Oczy mi się otwieraja...

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Oczy mi się otwieraja...

Postautor: iad1 » wt paź 21, 2003 10:58 am

Witam!

Ostatnio wyrywam trochę panienek w sieci i muszę przyznać, że jestem coraz bardziej zdumiony! Niektóre są straszne! Nie chodzi o wygląd, bo bez zdjęcia nawet nie ma mowy o spotkaniu. I gdybym ich nie testował na wstepnym etapie, to tak jak dawniej pewnie bym się srogo rozczarowywał podczas spotkania, albo po nim, kiedy nie dość, że do niczego nie doszło, to jeszcze nie miałbym ochoty się z nią w ogóle spotykać! Czy naprawdę mało jest fajnych lasek, które są ładne i z sensem w dodatku? :-)

Poza tym ostatnio mi się jakoś tak porobiło, że chyba jestem za dużym Bondem :-) Mam jakieś wrażenie, że peszę kobiety i one boją się do mnie podejść. Jeśli ja to zrobię, to uśmiechom nie ma końca... :-) Co zrobić?

Pozdrawiam

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Za duzy Bond :-)

Postautor: yebi69 » ndz paź 26, 2003 6:50 am

To ty podchodz i pamietaj o dostrojeniu sie czyli raporcie, stan/usiadx tak jak ona, mow w takim tempie jak ona, itd . Przejdz do patternu "Czy zdarzylo Ci sie kiedys spotkac kogos, z kim czulas sie tak jakbyscie sie znali od zawsze...."

Powodzenia


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości