Byla milosc

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
urukhai
Posty: 59
Rejestracja: śr mar 10, 2004 3:17 pm

Byla milosc

Postautor: urukhai » śr mar 31, 2004 2:25 am

Witam. Na czwartek umowilem sie z moja byla miloscia. To byl jej pomysl, a w zasadzie to jej sie tylko tak wydaje :twisted: 2 smsy + krotka rozmowa z minipaternami i zaprosila mnie na kawe do siebie. Jako, ze ma chlopaka postanowila bym sie zjawil gdy go nie bedzie (rowniez mysli, ze to jej pomysl :twisted: ).

Generalnie planuje sie do niej dobrac albo co najmniej naprzewracac w glowce (co by dobrac sie nastepnym razem gdy mnie zaprosi do siebie) i nie jest to jakas forma zemsty (rozeszlismy sie w zgodzie) o jakiej wspominala magiczna trojca - po prostu mnie do niej ciagnie. Zastanawiam sie tylko jak ona bedzie reagowala na patterny. Ta dziewczyna naprawde dobrze mnie zna z PSFowskich czasow i obawiam sie, ze zacznie sie doszukiwac podtekstow, dwuznacznosci itp itd w moim zmodyfikowanym zachowaniu, przez co drastycznie moze spasc jego skutecznosc . O ile jest bezbronna przy budowaniu rapportu, kopulce, pierscieniu, to na 99% pomysli sobie "co ty k*a p*sz za glupoty?". Jesli pomysli to jeszcze pol biedy, ale jak zareagowac gdy mnie spyta wprost "co ty k*a p*sz za glupty?" ?

Moze to troche wbrew statusowi klubu, do ktorego zaprosil mnie Pawel ("Co sie cholera stanie jesli ?") ale mam obawy i nie chcialbym zeby ona mnie zlala.

Jako poczatkujacy NLSowiec zaczalem sobie planowac to spotkanie wbrew temu co mowil Lechu, jednak jestem swiezutko po kursie i nie mam jeszcze latwosci w ukladaniu paternow czy kotwiczeniu. Na poczatek chcialem wybic jej z glowy chlopaka (elegancki boyfriend destroyer) albo nawet zakotwiczyc jakas o(c)hydna rzecz na jego lozko :twisted: Pozniej przejsc do konkretow....

I jeszcze jedna prosba. Moze ktos ma doswiadczenie w NLSowej rozmowie w tego typu sytuacjach, badz ma jakis ciekawy pomysl z czym jej wyjechac ?

PS Podejrzewam, ze jest co najmniej kilka osob, ktore chcialyby uzyskac odpowiedz na moje pytania i dlatego rozpoczynam nowy watek.
pozdrawiam
Uruk-Hai

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr mar 31, 2004 10:46 am

Przede wszystkim zadbaj o swoją POSTAWĘ! Pamietaj, że twoja była dziewczyna jest też kotwicą wywołującą w tobie wiele dawnych zachowań, podejrzewam, ze mocno PSFowskich. Więc postawa Bonda jest tu kluczem, a zwłaszcza nie przywiązywanie dużej wagi do tego, czy ci się uda czy nie. Ot, wyobraź sobie że jesteś VIPem, gospodarzem na przyjęciu dla VIPów, bawisz się dobrze, dbając o to, by zaproszeni goscie równie dobrze się bawili. I pojawia się dziewczyna z przeszłości, z czasów gdy jeszcze nie byłeś VIPem- ciekawe, jak bardzo się zmieniła? Co ją obecnie interesuje? Co ją pasjonuje? Ciekawe, czy jest warta tego, żeby poświęcić jej wiecej uwagi i czasu, pamiętając, że są też inni goście...

Pozdrawiam, Lechu

PS "Co ja k..wa p...dolę? Lepiej spytaj kogo.... Albo nie, lepiej nie pytaj." ;)
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości