czeste pytanie kobiet

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

czeste pytanie kobiet

Postautor: aristo » ndz lis 23, 2003 2:20 pm

Mam mały problem czesto przy rozmowie z kobieta zdaza sie ze, ona zadaje pytanie "dlaczego nie masz kobiety skoro potrafisz spełniac wszystkie aspekty kobiet" , co najlepiej odpowiedziec w takim przypadku by było to bez podejzen?

Michal

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: czeste pytanie kobiet

Postautor: rydzu » ndz lis 23, 2003 3:27 pm

aristo pisze:ona zadaje pytanie "dlaczego nie masz kobiety ?


ponieważ jestem dość wymagający, a mam zasadę że wiąże się blizej tylko z kobietami które spełniają moje 4 podstawowe kryteria...

pozdrawiam
rydzu


ps.
zamiast _mówić_ "potrafie spełniac wszystkie aspekty kobiet" RÓB to!
wtedy one będą Cię pytać...
"Prosze powiedz mi, jaka powinna być kobieta z którą chciałbyś...?"
i wtedy Ty podajesz liste tego czego chesz :)

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz lis 23, 2003 4:02 pm

Dzieki Rydzu
ale kiedy powiem ze jestem wymagajacy i podam liste kryteriow ,czy nie odstrasze tym kobiety??

p.s.
poradzcie mi cos na ten poprzedni temat odnosnie co do miejsc uwodzenia

pozdrawaim

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » ndz lis 23, 2003 4:19 pm

aristo pisze:ale kiedy powiem ze jestem wymagajacy i podam liste kryteriow ,czy nie odstrasze tym kobiety??


kiedy ona Cię spyta "to dlaczego nie masz dziewczyny??"
Odpowiedz... bo jeszcze żadnej nie udało się mnie uwieść!
żadnej z tych klku..nastu którym starczyło odwagii i kobiecości by spróbować zawładnąć moim rządzami...

Gość

Postautor: Gość » wt sty 13, 2004 9:59 pm

Aristo to ty jesteś tym czego ona pragnie a to jak powiesz ze masz wyższe wymagania u kobiet ma spowodować stan, kórwa ten facet jest fajny, nie szlaja sie z pierwszą lepszą, i ma wymagania. A czy to nie to pociąga kobiety???? POZDRAWIAM

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr sty 14, 2004 1:59 am

Aristo,

Rydzu ma rację ( nie po raz pierwszy, zresztą :) Rydzu, przyłaczam się do Pawła- DUŻY SZACUNEK).

Mozna tez powiedzieć- "Ponieważ dotad nie spotkałem kobiety, która byłaby na tyle (wpisac pożądana cechę, która będzie stanowić dla niej wyzwanie) by obudzić we mnie (wpisać coś, co ona chciałaby w tobie obudzić- np. prawdziwa namiętność). Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad róznica między zwyczajnym pożądaniem, a prawdziwą namietnością? itd."

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości