Dziekówa za postawe

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Dziekówa za postawe

Postautor: WOlF » śr mar 17, 2004 3:47 pm

Wielka dziekówa dla Pawła Sowy za Dostrzezenie tego czego ja nie mogłem wiedziec w mojim zachowaniu przez tyle lat, czyli postawy pieprzonego boksera. Teraz sie nie ddziwie ze laski bały sie do mnie podchodzic. Teraz z usmiechem na ustach i wylózowanym cialem bujam sie po mieście i jest zajebiscie...............just chillin.
Wczoraj byłem na baletach. Sytuacja była taka. Stoje sobie spokojnie,bez stosowania kopóly czy złotego promienia. nagle przedem ną pojawia sie zajebista dupa i wypina swoja pupe w mojim kierunku i wskazujac na nią palcem zapytała się po prostu: "chcesz???????" NAjpierw mnie zatkało ale tylko przez chwile. Dalej stałem sie gwiazdą wieczoru tej dyskoteki. Wszyscy wkoło mysleli ze rucham ją w boksie. Pare paternów i byłem na chacie u niej........................... jednak co najwazniejsze to to ze powiedziała mi ze podeszła do mnie bo sie zajebiscie uśmiechałem i byłem inny od wszystkich...........hehe...........postawa boksera nie słózy, ale jest jedna kwestia...........niektóre laski które znam lubią kiedy tak własnie na nie patrzę, bo niby robi im sie mokro w majtkach.........wiec chyba nie powinienem do konca z tego rezygnowac :?: :?:
Jeszcze raz dziekówa dla Pawła Sowy
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » śr mar 17, 2004 4:40 pm

Witaj WOLF,

Milo było Cie poznac w Wawie musze przyznac ze odwagi od poczatku Ci nie brakowalo:) fajnie bylo razem potrenowac!!

Gratuluje ze trening postawy dal Ci niesamowite efekty, a z ta dupeczka to ciekawy przypadek :twisted: , zapewne magnes zadzialał:), oby tak dalej cieplo sie robi i dupeczek coraz wiecej nie spuszczajmy z tonu i dajmy tym laseczka rozkosz o jakiej mazyly. Ja po tym treningu mialem niefart i spotkalem sie z panienka ktora zna techniki nlp i hipnoze, ciekawe czy sie zorientowala co robie :twisted: , pozdrawiam i niech Ci stoi jak kolumna zygmunta

p.s.
zapraszam do siebie na wspolny trening,

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

hej

Postautor: Sowa_sensei » śr mar 17, 2004 7:25 pm

Cieszę się, że mogłem się przydać. Widzisz, Wolf teraz dyspnujesz jednym sposobem więcej a to oznacza, że możesz korzystać ze swoich starych, sprawdzonych wzorców a DODATKOWO masz coś więcej.

Tak swoją drogą masz naprawdę hollywoodzki uśmiech:)

Pozdrawiam
S.

waćpan
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 21, 2004 2:50 am
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:

Postautor: waćpan » śr mar 31, 2004 10:48 pm

A czy można wiedzieć czym sie objawia ta postawa boksera? Czy chodzi tu o gestykulację i trzymanie rąk tak jak nie trzeba czyli szeroko? Bo ja już jedną w ten sposób sposzyłem, za bardzo się wyluzowałem a ona spieła, a o pacingu to jeszcze nie wiedziałem wtedy...
"Ależ skąd! Nie lubię poznawać nowych, interesujących osób. Proszę nawet o tym nie myśleć!"

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

bokser

Postautor: WOlF » czw kwie 01, 2004 10:33 pm

Wiesz jak to jest..........hehe.........gdy patrzysz kazdej lasce w oczy jak by ja chciał zabic, bo kiedys jedna z nich pokazała ci ze wszystkie kobiety to kurwy..........patrzysz na nia z pogardą, z zewnatrz wyglada to tak jakbys był zajebiscie silny ze malo która potrafi byc na tyle silna by podejc do ciebie............niewiele jest takich kobiet, wiec przez to tracisz wiele :!:
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości