Kotwiczenie once again

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Kotwiczenie once again

Postautor: urukhai » sob kwie 17, 2004 12:28 pm

Wczoraj w barze upatrzylem sobie jedna laske. Przysiadlem sie i zagadalem. Rozmawialem z nia i mowilem jej o pewnej kobiecie, ktora mnie pociaga, gdyz byla zafascynowa tym co mowie, a podczas rozmowy ze mna nie widziala reszty swiata . Nic poza mna dla niej nie istnialo itp, etc. Caly czas pokazywalem rekoma na laske, a nie na siebie. W ciagu gora 2 min zrezygnowala z opuszczenia lokalu (byla juz 3 am). Zrobila tzw maslane oczy i wpatrywala sie we mnie jak w obiekt najwiekszego porzadania.
Rapport po krotkim czasie mialem idealny. Moglem nia sterowac jakbym mial lalke voodoo w rekach (lalke, nie wibrator ;) ).

I teraz mam pytanie. Czy udalo mi sie wzbudzic w niej stany zaciekawienia, fascynacji dlatego, ze pokazywalem na nia ? Czy moze standarowo zadzialal przekaz werbalny owych stanow ?
Zaznaczam, ze nie korzystalem praktycznie w ogole z wyrazen wprowadzajacych i transowych.
pozdrawiam
Uruk-Hai

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr kwie 21, 2004 8:09 pm

Zastosowałes to, co w NLP i hipnozie nazywa się "przeniesionym wskaźnikiem odniesienia". Gdy na przykład chcę kogoś zahipnotyzować, mogę mu zacząć opowiadać o moim kliencie, który kiedyś siedział na krześle i słychajac tego co mówię zaczął wchodzic w trans. Opisujac stany w które wchodził ten mój klient sprawiam, że słuchacz zaczyna odnosić to do siebie i sam też wchodzi w trans.
Pokazywanie na nią na pewno pomogło jej identyfikować się z tym co mówiłeś i odnosic to do siebie.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

zrobie to naprawdę !!

Postautor: damian » śr kwie 21, 2004 8:23 pm

To co urukhaj opisuje na pewno wykorzystam z laska jak bede gadal tak mozna sie zajebiscie reklamować i to bezpiecznie :) Opowiadaja jak to było kiedys .......... z kimś przy rozmowie i nie tylko ...........
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości