uwodzenie a miejsce

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

uwodzenie a miejsce

Postautor: aristo » sob lis 22, 2003 11:49 pm

Przegladajac amerykanskie strony o uwodzeniu natknałem sie na ciekawe informacje o dobieraniu odpowiednich metod uwodzenia w zaleznosci od miejsca, głównie chodzi mi tutaj o dobre rozpoczecie, np w sklepie, kawiarni itp. Zmierzam do tego ze nie było tam za wiele informacji o rozpoczeciach na uczelnich, wiadomo ze jest tam luzna atmosfera do zapoznawania nowych osób, czesto widuje sie te same kobiety, jednak nie do konca wiem jakie dobre i naturalne roapoczecia były by stosowne w tym srodowisku? zapewne sa jakies ciekawe wstepy, pomuzcie

michał

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » sob sty 31, 2004 8:07 pm

No własnie bo mam kilka ciekawych lasek na oku. Ludzie!!!!! tutaj zadają naprawde cieakawe pytania dołóżcie coś od siebie (bez skojarzeń)!!!!! ;)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt lut 03, 2004 2:04 am

A czym się różni uczelnia od wszystkich innych miejsc??? Poza tym, ze łatwiej mozesz podejść do dowolnej dziewczyny i powiedzieć "Cześć, nazywam się X"

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

Postautor: damian » śr kwie 21, 2004 8:32 pm

Wiesz mam idiotyczną ksiazkę pt skutecze podrywanie jest tam 36 stron z czego 1/3 opisuja gdzie można spotkać kobietę Tylko po cholere Ci ona ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 21, 2004 11:07 pm

tshia ... i nie będziesz gupio wyglądał latając z nosem w ksiażce i wypatrując lasek "w tych" odpowiednich miejscach i tam je zaczepiać :D

a jak nie bedą chiciały "tam" przystawać to ciekawe po jakim czase oczekiwanie niespodziewanie poczujesz w sobie tak wielką frustrację że zaczniesz je zaczepiac "w tych innych" miejscach i ...

... przeciągac je za włosy w "te odpowiednie miejsca" i tam je zaczepiać :D

buuuuuchchchhchchchchheeeeehehehehehheehhehehhheehahahahaha :D


a tak na serio to pomyślcie chwilkę po co się tak ograniczać, potem jak wbijesz sie w przekonanie że "musisz" wymyślić pattern dobry według Ciebie i związany z okolicą, wejdzie do tego stersik i pojawi się niespodziewanie kompletna pustka w głowie :D

wrzuć totalny looz, temat bierzesz z główki jaki ci pasuje i zagadujesz niunię jak bedziesz pewnie mówił, wesoło, na luzie to nie ważne o czym bedziesz mówił :D

TRENING POSTAWY do potegi N-tej !!!!!!!!!!!!

po,
mj
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości