NLS a kobieta inteligentna i zmyslowa!!

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

NLS a kobieta inteligentna i zmyslowa!!

Postautor: aristo » czw mar 11, 2004 3:11 pm

Panowie poddaje wam do analizy nastepna historyjke z kart mojego zycia uwodziciela;),ostatni post przed kursem. Tym razem historia jest bardziej owocnaJ. Na poczatku musze powiedziec ze nls z tego co miałem okazje się przekonac o wiele wiele bardziej dziala na kobiety naprwde inteligentne. I nie wiem czy bylbym daleki od prawdy gdybym powiedzial ze tylko na takie. Otorz poznalem ostatnio niezla laseczke, w autobusie i tm nawiet nie stosowalem nls pogadalismy troche ,wzielem numer (zawsze staram się wyciagnacJ )i nasteopnego dnia poslalem jej smsa okazalo się ze miala nieodparta ochote się spotkac. Było to dla mnei pewnego rodzaju wyzwanie bo dziewczyna ma już za soba kilka lat studiowania psychologi.
Kiedy doszlo do spotkani to byl rykoszet, jedna z tych histori która trafia się naprawde zadko. Otorz wchodze do niej do mieszkania patrze a drzwi otwiera laska która jakis czas temu podrywalem na patterny o romantycznym kochanku, o tym jak to jest podniecajaco spedzic noc z niznajomym mezczyzna....itp. a obok niej stala laska z która się umowilem. Akcja jak z filmu :twisted: , w kazdym razie udalem ze jej ni znam przedstawilem się zabralem tamta i wyszlismy. Heheeh. Tutaj ciekaw jestem co można by zrobic w takiej sytujacji jeśli macie propozycje piszcie! Nastepnie spedzilismy czas w kawiarni i co zastosowalem tu to postawilem na gleboki pacing, nie było trudno bo psychologia tez mnie interesuje, zrobilem to o czym pisal Lechu i Tomasz w moim ostatnim poscie. Najpierw satralem się zlapc dobry rapport bez mowienia specjalnie patternow, puzniej kiedy troszke poznalem jej preferencje i to co lubi przeszlismy do innej knajpy, tam wciąż poznawalem preferencje rozmowy na rozne tematy o ludziach, i miedzy to powstawialem patterny, na koncu wyladowalismy w dyskotece bliskie tance itp. I rozmowa z swietnym rapportem zaczelem wplywac na jej wyobraznie opowiadajac o wymazonych wakacjach i tu było ciekawe bo zaczekla mowic „mow do mnie tak dalej” hehe, ciekawie reagowala jak dalem cytat z don juana , ten wstepny. Przywolywalem jeszcze jej dobre wspomnienia z dziecinstwa .W zasaszie na tym się skonczylo, nie pytajcie dlaczego po prostu poczolem się zmeczony i nie miałem ochoty na nic innego jak polozyc się spac :P . Oki w kazdym razie moje pytanie dotyczy tego czy nie za dlugo przeciagnelem to spotkanie ok. 4 godzin, Lechu mowil by nie gadac bez potrzeby, ale skoro widzialem ze ona jest tym zainteresowana to może dobrze? I czy sluszne jest stosowanie patternow w przeplocie tzn. luzna rozmowa na ciekawe tematy i patterny co jakis czas, czy tez skondensowac to w ciagu 1 godz i oprzec się tylko na malym wstepie i patternach?? Jeśli dobrneliscie tutaj dzieki za przeczytanie mojej historyjki, dalszy ciag będzie już po kursie w Warszawie :twisted: , a zatem do zobaczenia.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » wt mar 16, 2004 12:14 am

Witaj Aristo,



Miło było poznać Cię w Wa-wie, wierzę,że udało Ci się szkolonko. :)


Przez syndrom rykoszetu przechodziłem parę razy, więc zaobserwowałem,iż ewentualne zastrzeżenia kobiety są czystą hipokryzją i efektem kulturowego programu.Jak bardzo ona się zdziwi, kiedy jej to uświadomisz.Tu ona również testuje Twoją zdolność do opanowywania niezręcznych sytuacji, toteż ja nie ukrywam,że:
chętnie rozmawiam z godnymi mej uwagi kobietami, na tematy, jakie je naprawdę fascynują.Albo polecam mój ulubiony wątek z zestawem patternów o rolach jakie pełni kobieta zaprogramowana kulturowo i kobieta naturalna, która potrafi uwolnić swą pierwotną dzikość, a kobieta naturalnie lubi być uwodzona
Co do długości konwersacji, a tym samym transu, w jaki ją wprowadzasz, ważne jest byś różnicował siłę stanów jakie wywołujesz.Możesz po udanym wstępie zabrać cukierka i tak dawkować jej frustrację,co osiągasz jakimś zgrabnym zaprzeczeniem.Klasyczna fragmentacja transu albo frakcjonowanie są konieczne, aby miała poczucie pewnej niedostępności i odczuła różnicę między wywołanym stanem, a niezmienionym stanem świadomośći.
Inna droga to potęgowanie wrażeń w konwersacji - intensyfikacja opisywanych doznań w samej rozmowie, np.przez potęgowanie wątków seksualnych, kawały etc.Ale 4 godziny bez bardzo wyraźnego efektu i przejęcia inicjatywy z jej strony, powinny dać do myślenia, czy może stany, jakie wywołujesz nie przychodzą jej nazbyt łatwo.Sam wiesz,że im więcej zapłacisz tym bardziej docenisz.
:twisted: po,
txbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

hihi

Postautor: mcjackal » wt mar 16, 2004 2:05 am

hehe aristo, jak chcesz rozwiać wątpliwości co do wykorzystania sytuacji ze spotkania obu pań, to przyjdź na Black Belt :D:D:D:D:D:D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt mar 16, 2004 3:12 pm

Witaj Tomasz,

Ciebie rowniez miło było poznac, mam nadzieje ze noce pomiedzy kolejnymi dniami szkolenia byly niezmiernie gorace :twisted: ,

Jesli chodzi o fragmentacje stanow to mysle ze udalo mi sie to zrobic, otorz mniej wiecej co godzine staralem sie zmieniac lokal :twisted: , by przerwac jej trans, ale masz racje te 4 godz to troche za duzo, ach laska byla naprawde rozpalona :) , teraz znaczenie skroce czas spotkania a wydluze chwile spedzonew moim mieszkaniu....heheh.
Co do black beltu to nie wykluczam ze nidlugo mnie tam zobaczysz mcjackal!! :) :)

aristo

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 16, 2004 7:34 pm

aristo pisze:Witaj Tomasz,
...
Co do black beltu to nie wykluczam ze nidlugo mnie tam zobaczysz mcjackal!! :) :)
aristo



no to kaarwa już się doczekać nie moge :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości