Postawa

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirekski
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 02, 2003 9:50 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontaktowanie:

Postawa

Postautor: Mirekski » pt paź 03, 2003 6:33 pm

Jestem już po I i II NLS-ie i mam pewien problem. Bardzo pięknie się zaczęło. Po II NLS-ie zaczęły wręcz dziać się rzeczy magiczne. Miałem takiego "speeda" w sobie jak nigdy. Nawet przez komunikator GG zaciągnąłem laskę do łóżka. Nie wiem czemu ale po stosowaniu NLS-u się strasznie rozleniwiłem i narobiła się kupa zaległości w pracy. Przeżywałem tak ekscytujące stany, że nie mogłem spać i często chodziłem potem jak "neptyk". Za bardzo chyba to przeżywam. W dodatku tyle się zwaliło robót, że wstawałem z rana a kończyłem pracować około północy i mimo to nie wyrabiałem się z robotą. Jeszcze ciąży na mnie nawał nie przerobionej roboty. Przez to cały miesiąc prawie nie podchodziłem do żadnych dziewcząt. Jednak uparłem się i znowu poszedłem sobie na ulice pouprzyjemniać dzień pięknym laskom. Lecz zauważyłem, że mam kiepską postawę i duży opór (lęk) przed podchodzeniem do tych lasek. Dzisiaj miałem tak duży opór, że do żadnej nie potrzedłem, chcę to zmienić. Za każdym razem jak wychodzę na ulice to dopiero po czwartej lasce zaczynam czuć luz. Problem jest jeszcze, że tu gdzie mieszkam podejście do 10 lasek zajmuje mi całą godzinę w najruchliwszym miejscu.

Może powinienem podchodzić i do tych brzydkich.
Mam prośbę. Paweł Sowa kiedyś zainstalował we mnie taką postawę olbrzyma i prawie już nic nie pamiętam jak to się robiło a chciałbym to powtórzyć jak również zapomniałem też o postwie z panterą na górze, która patrzy na dół na laski. Jutro się znowu wybieram na ulicę by podejść do kolejnych lasek. Tylko skąd mam ich wziąć aż 50 bo do tylu chcę podchodzić by jak najszybciej utrwalić w sobie tą postawę jaką miałem w lipcu kiedy podchodziłem do 10 pięknych dziewcząt. Nie mając postawy nie bardzo mi wychodzi używanie paternów. Muszę chyba poćwiczyć z tym sam na sam.

Pozdrawiam Mirek

ps. czekam również na magnes na laski

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » ndz paź 05, 2003 7:38 pm

Hej, rob te cwioczenia ktore pamietasz, np, przypomnij sobie jak podchodziles do nich zaraz po NLS przypomnij sobie ten stan, powiedz sobie "ciekawe czy zaslugujesz na ten prezent, jaki dla Ciebie mam, wyobraz sobie ja taka malutka, siegajaca Ci do pasa, tak ze patrzysz z gory, wypbraz sobie jak sie rozpromienia szczesciem sluchajac Ciebie i mowi, ze jest wdzieczna.

Wkrotce beda plyty z indukcjami pantery i olbrzyma.

Powodzenia

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » pn lut 09, 2004 6:30 am

Kiedy będą dostępne plyty z indukcjami pantery i olbrzyma?
Ktos z uczestnikow jeszcze pamieta jak to sie robi?
Pewnie nie....

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » czw kwie 29, 2004 8:18 pm

Jup pisze:Kiedy będą dostępne plyty z indukcjami pantery i olbrzyma?
Ktos z uczestnikow jeszcze pamieta jak to sie robi?
Pewnie nie....


Pewnie nie ... zamieszczam tutaj opis techniki która została pokazana na 1-dniowym kursie na postawe dla posiadaczy CDków...

to było mniej więcej tak :

wyobrażasz sobie że podchodzisz do najlepszej dupy ,tej z kategorii które Cie najbardziej kręcą... i sprawdzasz gdzie w twoim ciele pojawia sie negatywne uczucie.... nadajesz temu uczuciu kolor np.czarny! teraz wyobrażasz sobie jakby to było gdysbyś zachował sie z tą laską tak jakbyś chciał sie czuć pewny siebie wyluzowany i odprężony i nadajesz temu uczuciu kolor który go opisuje np. złoty!! teraz gdy wyobrażasz sobie te negatywne uczucia wyjmujesz je z tego miejsca w którym sa intensywne tak aby fizycznie poczuć je w dloniach . teraz to uczucie jest jak piłka którą trzymasz w rękach, w kolorze który wybrałeś wcześniej. odbijasz tą piłke chwilke przed sobą i rzucasz do wyimaginowego kosza przed sobą na wysokosci ok 2-3 m. w koszu piłka dostaje bzzz kilkakrotnie orgazmu bzzzzz i jej kolor zmienia sie w ten z pozytywnym uczuciem np."złoty".. łapiesz piłke i wsadzasz ją w siebie fizycznie (ręce pracują tak jakbyś rzeczywiście "to" w siebei wsadzał) w to miejsce z którego ją wyjąłeś ;) i gotowe .. sprawdz teraz swoje uczucie które sie pojawi gdy pomyslisz o tym lub rzeczywiscie podejdziesz do superdupy ... i opowiedz o tym na forum poniżej :) :P

P.S. Andzeju i Pawle czekam nadal na pozytywnąodpowiedz na priv.

Pozdrawiam G.

ruchmistrz

Re: Postawa

Postautor: ruchmistrz » czw maja 06, 2004 8:39 am

Drodzy trenerzy, jeśli tacy zawodowcy jak Mirekski miewają jeszcze opory, to może warto byłoby zastanowić się co można zmienić, ulepszyć w szkoleniach, aby zmiany które w nas dokonujecie były naprawdę trwałe. Ja też mam czasem opór lub nieprzyjemny głos sabotujący działania i z tego co się zorientowałem inni również.
Pozdrawiam:)
Sori że jeszcze raz, ale chyba nie można usunąć:(
Ostatnio zmieniony czw maja 06, 2004 12:09 pm przez ruchmistrz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

pomylka

Postautor: Sowa_sensei » czw maja 06, 2004 9:50 am

Kurde, chciałem zacytować ruchmistrza a wyszło że to on napisał mój post powyżej. Szybkie sprostowanie- ruchmistrzowy text to pierwszy akapit a reszta moja. Za kłopoty na łącząch bardzo państwa przepraszamy :D

Sensei

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: Postawa

Postautor: mcjackal » czw maja 06, 2004 10:39 am

zawsze mozna wyedytować i poprawić :D używajac opcji quote :P

ruchmistrz pisze:Drodzy trenerzy, jeśli tacy zawodowcy jak Mirekski miewają jeszcze opory, to może warto byłoby zastanowić się co można zmienić, ulepszyć w szkoleniach, aby zmiany które w nas dokonujecie były naprawdę trwałe. Ja też mam czasem opór lub nieprzyjemny głos sabotujący działania i z tego co się zorientowałem inni również.
Pozdrawiam:)


sowa_sensei pisze:No toś przysunął , brutusie sztylecik pod żeberko :D

Jest wiosna, zaczyna naprawdę mocno świecić słońce i moja przyjaciółka przysnąwszy na plaży spaliła sobie plecy. I w związku z tym nie może leżeć na plecach i rozchylać swoich uroczych nóżek. Katastrofa.
Stąd mój wniosek- czy, jeśli tacy zawodowcy jak moja przyjaciółka miewają z tytułu słonca jakieś problemy to słońce nie mogloby czegoś zmienić, ulepszyć, poprawić?

Dobra, to był żart :D :D :D

A poważnie: my nie dokonujemy na was żadnych zmian, pokazujemy wam narzędzia a resztę robicie sami. Oto prawdziwa potęga NLS. Powtórzę po raz setny- NLS to nie jest amwayowskie pranie mózgu dla półgłówków tylko TRENING DLA PIEPRZONYCH ZWYCIĘZCÓW.

cholera (teraz robie się bad boy i walę w klawiaturę jak rachmaninow) co to wogóle za postawa. Jest mi smutno, bo już zjadłem lizaka a tatuś mi nie chce kupić nowego uuuuuuuuuuuuuu...... Jak w komunie- BO MI SIĘ NALEŻY, cholera....

Dzisiaj zadzwonił do mnie koleś po NLSie i prosi żeby mu postawę poprawić (przez 22 min) pytam go- jaki jest Twój stan docelowy? A on- no..., żeby laski same do mnie podchodziły.

O dżizu, to ja przez parę lat regularnie serwuje sobie auto- transy, wyjezdzam na kursy do londynu, eksperymentuje na sobie bez umiaru i na laskach też, codziennie wzmacniam magnes i zaczepiam 5- 15 lasek i
NIE OCZEKUJE Z DUPĄ W KRZEŚLE, ŻE PRZEDE MNĄ USTAWI SIĘ KOLEJKA LASEK BŁAGAJĄCYCH BYM ZECHCIAŁ JE PRZELECIEĆ. Jeśli tak się zdarza traktuje to jako znak od wszechświata- Dobrze postępujesz Pawle. Ale NLSowska postawa (przynajmniej moja wersja) to AKCJA.

Więc zamiast epatowania swoją słabością, RUSZ DO AKCJI!

Zapytaj: CO JA W TEJ SYTUACJI MOGĘ ZROBIĆ? CO MOGĘ ZMIENIĆ?
Za mało lasek w twoim mieście- wybierz się np na weekend nad morze.
Miałeś destrukcyjny głos- każ mu śpiewać głosem stuhra itp itd.

Bracia ( tu głęboki wydech i luuuuz) odpowiedź na wszystkie pytania jest w Tobie i odkryjesz to przez działanie. Amen.

Pozdrawiam
Sensei- Action-man :D :D :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » czw maja 06, 2004 1:00 pm

Sensei, przykro mi bo się nie zrozumieliśmy. Doskonale zdaję sobie sprawę że NLS to narzędzia, którymi posługujemy się sami i że to jest trening dla pieprzonych zwycięzców. Rzeczywiście to trochę przypomina wiosenną sytuację, zaczyna naprawdę mocno świecić słońce i mamusie powychodziły na spacerki ze swoimi pociechami. Jedna z nich przysiadła na ławeczce i sięgnęła do torebki po absolutnie genialny syrop przeciw kaszelkowi dla swojej córeczki... odkręciła, nalała odrobinę na łyżeczkę i z zadziwiającą starannością podała swojemu dziecku dbając, aby cała zawartość łyżeczki trafiła do brzuszka...
Żartowałem, to był synek :lol:

pakuszka
Posty: 19
Rejestracja: śr paź 08, 2003 6:40 pm
Lokalizacja: Wrocław

gift

Postautor: pakuszka » pt maja 07, 2004 8:39 am

Mirek - masz już narzędzia które pozwolą ci na wymodelowanie takim jak byłeś dawniej - kiedy podchodziłeś bez oporów, spójnie i płynnie do kobiet - dasz sobie radę - wiesz przecież że kiedyś takie fakty miały miejsce - czy to mało? fakt przemawia najmocniej i poraża swoją prawdziwością. Paraliżuje przekonania i podważa błędne o sobie mniemania; burzy mury które sam budujesz wskutek bliżej nie sprecyzowanych okoliczności (uwarunkowań). MAsz zasoby - odkryj je ponownie przed światem - podziel się tym co w tobie najcenniejsze - takt, gracja i wspaniałomyślność połączone z tupetem szarmancją i pewnością w działaniu to twoje nieliczne atuty.

powodzenia
pakuszka

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt maja 07, 2004 1:39 pm

Panowie, Mirek mial ten problem pół roku temu... gdy ktoś prosi o pomoc zwracajcie uwagę na daty. :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt maja 07, 2004 7:44 pm

hmm nie wiem jak u Was, ale u mnie w tym wątku nieźle sie daty pokaszaniły, Lechu zwróć uwagę że Mirka post jest z 2-go października, a Twój z 23 października, a na głównej stronie twój wpis istniał jako ostatni i był z maja :D

mój poprzedni post był sprzed kilku dni, a ma datę ze stycznia, wydaje mi się że się forum zakrztusiło i wyrzuciło tego posta jako nieprzeczytanego i ktoś odpowiedział i reszta dopowiedziała, nie zwracająć uwagi na daty
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » pt maja 07, 2004 8:14 pm

mcjackal... zle patrzysz... to data dolaczenia do forum... date wysłania postu masz u gory kazdego listu... za dużo piwa, za mało dupczenia:)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » pt maja 07, 2004 8:59 pm

seedman pisze:mcjackal... zle patrzysz... to data dolaczenia do forum... date wysłania postu masz u gory kazdego listu... za dużo piwa, za mało dupczenia:)


hehe jeszcze nie piłem, ale moze odpaliło mi się pare kotwic niepostrzeżenie :D i dlatego nie patrzyłem tam gdzie trzeba :D już sie ogarniam, ...


... albo nie ide na impre :D :D:D

nara
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości