: Gość » pn wrz 27, 2004 9:23 pm

ale jazdaaa

uod
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 08, 2004 2:32 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: uod » pt paź 01, 2004 2:18 pm

jesli powiem... ze mnie zamurowalo... to i tak mi nie uwierzysz ;)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości