Lepsze od NLS??

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Lepsze od NLS??

Postautor: aristo » pt sty 23, 2004 6:10 pm

Witam wszystkich,
Zwracam się głównie do „guru” i do mistrzów NLS i SS inni tez mogą odpowiadać, ale zakładam i chciałbym w to wierzyc ze tzw. „guru” maja szeroka wiedze na temat uwodzenia i stosowanych w tym procesie technik, otóz chciałbym panowie poznac waszą merytoryczną opinie na temat materiałów które sa na amerykanskim rynku(jak wiadomo na polskim jest tego deficyt), mam na mysli głownie takie materiały jak:
-Without Embarrassment http://www.highstatusmale.com/
-Gunwitch Method http://gunwitch.fastseduction.com/
-http://www.ken-x.com/
- Seduction Science http://www.seductionscience.com/
-http://www.pickupguide.com/classic/
-Double Your Dating
-High Status Male
-What the Hell Do Women Really Want : A Guide for Men in the 90s
-How to Be the Jerk Women Love; Social Success for Men and Women in the '90's
-Influence: Science and Practice

Są to tyko przykłady tego co oferuja za oceanem i w europie, wiekszosc tego możecie znalezc na stronie www.fastseduction.com chciałbym poznac opinie ludzi którzy naprawde na tym się znaja, mile widziani Lechu, Batko, Rydzu, Yebi, .... Zauwazyłem ze w niemal wiekszosci tamtego stuffu pojawia się ta sama reklama marketingowa, ze owy materiał jest najlepszy i najalepiej dziala i oczywiście wypowiedzi kursantow potwierdzaja to, czytajac to można zwatpic w moc nls . zwroccie uwage na Gunwitch Method on neguje niemalze wszystkie techniki, zreszta ja nie wyrazam opini, czekam na opinie znawców. Jeszcze jedno proszę o obiektywnosc .
aristo

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

kto lepszy...

Postautor: Sowa_sensei » śr lut 04, 2004 11:33 pm

To naprawdę dziwne...? Przecież wszyscy wiedzą, że najlepszy na świecie jest NLS:)))

A poważnie, przeglądałem jakiś czas temu co w tym temacie jest w necie i zauważyłem, co następuje:

1. Zdecydowanie wyprzedza peleton praojciec uwodzeniowych aplikacji NLP- wujek Ross. On to wszytko rozpoczął, zręsztą jest bliskim kumplem Ryśka Bandlera a od września 2003 moim również:)

2. Cała reszta to najczęściej jego byli uczniowie, którym ładnie i na zielono zapachniał amerykański (i nie tylko) rynek, powymyślali oryginalne nazwy, lansują i jadą z koksem. Najśmieszniejsza jest fastseduction w odróżnieniu od oryginalnej speed seduction.

3. Ostatnio trafił do mnie e-book "double your dating". Nic nowego, trochę zmieniona nomenklatura i metoda niemalże zupełnie pozbawiona "poezji" jaką daje uwodzeniu, nowoczesna hipnoza.

To jest moje zdanie, ale jedną z rzeczy jaką nauczyłem się dzięki NLP jest umiejętność rozpoznawania Dobrych rzeczy w Dobrym opakowaniu od Kitu w Ładnym opakowaniu.

A skuteczność NLS? No przyjacielu, mam porównanie z Rossem na żywo i przeżyłem potężne zaskoczenie odkrywając, że jest parę rzeczy na jakie Ross pewnie wpadnie za jakiś a ty możesz je poznać w Warszawie za śmieszne 1270,- (o, chyba podniesiemy cenę).

Pozdrawiam
Paweł

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr lip 28, 2004 3:50 pm

A skuteczność NLS? No przyjacielu, mam porównanie z Rossem na żywo i przeżyłem potężne zaskoczenie odkrywając, że jest parę rzeczy na jakie Ross pewnie wpadnie za jakiś a ty możesz je poznać w Warszawie


Pawle, chodzilo Ci o to co pokazales na spotkaniu z niejakim Delta? :twisted: :twisted: :twisted:

A tak powaznie to czy naprawde nikt nie poznal glebiej ktoregos z tych systemow o ktorych kolega aristo pisal i moze sie podzielic z nami... :twisted:


pozdr.

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

lepsze od NLS??

Postautor: Adventurer » ndz kwie 17, 2005 2:41 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:06 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz kwie 17, 2005 6:01 pm

ten post jak widzicie date został napisany przezemnie trocha dawno, obecnie natomiast, kiedy wiele roznych technik przetestowalem, moge powiedziec ze nie mozna jednoznacznie stwierdzic ktore metody sa lepsze a ktore gorsze, jedne pasuja lepeij dla okreslonej grupy osob i w przypadku oddzialywania na okreslone kobiety inne gorzej, jedno jest pewne kiedy zna sie wiele metod potega perswazji i oddzialywania na roznego rodzaju kobiety wzrazta :twisted: , bo w mysl mojej zasady, w uwodzeniu najwazniejsza jest elastycznosc, jako ze kazda kobieta reaguje inaczej i jest to podyktowane roznymi kryteriami, ktore mozna klasyfikowac na przerozne sposoby..

Aristo

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

lepsze od NLS??

Postautor: Adventurer » ndz kwie 17, 2005 7:55 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:07 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz kwie 17, 2005 10:18 pm

To jasne, że postawa Bonda nie jest najskuteczniejsza postawą w uwodzeniu, zgodze sie że jest to postawa dobra do przyjecia na samym początku przygody z uwodzeniem w szerokim pojeciu, ale pózniej jeśli juz Twoje doświadczenie i wiedza na temat uwodzenia naprawde sie poszerzy to zaczynas zauwazac, ze postawa bonda to postawa ktora moze dzialac tylko na jeden okreslony typ kobiet!! A przeciez chyba nikt nie chce sie ograniczac w swoich dzialaniach i udezac w jeden rodzaj :twisted: . By odnosic sukcesy u wielu typow kobiet latwo zauwazyc, ze najwazniejsze jest bycie elastycznym i lekko dopasowaywc swoja postawę, dlatego napomnialem ze tak wazna jest elkastycznosc.
Jeli chodzi o to na czym ja sie opieram, to mozna by nazwac zmodyfiikowany nls :twisted: i skonfrontowany wzgledem rzeczywistosci, bez urazy co do nie ktorych, nie twierdze ze nls w formie takiej jaka jest przedstawiana nie dziala, twierdze tylko ze kazdy musi sobie obrac metody ktore w jego przypadku beda najskuteczniejsze. I czy to bedzie czysty nls z dlugimi patternami czy nls bez patternow z sama postawa, czy tez ktos znowu polozy najwiekszy nacisk na bycie naturalnym, badz na wykozystywanie technik manipulacyjnych z nlp, czy polaczy wszystko razem, to to jest tak naprawde nie wazne!!!! Wazne jest to by odnosic sukcesy w uwodzeniu, by nie podrywac kobiet tylko byc uwodzicielem na codzien i sypiac z taka iloscia kobiet, ktora w pelni Cie
zadawala :twisted: .

pozdroo bracia

Aristo

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: Lepsze od NLS??

Postautor: tupak » pn kwie 18, 2005 10:34 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:46 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

lepsze od NLS??

Postautor: Adventurer » pn kwie 18, 2005 5:10 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:08 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

lepsze od NLS ??

Postautor: Adventurer » pn kwie 18, 2005 5:22 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:07 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: lepsze od NLS ??

Postautor: tupak » wt kwie 19, 2005 11:10 am

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:47 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?

http://BallsRevolution.pl

Adventurer
Posty: 51
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 9:46 pm
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

lepsze od NLS

Postautor: Adventurer » wt kwie 19, 2005 3:50 pm

error
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2006 8:08 pm przez Adventurer, łącznie zmieniany 1 raz.

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » wt kwie 19, 2005 5:19 pm

Panowie, nei wiem czy zauwazyliscie co robicie!!?? Napewno nie rozprawiacie o roznych technikach uwodzenia tylko oczerniacie sie wzajemnie, zamiast to robic wymiencie informacje ktore beda uzyteczne dla innych, bo jakiekolwiek klutnie na forum nie maja sensu!!
Jesli nawet ktos siedzi i nie dziala i tylko pisze to mam to gdzies!! Interesuje mnie merytoryczny wymiar tego forum, a z tego co widze to coraz mniej tego tutaj.
Podtrzymuje swoje zndanie ze jesli ktos chces sie rozwijac i byc skutecznym !!! uwodzicielem nie powinienen zaprzestawac na jedej sztuce walki, tylko wciaz probowac nowe a moze uda mu sie zostac prawdziwym street fighterem 8)

Aristo

romeo
Posty: 29
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 5:21 pm
Lokalizacja: NEARBY
Kontaktowanie:

Postautor: romeo » wt kwie 19, 2005 9:32 pm

Masz rację Aristo - szkoda czasu na kłótnie. Zatem, dla rozładowania tej trochę napiętej atmosfery, pozwolę sobie zaprezentować małe zadanko matematyczne (kto wie może pojawi się kiedyś na maturze :wink:

Gotowi...

Start!

Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na wspólnej imprezie wpadną.


Pytanie: Oblicz prawdopodobieństwo, że będą to bliźniaki.

Pytanie dodatkowe (+3 pkt :wink: ): Oblicz ile będą wynosić alimenty po 6 latach.


P.S. Odpowiedź już wkrótce... :D :D :D

Pozdrawiam
K.
PRACTICE MAKES PERFECT!

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr kwie 20, 2005 10:58 am

Oj dzieciaki ale sie lubicie piaskiem obsypywać w piaskownicy :D

Aristo - 100% racji, NLS to nie obiekt kultu, tak samo jak żaden z systemów, to tylko seria sposobów, które możesz użyć lub nie. Im więcej sposobów poznasz z róznych systemów tym bardziej wszechstronny będziesz.

Zwróccie uwagę wszystkie systemy mówią o postawie ze jest najważniejsza, o wewnętrznej spójności, czyli coś w tym musi być nieprawdaż ?? róznią się technikami i sposobami osiągania tego samego celu.

nie masz postawy .. możesz zapomniec o używaniu reszty, to moje zdanie, możecie się z nim zgodzić lub nie, ale jak nie bedziecie mieli wewnętrznego spokoju i przekonania że to jest zgodne z Waszą tożsamością, że własnie tacy jesteście, to cała zabawa zamieni się w udawanie a to laseczki widzą na ... kilometry :D :D :D

Sprzeczki co lepsze masło czy margaryna sa podobne do średniowiecznych krucjat w ktorych zabijali w imię swojego boga innych na swój sposób wierzących ... potępiamy to z jednej strony .. ale dlaczego ciągle używamy teje strategii do sprzeczek ??

moze uniesmy się ponad to i spójrzmy na wszystko z dystansem z góry. Co zobaczymy ??

najpierw rozbawi nas ... ta zabawna sytuacja ... potem rozluźnieni spojrzymy na tych którzy siedzą w jednym systemie ... potem na tych którzy wychodża poza jeden i chcą więcej, bo więcej oznacza lepiej .. .i możemy przyjrzeć sie dodatkowo wszystkim systemom oferowanym na świecie, porównac je, po to by mieć spojrzenie na to co mają wspólnego a co ich rózni .. i to własnie te róznice w sposobach są dla nas najceniejsze bo to one nas wzbogacają, a nie kurczowe trzymanie się sposobów które już znamy i trąbienie że istnieją tylko one i one są najlepsze.

tak na prawde najlepsze i to nie tylko tutaj, ale w każdej dziedzinie jest poznanie maxymalne poznanie wiedzy w danej dziedzinie jaką tutaj mamy uwodznie:D
a wielu wychodzi poza nią, bo po co się ograniczać nawet tym ??
przeciez te same sposoby działają w sprzedaży, czy w hipnotycznym marketingu i ... prawie w każdej dziedzinie życia :P .. wystarczy tylko otworzyć na nie oczka

Czego nam wszystkim życzę ...
i Pozdrawiam gorąco moją brać
McJackal
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości