NLS na jakie typy kobiet działa??

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

NLS na jakie typy kobiet działa??

Postautor: aristo » ndz mar 07, 2004 12:08 am

Witam was panowie uwodzicieleJ!! Musze się z wami podzielic ciekawym materialem do analizy jeśli chodzi o przypadki z zycia wzieteJ. Otoz po tym przypadku refleksyjnosc mnie takowa naszla ze nls dziala tylko na okreslone typy kobiet. Np. nie dziala na te które sa zbyt mlode i nie maja fantazji i sa prostolinijne. Miałem się okazje o tym przekonac i tu zaczyuna się moja opowiesc. Otóż jechałem ostatnio autobusem to była dluga trasa ok. 1 godziny(wystarczy by zrobic co trzebaJ) i widze siedzi fajna leseczka a obok niej wolne miejsce to wystartowałem zajmuje miejsce zaczełem z nia zartoiwac bo była mloda ok. 18 lat chcialem przełamac jej bariery i zdestabilizowac tak by poczola się rozluzniona i chyba czesciowo mi się udalo. Puzniej zaczełem stosowac patterny na kontakt zaufanie i fascynacje i co zauwazyłęm ze podczas mowienia patternow ona nie jest wogole zainteresiowana wrecz obraca głowe nudzi się, hm w takim razioe postanowielem cos zmienic i zaczelem rozmawiac na jakies luzne tematy nawet szlo, jeszcze tak do konca było niezle głownie starałęm się wplywac na jej poczucie humoru, bo widzialem ze to jej mocna strona, nastepnie dojechalismy do celu i tam ona wyrazila chec spotkania po moim pytaniu dala swój numer. Puzniej dzwonilem jakies dwa razy kotwiczylem głosem i widac byloz ze jest zainteresowana!! Choć nie specjalnie chciala opowiedac o sobie jak zadalem jakies pytanie co np. robi w czwartek wieczorem to mowila ze nie powie to ja wtedy mowie ze jestes tajemnicza a ona ze tak a ja ze to podobnie do mnei podobienstwa się przyciagaja a ona wiesz nie zauwazylam a ja mowie ze ja nie opowiadam o tym jaki jestem ja poprostuy taki jestem i tu ja troszke zakleszczylo. Oki może przejdzmy szybko do punktu kulminacyjnego, zgodziola się spotkac o 17 także nie chciala się spotykac wieczorem a dlaczego powiedziec nie chaiala, ciagle cos ukrywala, przyjechalem i zobaczylem ze stoi w bramie z jakimis kolesiami to ja wysiadłem z auta siadłęm na ławce i czekam ona idzie podeszła i wtedy zaproponowałem pzrejscie do jakiegos lokalu i tu ciekawe ona mówi ze nigdzie nie idzie bo tu jej dobrze ,czuje się bezpiecznie itp., i to mnie troche zdziwiło i mowie: skoro już się spotkalismy to może jednak wejdziemy gdzies i pogadamy w spookoju gdzie będziemy mogli się poczuc swobodnie i komfortowo, ona: nie nie , oki a zatem mowie: wiesz wydajesz mi się bardzo tajemnicza osoba nie wiem dlaczego ale cos skrywasz przedemna calkiem możliwe ze prowadzisz podwojne zycie albo być mnoze czegos się wstydzisz i chcesz to ukryc, tylko się usmiechneła, nastepnie by ustalic preferencje zaczełem zadawac pytania typu co u ludzi pociaga cie najbardziej co sprawia ze ludzie sa dla ciebie naprawde interesujacy na jakie tematy lubisz rozmawiac, i coz kazde pytanie pozostało bez odpowiedzi a jej podsumowanie było takie : wiesz ty starsznie dziwne pytania zadajesz pogadajmy o czyms normalnym ja: wiesz by Cie poznac chciałbym wiedziec co sprawia ze ... . Oki zaczełęm mowic o pogodzi probowalem przejsc do patternu o pogodzie te z nie była zainteresiowana. U licha pomyslałem sobie co ja tu robie skoro ona nie chce gadac. I mowie zastanawiam się dlaczego chcialas się spotkac skoro teraz nie chcesz za bardzoi rozmawiac ani nigdzie isc i usiasc, ona mowi ze to ja chciałem się spotkac a ja : myslałem ze to oboje tego chcielismy. Nastepnei powiedziala cos w stylu: wiesz co to nie ma sensu ja : co ona: to wszystko , ja znam osoby z którymi mi się lepiej rozmawia, ja: nic dziwnego jerszce dobrze się nie poznalismy nic nie możemy o sobie powiedziec ona: ale ja nie mam ochoty Cie poznac , ja lubie takie klimaty i pokazuje kolesliw bramie ja: ach tak l;ubisz stac i gadac o niczym mitrezyc czas, skoro tak to zeczywisci zel trafilem nie nalze doi tego typu osob jestem osoba która ma w zyciu cele i dozy do nich nie lubie w 5ten sposób spedzac czasu, ona: to nie jest tak to spoko ludzie ja lubie ich towarzystwo ja: a co sprawia ze milo spedzasz z nimi czas o czym naprawde rozmawiaciee, pytam z czystej ciekawosci, ona: nie to nie ma sensu , ja ide, i poszła.
W tym miejscu konczy się ta historyjka, sens w napisaniu ej był taki by pokazac ze czasami jednak chyba nie na wszystkich dziewczynach można uzywac nls, bo mogą tego nie zrozumiec, nie wiem może stwierdzicie ze ja cos złego zrobilem piszcie smialo, w kazdym razoie powiem wam ze nie miałem ochoty sotosowac pacingu i dopasowywac się do jej poziomu, ta dziewczyna po prostu nietrawila tego co mowie wydawało się jej to dziwne.Gdybym mowil normalnie może byo by lepiej a tak wszystko spalone. Co powinienem robic w takich sytuacjach , nie pytam już nawet czy probowac na niej jeszcze cos zastosowac bo pewnie się wysmiejecie ze nie, tez mysle ze nie ma już sensu. W kazdym razie zapraszam do pisania wszelkich opini i rad na temat tego przypadku.

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » ndz mar 07, 2004 1:16 pm

Hej!

Muszę przyznać, że zaimponowała mi Twoja determinacja! ;-) Lechu na kursie mówił, że nls nie działa na 4 typy kobiet: w tym na głupie. I to jest właśnie piękne! Jeśli stosujesz różne metody i one nie działają na kobietę, to znaczy, że chyba nie warto sobie nią głowy zawracać... W opisywanym przez Ciebie przypadku: chciałbyś sie zadawać z panienką z kolesiami w podejrzanej bramie? Popatrz na to z innej strony: jakie wspaniałe narzędzie do szybkiego testowania kobiety daje nls!!! Przed kursem wielu z nas traciło czas na "wyrwanie" laski, która była bez sensu z definicji! Teraz możesz to przetestować bardzo szybko i - co niemniej ważne - prawie bez żadnych kosztów! Bo prawda jest taka, że nie wszystkie kobiety nadają się, by z nimi rozpoczynać znajomość. I przed kretynkami nls Cię chroni - i niech tak pozostanie! ;-) Pozdrawiam!

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz mar 07, 2004 1:48 pm

Z tym musze sie z godzic ze jesli chodzi o sprawdzanie preferencji danej kobiety, to nie mozna tu mowic o straconym czasie bo robie sie to bardzo szybko :twisted: , za pomoca nls mozesz w kilka minut rozszyfrowac co soba reprezentuje dana kobieta. Z drugiej strony nalezy wziasc tez pod uwage to ze jednak nls nastawia sie na "cel" i jesli kobieta ma niezle cialo i jedyne co bys chciał to spedzic z nia upojna noc dzikiego i namietnego sexu to chyba nie istotne jest to czy jej poziom IQ kreci sie kolo 200. No ale teraz w kazdym razie juz wiem bo mialem okazje przekonac sie kilkakrotnie ze na te "nie za bardzo madre" nie ujmujac im :twisted: , nls poprostu nie dziala, i wtedy jesli chcemy cos osiagnac to nalezy stosowac zwykle zasady, a najwazniejsze moim zdaniem jest to by w pore sie zorientowac jak to odbiera dana kobieta i modyfikowac swoje nastawienie , czyli byc gietkim i elastycznym.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » ndz mar 07, 2004 2:00 pm

Drogi Aristo,



Wiele razy spotkałem się z podobnym problemem.Prawdą jest,że nls nie działa na kobiety tępe, ale jedynie te najmocniej ograniczone i ubogie emocjonalnie.Czy wiesz jak wiele atrakcyjnych i sympatycznych lasek stoi wpodejrzanych bramach w czasach powszechnego zamiłowania do hh?Jeśli zrobiłbyś na niej wrażenie ona zechciałaby odmienić nieco swój lifestyle dla Ciebie właśnie.
Jednak analizując Twoją historię można zauważyć parę rzeczy, które mógłbyś doszlifować, jeżeli zechcesz:
-pacing -ale nie tylko na poziomie gestów i sfery zewnętrznej, początkowa faza uwodzenia wymaga potwierdzenia jej kryteriów(klucz do 4-ej bramy) i dopasowania na poziomie języka poglądów i jej wymagań.Zadaj sobie pytanie jakie cechy tych gości z bramy mógłbyś skojarzyć ze sobą.
-A co wynika z tego - patterny także dostosuj do jej zachowań,reakcji, stylu bycia,czy reprezentacji.Do kobiety prymitywnej i zamkniętj emocjonalnie nie dotrą wzorce o związkach emocjonalnych, przejdź wówczas do tych związanych z wrażeniami dotykowymi, wizualizacji.Ja często nadmiernie komplikując subtelne,wystylizowane patterny wchodziłem do niepożądanej kategorii wrażliwego filozofa nudziarza.
-Najlepszym antidotum na to jest właśnie odpowiednie poczucie humoru, co jak mówiłeś robiło na niej wrażenie.Postawa cocky&funny, łamanie jej konwencji tekstami bardziej kontrowersyjnymi, czy idealne wówczas przejście do kawałów(V.W.) zakotwiczone dotykiem raczej niedwóznacznym :twisted:
-Kluczem jest także postawa - zarzucając jej prowadzenie podwójnego życia, czy amoralne zachowania stajesz się dla niej kimś rodzaju pracownika społecznego a nie pirata i odkrywcy.Potwierdź te kryteria a zdobędziesz kotwice pozytywnych stanów.,,później dzwoniłem 2 razy''- to nie najlepsze posunięcie szczególnie wobec kobiety tego gatunku, stanów wyzwanie.Mój patent na to to poprostu:,,Zadzwoń do mnie o 18''.Wtedy to ona podnosi słuchawkę, wybiera numer,czeka na Twój głos i dostosowuje się do pory, o której życzysz sobie ją usłyszeć.
Nie okazuj swego rozgoryczenia, gdy zauważysz jak przechodzi jej ochota na dyskusję, możesz odpowiedzieć negacją:,,Może naprawdę nie powinniśmy, wyobrażać sobie jak by to było, gdybyś za kilka dni patrząc na tę ławkę gdzie siedzimy, przypominała sobie.............(i tu dwie drogi jakie mogła (pozornie :) ) wybrać.Nie jest konieczne abyś poczuła do mnie zauroczenie(dotyk).Teraz, kiedy.........'' I poprostu odwracasz się i idziesz do domu, jeżeli usłyszysz w połowie drogi szlochający głos w słuchawce, może była to kobieta warta Twej pracy, jeśli nie, to masz świadomość że poprowadziłeś sprawę wzorcowo i nieszczęśliwie trafiłeś na kretynkę.
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Donato
Posty: 42
Rejestracja: sob paź 04, 2003 2:35 pm

Głupie pizdy :D

Postautor: Donato » ndz mar 07, 2004 2:14 pm

Podobne problemy spotykałem i ja. Rzeczywiście trudno rozmawia się z głupimi pizdami i wiem, że nie warto i nie polecam bo właściwie to jak mówienie patternów do drzewek stojących przy chodnikach w Warszawie Centralnej i najlepiej jeszcze po piwku :D Można tutaj sobie zarzucać brak przede wszystkim dopasowania, chociaż na poziomie niewerbalnym osobiście nie dopasowuję się do laski głupiej bo to tak jak cofnąć się w rozwoju o parę lat. Poprostu rzucam taką kobietę i idę przed siebie bo po praktyce wiem, że warto szukać tego czego właśnie naprawdę szukasz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz mar 07, 2004 2:55 pm

TomaszXBL pisze:Drogi Aristo,

dziekiT omaszXBL za interpretacje, jednak poddalbym tu kilka fragmentow polemice i zapraszam rowniez do ponownego odpisu
Jeśli zrobiłbyś na niej wrażenie ona zechciałaby odmienić nieco swój lifestyle dla Ciebie właśnie.

szczerze wątpie ze zechciala by odmienic swoj styl bowiem stosowalem cocky&funny na niej przez godz i myslalem ze zrobilem wrazenie, bo taki byl odbior , puzniej okazało sie co innego

-pacing -ale nie tylko na poziomie gestów i sfery zewnętrznej, początkowa faza uwodzenia wymaga potwierdzenia jej kryteriów(klucz do 4-ej bramy) i dopasowania na poziomie języka poglądów i jej wymagań.Zadaj sobie pytanie jakie cechy tych gości z bramy mógłbyś skojarzyć ze sobą.
-A co wynika z tego - patterny także dostosuj do jej zachowań,reakcji, stylu bycia,czy reprezentacji.Do kobiety prymitywnej i zamkniętj emocjonalnie nie dotrą wzorce o związkach emocjonalnych, przejdź wówczas do tych związanych z wrażeniami dotykowymi, wizualizacji.Ja często nadmiernie komplikując subtelne,wystylizowane patterny wchodziłem do niepożądanej kategorii wrażliwego filozofa nudziarza.

i tu w tych cytowanych dwoch fragmentach zdaje sie ze lezy cala prawda, nie zrobilem odpowiedniego dopasowania i chyba za szybko zaczelem okreslac jej kryteria za pomoca pytan i tez moglem wyjsc na jakiegos filozofa biora pod uwage to co mowila "ty jakos dziwnie mowisz i zadajesz dziwne pytania"

-Najlepszym antidotum na to jest właśnie odpowiednie poczucie humoru, co jak mówiłeś robiło na niej wrażenie.Postawa cocky&funny, łamanie jej konwencji tekstami bardziej kontrowersyjnymi, czy idealne wówczas przejście do kawałów(V.W.) zakotwiczone dotykiem raczej niedwóznacznym :twisted:

to tez bylo by dobre ale w mojej ocenie stojac na zimnie i krecac sie wokol lawki nie ma za bardzo warunkow do tego typu rzeczy
-
Potwierdź te kryteria a zdobędziesz kotwice pozytywnych stanów.,,później dzwoniłem 2 razy''- to nie najlepsze posunięcie szczególnie wobec kobiety tego gatunku, stanów wyzwanie.Mój patent na to to poprostu:,,Zadzwoń do mnie o 18''.Wtedy to ona podnosi słuchawkę, wybiera numer,czeka na Twój głos i dostosowuje się do pory, o której życzysz sobie ją usłyszeć
.
No wiesz w dzisiejszych czasach kiedy ludzie licza sie z wyslaniem smsa, mam pewne trudnosci w tym by zachecic laske by to ona zadzwonila, a co w przypadku kiedy Ci powie prosto ja nie zadzwonie bo np. nie mam karty
Nie okazuj swego rozgoryczenia, gdy zauważysz jak przechodzi jej ochota na dyskusję
,
Hm.. tu juz nie wiem bo czesc guru pisze by własnie pokazac ze jest sie złym, niezadowolonym a ma to na celu ukazanie ze jest sie pewnym facetem, zdecydowanym i szanuje sie swoj czas a nie "wussy guy" o czym dokladnie opisuje DeAngelo czy Ross- " szybko oceniasz potencjał danej kobiety i eliminujesz te ktore marnuja twoj czas i nie spełniaja kryteriow"

możesz odpowiedzieć negacją:,,Może naprawdę nie powinniśmy, wyobrażać sobie jak by to było, gdybyś za kilka dni patrząc na tę ławkę gdzie siedzimy, przypominała sobie.............(i tu dwie drogi jakie mogła (pozornie :) ) wybrać.Nie jest konieczne abyś poczuła do mnie zauroczenie(dotyk).Teraz, kiedy.........'' I poprostu odwracasz się i idziesz do domu, jeżeli usłyszysz w połowie drogi szlochający głos w słuchawce, może była to kobieta warta Twej pracy, jeśli nie, to masz świadomość że poprowadziłeś sprawę wzorcowo i nieszczęśliwie trafiłeś na kretynkę.[/

to osobiscie mi sie podoba mogłem cos takiego zastosowac ale coz, wypada mi tylko napisac jedno praktyka, praktyka, praktyka, to najwazniejsze i nie tylko chyba w nls. W kazdym razie dzieki za interpretacje jest naprawde pouczajaca. Ciekaw jestem czy teraz radzili bysci i widzieli jakies mozliwosci w odkreceniu tej sytuacji tak by bogatszym w ta wiedze zrobic na niej wrazenie(czy to sie da zrobic)?? wiem ze to troche pokretne ale chodzi tu w tym wszystkim o zabawe, a zabawa polega na kombinowaniu :wink: i wymyslaniu.

Gość

Postautor: Gość » ndz mar 07, 2004 7:50 pm

Są kobiety których nie kręcą sprawy uczuć i związków. Moim zdaniem natknęłeś sie na taką kobiete. To są kobiety które są zainteresowane seksem i zaliczeniem ciebie :). One tylko czekają abyś je odkrył jak sie spóźnisz to niestety dochodzi do ciebie informacja zwrotna. Poprostu może być zamknięta emocjonalnie a otwarta seksualnie. Nie wiem to są moje domysły oparte na książce Rossa Jeffriesa. Tutaj najlepiej bedzie jak nasi guru sie wypowiedzą. Pozdrawiam

MICHAŁ :twisted:

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn mar 08, 2004 12:40 am

Aristo,
świetnie, że się bawisz tym materiałem i uczysz się w działaniu.
Gdy czytałem twój opis, nasunęło mi sie parę uwag:
- prawdopodobnie najsilniej mogłyby na niej zadziałać patterny z doznaniami zmysłowymi- coś wiążącego się z robieniem excytujących rzeczy.
- więcej pacingu!
- byś moze była głupia, albo po prostu szalenie niedojrzała emocjonalnie.

Jeśli chodzi o okazywanie niezadowolenia- osobiscie raczej wolę okazać rozczarowanie- "Hmmm, myślałem ze jesteś kobietą która ma w sobie więcej X...".

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości