przestraszona kobieta...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

awrus
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 9:37 pm

przestraszona kobieta...

Postautor: awrus » śr paź 29, 2003 6:13 pm

Hello!
Ostatnio mialem taki ciekawy przypadek: uwodze pewna dziewczyne, stosuje patterny na bliskosc itd. wszystko idzie pieknie, lezy mi w ramionach i nagle mowi: "wiesz, tak pieknie mowisz, przy tobie otwieram sie itd." i NAGLE mowi "az boje sie ze sie tak szybko otwieram sie przed toba..."
No i tutaj troche mnie zaskoczyl ten jej strach, nie wiedzialem co jej powiedziec. Cos tam palnalem, ze nie chce zeby sie zle czula przy mnie czy cos takiego, ale kiepsko to wyszlo.
Nasuwa sie pytanie: jak mozna pozbyc sie tego leku, ktory u niej wystapil?
pozdro
awrus

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt paź 31, 2003 9:24 pm

Czy to ona podkreśliła "boje się" czy ty?

Bo wydaje mi się, ze kluczowym zwrotem nie jest "boje się", tylko ze "szybko". Powiedziałbym wtedy; "To nie jest kwestia szybkości, tylko tego, co możemy wspólnie razem przeżyć". ("czuć się ze soba dobrze", "tego że w głebi duszy wiesz, ze mozesz mi naprawdę zaufac" itp.)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn lis 03, 2003 1:40 am

innym sposobem jest tzw. "ubezpieczenie" (o którym pisał kiedyś Yebi) czyli jeżeli jakieś zachowanie jest przewidywalne (dość prawdopodobne) np. rekacja typu, "o Boże to się dzieje tak szybko!!", to Ty możesz się przed nim ubzepieczyć: w tym celu przed przejściem do następnego etapu podkręcasz ją jeszcze bardzej - i w tym momencie mówisz - "czy to się nie dzieje za szybko?" - jakbyś chciał jej zabrać cukierka, wtedy to ona zwylke mówi... To nie jest kwestia szybkości, tylko tego, co możemy wspólnie razem...

pozdrawiam
rydzu


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości