O CO CHODZI DLA TEJ PANIENKI ??????

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

O CO CHODZI DLA TEJ PANIENKI ??????

Postautor: Gość » czw kwie 15, 2004 8:21 pm

Mam problem i nie wiem w jaki sposób moge to odczytac. Psychologiem nie jestem ale wiem ze nasi guru wiedza o co chodzi. Dziewczyna ktora mnie kiedys zaszufladkowala jako frajera i dala mi kosza i po nieudolnych probach olalem ja jak mi radziliscie zaczela z jakis tajemniczych powodow :twisted: miec do mnie pretensje i wyrzuty. Kazdy moj opis w stylu DOTYK......CICHE.......WESTCHNIENIE.....TO JA.....TWOJE MARZENIE komentuje w sposob "cholera ale to narcyz". Mam ochote ja niesamowicie zjebac za takie teksty hehe ale ja nie kloce sie z kobietami 8) (z skad ja to wiem heh) i moze wy mi pomozecie to odczytac. DZIEKI ZA POMOC (sory za brak polskich znakow ale to z powodu szybkosci :) )

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw kwie 15, 2004 8:35 pm

Wszystko zależy od kontekstu.
Jak odczytać ,,Aaaach'' -jako westchnienie rozkoszy, czy wyraz znudzenia?
Napisz może, co robiłeś zanim coś padły te słowa.Jeżeli robiłeś jej 12-godzinne pranie mózgu zakazanymi patternami, to poprostu się ciebie boi i stara się to nieudolnie ukryć pod bith shieldem.On i tak się mną nie zainteresuje....jest taki wspaniały
Jeśli, zaś pozostałeś w tej samej szufladce, czas by to zmienić....Teraz, kiedy siedzisz to i czytasz ten text, a wydawało Ci się niemożliwe. :)

GLGH
po
A
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Gość

Postautor: Gość » czw kwie 15, 2004 8:46 pm

Tak na koncu byly paterny slowami musze ci powiedziec ze nawet jak kiedys mnie uwazalas ze bede twoj teraz mozesz o mnie nie myslec bo jestes dziewczyna ktora nie spelnia moich kryteriow i kiedys zdasz sobie z tego sprawe jaka bylas naiwna i jak wielkie szczescie cie opusilo mozesz zaczac odczuwac niesamowita ochote aby do mnie wrocic ale najsilniej cie o to prosze nie mysl juz o mnie i nie mysl jakie piekne chwile i przygody przed nami staly otworem. Zegnam nie pisz juz do mnie sms-ow czy cos w tym stylu. Zareagowala jak wsiekly pit bull a ja z usmiechem odeszlem i powiedzialem ze sprubuj znalezc kogos leszpszego zegnam. I tak wlasnie odeszlem i poczulem ze ona pierwszy raz w zyciu tak wybuchnela hehe chociaz wczesniej ja bluzgalem za psf-a :twisted: Pozdrawiam :twisted: dzieki za odpowiedzi bracia ;) czekam na dalsze wskazowki :wink:

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw kwie 15, 2004 9:00 pm

Jest na to dość dobry test:

Zagadujesz ją :Bardzo mi miło, że skoro nie myślisz,że możemy być razem, mamy okazje, aby swobodnie porozmawiać, bez presjii o tym co nas poprostu fascynuje,...... bez najmniejszych zobowiązań i ograniczeń........ jak przyjaciele :) ''

Co to daje?Jeśli widzi w Tobie pzyjaciela powie:OK, jeżeli za Tobą tęskni usłyszysz znów coś nieprzyjemnego.........

Wtedy pomyśl co dalej..W razie czego znasz kawał o V.W?
po
A
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

Gość

Postautor: Gość » czw kwie 15, 2004 9:39 pm

wyslalem takiego sms hehe i nie otrzymalem odpowiedzi :) co ty na to Tomaszu :twisted: dzieki za podpowiedz ale nie wiem jaka byla jej reakcja :wink:

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » czw kwie 15, 2004 10:34 pm

Gdyby upatrywała w Tobie przyjaciółki z penisem odpisałaby Ci o problemach ze swoim chłopakiem........więc o reakcji możesz domniemywać.Ale, jeśli pragniesz się upewnić, to........możesz zaaranżować właśnie spotkanie i porozmawiać o ty co ją naprawdę fascynuje.Potem realizuj niedostępność i jak mawiał Ruchmistrz częstuj ją tym samym gównem, jakie dostawałeś od niej


GLGH
po
A
txbl
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » czw kwie 15, 2004 10:36 pm

aleś niecierpliwy, daj jej szansę, zdaj sobie sprawę z tego, że to dla niej dość trudne :D :D:D :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości