utrzymanie wzroku

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

VIGORE
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 14, 2003 8:32 pm
Kontaktowanie:

utrzymanie wzroku

Postautor: VIGORE » wt sty 20, 2004 10:26 pm

Cześć Senseiowie-sprawcy mojej transformacji i płaczu lasek które porzucam.
Ostnim razem kiedy postanowiłem łaskawie lasce pozwolić na spotkanie ze mną zauważyłem coś co mnie zaniepokoiło. Mianowicie kiedy utrzymuje z laską kontakt wzrokowy i wbijam się w nia....spojrzeniem ona zaczyna uciekać wzrokiem i jest speszona. Czy taki stan laski jest wskazany czy nalezy coś zmienić. Czy nalezy od czasu do czasu odejśc wzrokiem w inny punk i na jak krótka chwilę.

Pozdrawiam braci z grzechu.

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: utrzymanie wzroku

Postautor: tupak » wt sty 20, 2004 10:51 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:09 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » śr sty 21, 2004 10:53 am

Badania psychologiczne pokazaly ciekawa rzecz. W kontaktach z ludzmi czas trwania kontaktu wzrokowego jest rozny dla facetow i inny dla lasek.
Np, zeby wytworzyc dobry kontakt to:
1. z facetami nie dluzej niz 5 sek
2. z kobietami do 10 sek
na jeden raz (potem odwroc wzrok i po chwili mozesz znowu wrocic do kontaktu wzrokowego)

testowalem z laskami czas dluzszy niz 10 sek i poniedzu 10 a 20 sek powstaje fajne napiecie , wymowne i znaczace (ona w tym czasie zaczyna nadawac temu swoje znaczenie np podobam mu sie, mamy gleboki kontakt itp) powyzej 20 sek zaczyna sie dla wielszosci z nich dyskomfort.
Wiec najlepiej do 20 sek!

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr sty 28, 2004 4:46 pm

tylko gdzie sie patrzec... jak tutaj hormony szaleja 8) 8) 8) ??

Jerry
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 18, 2003 6:59 pm

Postautor: Jerry » sob sty 31, 2004 12:45 pm

Kontakt wzrokowy jest niezwykle istotny. Patrz jej w oczy. Oczywiście nie cały czas, ale twoje spojrzenie musi być dominujące i przenikliwe. Pomaga przy tym delikatny uśmiech od czasu do czasu, gdy widzisz jak panienka się płoni :)
Ostatnio skorzystałem z zaproszenia na kawę od pewnej cudownej blondynki. Po kilkunastu patternach, kotwicach, wieloznacznościach itp sytuacja stała się bardziej intymna (pieszczotki, buzi) laseczka zaczęła odwaracać wzrok aż w końcu powiedziała "Boże..nie patrz tak na mnie!". Zapytałem dlaczego? Ona "Bo nie mogę tego wytrzymać...twój wzrok tak na mnie działa..."
Nie wytrzymała :)
Wróciłem do domu o 7 rano nie zmrużywszy oka, wypiłem kawę i do pracy :) Cały dzień wykazywałem stany z lekka transowe, ale nie narzekałem...cuciły mnie liczne smsy "o której kończysz?" "brakuje mi ciebie" "nie mogę przez ciebie spać, paskudo..." :)

Tak...myślę, że odpowiednia postawa i spojrzenie mogą zdziałać więcej niż całe tony patternów.
Pozdrawiam


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości