dopasowanie ... "inaczej " ?

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

dopasowanie ... "inaczej " ?

Postautor: kbd » pn mar 15, 2004 11:51 am

wtm
Mam pytanko dotyczace specyficznych sytuacji. Niekiedy sa momenty kiedy masz wspaniala mozliwosc prezentowania swoich kwiecistych opinii i opisow etc, przed wieksza grupa ludzi , kobiet :) I wtedy ciezko jest dopasowac np .postawa kiedy dziatwa siedzi a ty stoisz i robisz cuda np. wyklad,prezentacja.
Co zrobic w takiej sytuacji aby w mozliwie najlepszy sposob pacingowac towarzystwo ?
thx
KBD

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn mar 15, 2004 12:45 pm

To zalezy czy chcesz zdobyc nowego pracodawcę czy nową kobietę. Jednych i drugich interesuja zupełnie inne klimaty :)

Awatar użytkownika
Hawk
Posty: 12
Rejestracja: śr lis 05, 2003 12:55 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: dopasowanie ... "inaczej " ?

Postautor: Hawk » pn mar 15, 2004 4:13 pm

kbd pisze:wtm
Mam pytanko dotyczace specyficznych sytuacji. Niekiedy sa momenty kiedy masz wspaniala mozliwosc prezentowania swoich kwiecistych opinii i opisow etc, przed wieksza grupa ludzi , kobiet :) I wtedy ciezko jest dopasowac np .postawa kiedy dziatwa siedzi a ty stoisz i robisz cuda np. wyklad,prezentacja.
Co zrobic w takiej sytuacji aby w mozliwie najlepszy sposob pacingowac towarzystwo ?
thx
KBD


Sprobuj dopasowania grupowego - np. jezeli jest to spotkanie grupowe np. szkolenie to mozesz powiedziec -"spotkalismy sie tutaj bo ... i tu podajesz cele spotkania ... ". Jezeli widzisz w grupie przywodce albo kogos kto sie nie dopasowal to musisz dopasowac sie do nieformalnego lub formalnego szefa i co jest smieszniejsze duzo osob sie dopasuje w momencie kiedy szef bedzie odwzorowany. Sprobuj pacingu glosem i mozesz zrobic cos co opisal Yebi w swoim blogu - "laska patrzyla sie w jedno miejsce w ktorym przez przypadek ;) za chwile znalazl sie Yebi".
Ciekawe jak to zadzialalo, nie :wink:

Pozdrawiam
Hawk
Hawk

kbd
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 31, 2003 3:47 am
Lokalizacja: Warszawa + zachodnie okolice
Kontaktowanie:

Postautor: kbd » pn mar 15, 2004 7:25 pm

faktycznie .. przypomniales mi ten numer Yebiego ...arcyciekawy :)

dzieki
KBD

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

pacing grupowy

Postautor: Sowa_sensei » wt mar 16, 2004 10:25 pm

Hej, dopasowanie do grupy to trochę inna bajka i bardzo dobrze można nauczyć się tego na treningu trenerskim. Generalnie, dobrze działają wszelkie werbalne komunikaty, które łączą cię z grupą, np: Wszyscy widzimy piękny widok za oknem czy parzą tu naprawdę wyjątkowa kawę lub coś w tym stylu. Paradoksalnie, szybko budują raport komunikaty o wspólnych bolączkach np: mam nadzieję, że państwo nie zmokli tak jak ja po grodze tutaj albo (sam przećwiczyłem wielokrotnie) witam serdecznie wszystkich szczęśliwców, którym udało się znależć miejsce do parkowania itp. itd.

To nie bardzo jest temat uwodzeniowy, ale co tam, pomagam jak mogę :D :)

Pozdrawiam
S.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: pacing grupowy

Postautor: mcjackal » pn mar 22, 2004 3:57 pm

Sowa_sensei pisze:Hej, dopasowanie do grupy to trochę inna bajka i bardzo dobrze można nauczyć się tego na treningu trenerskim. Generalnie, dobrze działają wszelkie werbalne komunikaty, które łączą cię z grupą, np: Wszyscy widzimy piękny widok za oknem czy parzą tu naprawdę wyjątkowa kawę lub coś w tym stylu. Paradoksalnie, szybko budują raport komunikaty o wspólnych bolączkach np: mam nadzieję, że państwo nie zmokli tak jak ja po grodze tutaj albo (sam przećwiczyłem wielokrotnie) witam serdecznie wszystkich szczęśliwców, którym udało się znależć miejsce do parkowania itp. itd.

To nie bardzo jest temat uwodzeniowy, ale co tam, pomagam jak mogę :D :)

Pozdrawiam
S.


... no chyba że brat trafi na zebranie feministek i założy sobie w mapie że chce je wszystkie wydymać :D :P :P
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » wt mar 23, 2004 8:58 pm

a co sie (cholera :)) stanie jak zalozysz im wszystkim kopule? ewentualnie pierscien na zebraniu feministek, ale zeby je wszystkie zaobraczkowac to trza miec niezla glowe.

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 23, 2004 9:33 pm

... hmm .... a o której głowie myślałeś ??
bo jak wszystkie zakopulisz i zapierścienisz, to lepiej kup od chłopaków tabletki :D:D:D:D

bo zaspokoić takie stado babek, które od dawna nie było porządnie zerżnięte [i stą mają te wszystkie frustracje :D:D:D], może przerosnąć możliwości każdego zdrowego NLS'owca :D

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości