magnes na kobiety

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

zadzio
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 10:14 pm

magnes na kobiety

Postautor: zadzio » wt mar 02, 2004 11:24 pm

Witam :)

podobno jest cos takiego jak w temacie .......chyba nawet yebi cos o tym pisal wiec
jak sie robi ,, magnes na kobiety'' ??:)
mozecie mi to przyblizyc i opisac krok po kroku??

pozdrawiam i dziekuje z gory

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » wt mar 16, 2004 2:09 am

zapraszamy do dołączenia kasty wybrańców, zapisz się na kurs :D:D:D:D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Re: magnes na kobiety

Postautor: faza69 » wt mar 16, 2004 9:05 am

zadzio pisze:Witam :)

podobno jest cos takiego jak w temacie .......chyba nawet yebi cos o tym pisal wiec
jak sie robi ,, magnes na kobiety'' ??:)
mozecie mi to przyblizyc i opisac krok po kroku??

pozdrawiam i dziekuje z gory


:twisted: Jest na pewno i działa jestem świeżo po kursie ale już wiem że działa i sory stary ale bez udziału w kursie nie da rady o nie :P
Bez komentarza :D :D

zadzio
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 10:14 pm

Postautor: zadzio » wt mar 16, 2004 1:32 pm

Mam kupione płytki :D
orginalne!!! :D
no ale skoro tak to moze pomoze mi ktoryś z guru:)
pozdrawiam wszystkich

Batko
Master Trener
Posty: 33
Rejestracja: czw paź 02, 2003 7:31 pm

Postautor: Batko » wt mar 16, 2004 2:02 pm

Maja racje, Magnes musi byc zainstalowany przez ktoregos z trenerow, sam nie masz umiejetnosci do tego. Nawet sie tego nie da zrobic na 1 dnowym bo z kolei za malo czasu.

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » wt mar 16, 2004 8:39 pm

Testowaliśmy z Altarem magnes, pytając lasek czy czują działanie czegoś co sprawia że nagle mogą uświadomić sobie,że.............. :D
Ale oprócz tego to podeszło do nas kilku żuli i spisała nas policja. :)
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

magnes

Postautor: Sowa_sensei » wt mar 16, 2004 10:36 pm

Hmm.. właściwie nie wiem, czy test polegający na odpaleniu magnesu i pytaniu babek czy coś czują jest miarodajny. Bardzo możliwe, że kiedy osoba ta jest właśnie poznana nie odpowie szczerze bo trzymają ją wszelkie normy kulturowe, środowiskowe (cały ten chłam z trzech poziomów- black beltowcy wiedzą o co chodzi)

Ja właściwie poza jednym przypadkiem swoją opinię opieram na obserwacji dziwnych :) zachowań kobiet w moim towarzystwie.

Jeden, jedyny raz laska zapytała się mnie o godzinę na przystanku i kiedy zlustrowałem ją pozytywnie odpaliłem zestaw podręczny: magnes, pierścien, kopuła, ona wklepała mi swój nr na moim telefonie i... kiedy spotkaliśmy się trochę później i ona zmęczona łykając mineralną powiedziałą: wiesz, to musiało się tak skończyć, bo kiedy tylko zapytałam cię o godzinę, miałam mokro w majtkach i zacząłąm się jakać bo chciałąm cię pocałowac

S.

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » wt mar 16, 2004 11:59 pm

Taa, a swiszcz ju potom sedu i bali folioki. Pierwsze raz jak mi zamontowaliście magnes na "kobiety", to się do mnie gej przystawiał - świadkiem był Ruchmistrz i dziwnym trafem Tomasz miał identyczną sytuację, choć w nieco innym miejscu. Tak więc, uznałem, że to magnes na gejów :D Drugi raz z kolei (czyli w ten weekend), wielce byłem ciekawy, co tym razem zaczne przyciągać i okazało się, że wszystko oprócz kobiet. Ptfu, kobiety to ja sobie krótką rozmową przyciągnąc potrafię, wszak magnes, jak nazwa sama wskazuje, sam miał przycigać samiczki! To też nie omieszkałiśmy się z Tomaszem i Adamem, wyjść na miasto i pytać kobiet czy jakoby magnetycznego przyciągania wobec nas nie czują i ha! Wpierw do trzech podeszliśmy i pytamy, a one, jak było widać po twarzach, nic nie czują. No tośmy o czarodziejskim hipnotyzyerze, co to potrafi robić seksualny magnes, pattern na miejscu skręcili, by uzmysłowić im, o czym w istocie prawimy, a one... ni chu*, ni wydra, choć nasz tupet zrobił na nich tak wielkie wrażenie, ze obie stały wmurowane, niczym dzieciak, co to myśli, że ducha własnie widzi. Ale to mógł byćprzypadek.

Więc powzięliśmy decyzję, by zapytac paru innych. I w ten oto sposób, do jednej podszedłem Ja - twierdziła, że powinienem żądać zwrotu pieniędzy, bo hipnotyzer mnie oszukał i ona wcale stojąc tu i słuychając mojego głosu, nie odczuwa jakiegoś wielkiego przyciągania seksualnego, które sprawiałoby, że wewnatrz niej, narastałoby pragnienie żeby złapać mnie za.. :D

Anyway. Podchodzi do następnej Tomasz, nawet jej chłopaka zdążył zniszczyc (który zdecydował się odejść 10 m dalej i nie przeszkadzać), ale twierdziła, że magnesu żadnego nie czuje.

No i na Adama kolej przyszła... I co? I nic! Dodać wszakże trzeba, iż przez czas ten cały, zaczepiło nas żuli 14, policjantów tuzin, co to chcieli wlepić nam mandat i innego ścierwa niechcianego. Konkluzje? Magnes działa... ale nie na kobiety i wy mnie tu nie oszukacie :D

Graf01
Posty: 19
Rejestracja: pn paź 27, 2003 11:31 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Graf01 » śr mar 17, 2004 8:25 am

Więc po treningu wsiadam do InterCity Warszawa-Gdynia.
Ludu akurat tyle, że na każdej dwójce siada jedna osoba.

I cholera tylko ja MUSIAŁEM SIEDZIEĆ Z 30 LETNIĄ ŁADNĄ BLONDYNKĄ OBOK! A ja jeszcze nie odblokowałem się w pełni... :cry:

Awatar użytkownika
Hugo
Posty: 135
Rejestracja: pn sty 19, 2004 10:45 pm
Lokalizacja: Samo Południe
Kontaktowanie:

Postautor: Hugo » śr mar 17, 2004 3:14 pm

Sensei
nie rozumiem Twojego tekstu o odpaleniu magnesu:
on przecież cały cas działa - obserwuje to po sobie (ludzie w pracy gadają mi takie pierdoły, po to tylko żeby gadać, żeby prowadzić ze mną rozmowę, w domu też jakoś inaczej lepiej). Ale jak jest jeszcz mozliwość odpalenia silniejszego magnesu sexulanego to jak go odpalić???
Proszę Pawle Powiedz:))))


Hugo

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » śr mar 17, 2004 7:52 pm

Taaaaak, geniale.
Niech będzie że działa, wszak jako zniewalający uwodziciel chcę być jak łowca, który finezyjnie tropi zwierzynę nocą w dżungli, a nie doświadczać sytuacji, gdy antylopa podchodzi mi pod lufę tak blisko bym trafił i wystarczająco daleko bym się nie obryzgał. :)
Jednak konkludując, jestem pewny,że techniki pokroju magnesu i pierścienia, sparawiają, że udoskonala się w nas postawa i padają opory przed działaniem extremalnym, bo tylko takie efekty porządane przynosi.

Ale dlaczego zaczepiło nas aż 14 żuli, tego nie pojmuję?! :cry:
everything is possible and nothing impossible

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)



*sztoby penis stajał i dziengi były



Wolność Równość Punktualność

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

magnes

Postautor: Sowa_sensei » śr mar 17, 2004 8:37 pm

Witjcie przodownicy naukowego kółka badaczy magnesu :) .

Gdybym miał ego i chciał bronić idei magnesu napisałbym, że indukcja ta akceleruje, czyli intensyfikuje naturalny sex appeal, który jest w tobie. Jeżeli przyciągasz żuli to naprawdę, nikt nie może wziąć odpowiedzialności za to, co było w tobie i zostało zintensyfikowane :)

A poważnie, to co napisał Tomasz jest bardzo bliskie mojego pojmowania rzeczy.

I zupełnie niechcący metafora: kiedy ważyłem 15kilo mniej zajmowałem się wyczynowo wspinaczką extremalną. Jako początkujący adept obserwowałem mistrzów i zauważyłem, że najlepsi na świecie poruszają się w pionie niemalże bez wysiłku, jak baletnice. Paradoxalnie mistrzowie ci mieli budowę i siłę jak mieszanka arnolda i bruce'a lee. Zaintrygowany spytałem jednego z nich, o co Qrwa chodzi?

I on powiedział: mój kumpel jest audiofilem, jego kabel łaczący wzmacniacz z odtwarzaczem kosztuje tyle co mój samochód. Wariat. Ale powiedział mi jedną b. mądrą rzecz. Sprzęt brzmi najlepiej kiedy dając maxymalnie czadu wykorzystuje jedynie 20% swoich możliwości. Te pozostałe 80% to jedynie zapas, część prawie nigdy nie używana.

Czy teraz to jasne?

Pozdrawiam
S.

waćpan
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 21, 2004 2:50 am
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:

Postautor: waćpan » śr mar 31, 2004 10:30 pm

Temat intrygujacy i niezbadany, a w dodatku miszczowie milczą na ten temat jakoby też nie wiedzieli na czym to polega...

Ja po kursie odczuwałem działanie magnesu przez jakieś 3 dni, a później już jakby wszystko ucichło. Ale dzięki temu, że trzymałem w pamięci ten stan to udało mi się go później przypadkiem wywołać w sobie. Zaobserwowałem, że niektóre dziewczyny się kręcą bez powodu przy mnie więc już byłem pewny, że to to! Tym razem nie byłem głupi i założyłem sobie na to kotwicę kinestetyczną i była to pierwsza kotwica która działała w zaskakujacy sposób! Odpalałem już kilka razy, a wczoraj przedawkowałem, że zmęczony i wyczerpany się czułem przez to strasznie. Ale fakt, że działa, bo dziewczyny z daleka mi machały zachęcając do rozmowy, a nieznajome na ulicy albo sie patrzyły nieodrywając wzroku, lub śmiały usmiech strzelały :o

Szkoda tylko, że nadal nieśmiały jestem, bo postawa Bonda jakby zanikała i nie wykożystałem tego tak jak trzeba:(

Magnesik już mam, więc teraz czeka mnie trening odwagi i przebojowości 8)
"Ależ skąd! Nie lubię poznawać nowych, interesujących osób. Proszę nawet o tym nie myśleć!"

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

a jakby nagrac sobie ??

Postautor: damian » wt kwie 20, 2004 4:58 pm

Witam :)


Znam tekst do instalacji magnesu i jakbym sobie go bagral i tak profilaktycznie dziennie to robił aby podswiadomośc na maksa to zaprogramowala a szczególnie wtedy gdy czul bym sie zrelaksowany prosil bym moja podświadomośc aby pracowal na moją korzyć naturlnie pierw po kolei krok po kroku sobie wszytk wyobrazam a tepie jaki dla amnie jest wygodny (np jak nie mam jeszcze wystarczającej ilosci obrazow w głowie to sobie naciskam pauzew magnetofonie - wiadomo nie od razu ma sie wystarczajaca ilośc obrazow jakie sa potrzebne)

Oki co o tym sądzicie ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Re: a jakby nagrac sobie ??

Postautor: mcjackal » wt kwie 20, 2004 8:08 pm

damian pisze:Witam :)


Znam tekst do instalacji magnesu i jakbym sobie go bagral i tak profilaktycznie dziennie to robił aby podswiadomośc na maksa to zaprogramowala a szczególnie wtedy gdy czul bym sie zrelaksowany prosil bym moja podświadomośc aby pracowal na moją korzyć naturlnie pierw po kolei krok po kroku sobie wszytk wyobrazam a tepie jaki dla amnie jest wygodny (np jak nie mam jeszcze wystarczającej ilosci obrazow w głowie to sobie naciskam pauzew magnetofonie - wiadomo nie od razu ma sie wystarczajaca ilośc obrazow jakie sa potrzebne)

Oki co o tym sądzicie ??


a po co go nagrywać ?? chcesz sie indukować własnym głosem ?? proszę bardzo, to też sposób, każdy wybiera sobie coś najlepszego dla siebie.

Ja mam tak ze po jednorazowej instalacji mam to jak by nie mówić zainstalowane, tylko sobie czasem "przypominam" czym wzmacniam stany i tak już ostro podkręcone. oszczędzam te stany żeby nie chodzić cały czas nabuzowany, bo po czymś takim organizm & umysł sie do tego szybko przyzwyczajają i przypisują te stany do poziomu normalnego, Co powoduje że muszę sobie wyobrażać pokrętła lub kotwice suwakowe coraz większe i większe, które przesuwam na czerwone pola :D co powoduje że otwiera sie klapka i pojawi się następne całkiem nowe pokrętło które podbija stan poprzedniego rozkręconego do oporu :D, za niedługo bede miał panel kontrolny tak wyczesany, ze ten w samolocie to bedzie pikolo :D:D:D:D

i zeby tak nie było to kumuluję sobie to do jednego malutkiego guziczka z WYJEBISTYM opisem na OGROMNEJ tablicy :
!!! LOOK OUT CHICK-FUCKER !!! THIS IS DANGER !!!! This is too powerful device to incompetence use :D:D:D:D DON'T WASTE IT !!!!! USE ONLY IF U REALLY HAVE TO !!!!

:P:P:P

i jak już mam takie przekonanie które omija tę tablicę to napierdalam z całej siły w ten guzik i mam takiego pałera że .... [zbyt dużo niecenzuralnych słów musiał bym użyć, a tego Wam oszczędzę :D]

po,
mj
===============================

WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,

ani tego na co zasługujesz,

a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości