BB w lipcu ??

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

BB w lipcu ??

Postautor: mcjackal » wt maja 04, 2004 9:47 am

.. ilu adeptów zgłosić by TUTAJ musiało swój akces przed ustaleniem terminu kursu, by w lipcu w Sopocie po NLS'ie był Black Belt ??

po,
mj

p.s. Robiąc BB dopiero we wrześniu pozbawia się adeptów możliwości wykorzystania nowych umiejętności w tak obiecujacym okresie jak lato i wakacje :D a przecież chcę dla Braci moich wszystkiego co najlepsze :D :D:D
Ostatnio zmieniony wt maja 04, 2004 10:30 am przez mcjackal, łącznie zmieniany 1 raz.
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » wt maja 04, 2004 9:57 am

Przychylam się:)

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » wt maja 04, 2004 10:03 am

Naszą osobą również przybędziemy. :)
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » wt maja 04, 2004 11:49 am

POd naciskiem opinii publicznej i wyglodnialych klientow zaczynamy rozwazac sprawe. MInimum 15 osob z zaliczkami jest potrzebne, bo w Sopocie w lecie trzeba wybulic kase z gory na sale. Wysylajcie e-maile do mnie pod yebi69@nls.pl na razie wstrzymajcie sie z wysylaniem kasy.
Jak zbierze sie 15 lub wiecej to padne na kolana przed trenerami izaczne zebrac w waszym imieniu :-))))

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Postautor: tupak » wt maja 04, 2004 12:01 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:15 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt maja 04, 2004 1:12 pm

yebi69 pisze:POd naciskiem opinii publicznej i wyglodnialych klientow zaczynamy rozwazac sprawe. MInimum 15 osob z zaliczkami jest potrzebne, bo w Sopocie w lecie trzeba wybulic kase z gory na sale. Wysylajcie e-maile do mnie pod yebi69@nls.pl na razie wstrzymajcie sie z wysylaniem kasy.
Jak zbierze sie 15 lub wiecej to padne na kolana przed trenerami izaczne zebrac w waszym imieniu :-))))


YUUUUPPIII !!!!

Udało mi się zasiać :D :D:D:D:D:D

ale mam pytania :
czy jak się zbierze aż 10 osób to kursiku nie da sie załatwić ?? albo jak sie zbierze 10 osób to nie bedziesz błagał, tylko idź i poproś :P

chyba że ponegocjujmy ilość braci w grzechu, której bedzie dana możliwość podniesienia swoich umiejętności już w najbliższym czasie letnim :D bo to moze też miec wpływ na to że sie ich kilku więcej zgłosi czym przyczynią się do przybliżenia realności wystąpienia w przyrodzie seminarium, bo niektórzy moga myśleć tak : ee zgłosiło się kilku to ja poczekam aż bedzie 14 żeby dzięki mnie kurs sie odbył :D i wtedy sie zgłoszę, moze być tak że wtedy zamiast 14 będzie 18 czy 20, bo więcej niż jeden mogą tak pomyśleć. Może być też tak że jak sie zgłosi kilku to ktoś moze pomyśleć ee po co mam sie zgłaszać jak i tak nie zgłosi się tylu zeby kurs sie odbył.

A może być też tak, że zgłosi się każdy kto będzie mógł i chciał, najszybciej jak sie da zeby od razu załatwić niepewną sprawę czy kurs sie odbędzie i przejść do negocjacji promocji :D

zapewniam, jakaś "letnia" promocja będzie na pewno mile widziana :D co na pewno popchnie brać do większego zgłaszania się :D

a drugie pytanie, bom nie pomyślał wczesniej :D może by ten wątek przenieść do działu ogólnie dostępnego :D :D :D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » wt maja 04, 2004 4:24 pm

Y. juz ma 3 zgloszenia, bedzie podawal na bierzaco. Na ogolnym tez bedzie OK. Zrobisz to?

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » wt maja 04, 2004 7:28 pm

No jasne że ja się wybieram:))
NLS powtóreczka i BB pochłonę za jednym zamachem:))

Pozdrawiam
Hugo
Ego primam tollo, nominor quoniam leo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt maja 04, 2004 7:36 pm

Batko pisze:Y. juz ma 3 zgloszenia, bedzie podawal na bierzaco. Na ogolnym tez bedzie OK. Zrobisz to?


mam zrobić ten post drugi raz ??

OK
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości