Cnotliwe kobiety (celibat?!)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Cnotliwe kobiety (celibat?!)

Postautor: seedman » wt paź 28, 2003 6:47 pm

Hm... z takimi tez sie spotkalem...

Czy da sie cos zrobic kiedy kobieta na pytanie: "Czy zastanawialas sie kiedys na czym polega roznica miedzy pozadaniem a zakochaniem?" odpowiada: "To zbyt osobiste pytanie", a jak juz zaczynam puszczac film to: "Dlaczego mi to mowisz?" ? :-)

Oczywiscie poza rada numer 1 - czyli: dać sobie z nia spokoj ;-)

Dzieki.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt paź 28, 2003 8:18 pm

Dwie sprawy:
1) Pamietaj o kolejności stanów! Najpierw wzbudzenie ciekawości, potem ZAUFANIA! Jeśli wcześniej nie wzbudziłeś w niej stanu zaufania, kwestie róznic między pożądaniem a miłością mogą być zbyt intruzywne.
2) Pamietaj o odpowiednim ustaleniu konwersacyjnej ramy. np. "Czytałem ciekawy artykuł na temat róznic między X a Y", a potem co do powiedzenia miała twoja kolezanka Renata Z KTÓRĄ ROZMAWIAŁEŚ NA TEN TEMAT.

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pn lis 03, 2003 1:24 am

a odnośnie tzw. "cnotliwych kobiet" - to istnieją takie z którymi łatwiej jest przejść do działania/domknięcia, niż rozmawiać (w porost) na tematy seksualne - w tym celu wzbudzasz w niej ten stan nie mówiąc o nim w świadomym komunikacje...


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości