Pattern z kawą.

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: andy » ndz kwie 04, 2004 2:55 pm

whooan pisze:Yo MCJackal!

Nie wiem po co sparafrazowałeś moje słowa. Mi tylko chodziło o to, że tego typu tekst nie nadaje się na nowo poznane laski.
Koniec.

Wiesz co, nie wątp w działania patternu tylko to sprawdź i opisz czy na nowo poznanej lasce to zadziała. Jeśli nie będziesz ćwiczył to na pewno nie zadziała. Ja ostatnio ćwiczę ostre patterny na nowo poznanych laskach, tylko po to aby sprawdzić skuteczność. Na jedne zadziałasz samym tylko głosem i postawą i pattern już CI NIE BĘDZIE POTRZEBNY,a innych kobiet nawet młotem pneumatycznym nie rozbudzisz. Tak już jest, każdy człowiek jest inny i patterny działania mają różne.
Ostatnio powiedziałem kobiecie którą znam od niedawna (to było drugie spotkanie) bylo więcej ludzi bo to impreza i hałas:
Mam ochotę opowiedzieć Ci kawał o wibratorze..., ale to nie jest odpowiednie miejsce i opowiem Ci jak będziemy sami za jakiś czas. I nie myśl o wibratorze i o tym co może on z Tobą zrobic..
Pojechałem po całości i wiesz co się stało ?
Koleś który stał obok zapytał mnie co Ja jej takiego powiedziałęm lub zrobiłem, że zrobiła się czerwona na twarzy oczy jej się zeszkliły i trzymała się nad wzgórkiem łonowym za brzuch. To oznaczało, że się miała już wyobrażenie w głowie jak jej ten wibrator wchodzi... Stary jaką Ja miałem satysfakcję, a ona nie może doczekać się spotkania i usłyszenia kawału. Czasami słowa które wydają się nie do powiedzenia czynią cuda, ale trzeba to stosować w praktyce. Jeśli poejdziesz do tego jak nas uczyli nasi Guru: sprawdź co się stanie to dopiero wtedy zobaczysz jakie są rezultaty.

pozdrawiam
Andy

andy
Posty: 63
Rejestracja: pn mar 15, 2004 8:27 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Reakcje po patternie !!!

Postautor: andy » ndz kwie 04, 2004 3:09 pm

Oto przkłady jak zadziałał pattern o kawie.

Odpowiedź Laska 1:To kiedy będziemy pić razem kawę, ponieważ strasznie nie lubię pić kawy w samotności, gdyż nie smakuje tak jak powinna.......

Odpowiedź Laska 2:
Czy już zdajesz sobie sprawę, jak bardzo pragniesz tylko ze mną rozkoszować się smakiem kawy...

Czekam na wasze opisy doświadczeń po zastosowaniu patternu o kawie, chyba że nie macie na tyle odwagi, aby go zastosować ?

Pozdrawiam
ANDY


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości