muzyczna lista przebojow nls

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Prezes
Posty: 4
Rejestracja: czw paź 16, 2003 1:35 pm
Lokalizacja: Kraków

muzyczna lista przebojow nls

Postautor: Prezes » pn sty 19, 2004 9:59 pm

no i obudzil sie moj rozsadek ,wiecie jak to jest, sluchasz sobie rankiem swoich ulubionych piosenek no i potem nucisz bzdury destrukcyjne do potegi entej cyt,,i nigdy kochanie ,nigdy kochanie nigdy nie odejde od ciebie" no i krna go mac okazalo sie ze mam w kolekcji spory zbior podobnych piosenek wiec polamalem kasety i wyrzucilem deo kosza porzadek musi byc, a pytanie do trenerow brzmi jak radzic sobie z takimi bzdurnymi tekstami ktore pozornie sie pozytywnie kojarza ale sa tak naprawde kosmiczna bzdura ktora moze wywolac burze glupich dzialan jak kazde dlugo glupio powtarzane przekonanie, moze stworzcie liste muzycznych przebojow naszej elity nls ktore bedzie mozna nucic wiedzac zarazem ze slowa sa spojne z duchem nls i zarazem milo wspierac beda te piosenki nasze dzialania wkierunku obdzielania bez ograniczen zenskiej czesci naszego globu pieprzonymi prezentami jak to mowil sensei sowa, aha wie ze lechu ma cos tez do listy muzycznych antyprzebojow jego ukochana ,aisza :D ?
"Seks rozładowuje napięcie, miłość je potęguje" Woody Allen

Adam
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 03, 2003 6:09 pm
Lokalizacja: Cieszyn
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » pn sty 19, 2004 10:53 pm

Spróbuj Rolling Stones - Start Me Up :wink:


Pozdrawiam

pawel
Posty: 8
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 11:23 pm

Postautor: pawel » wt sty 20, 2004 12:08 am

Co do przebojow to polecam hiphop (szczegolnie amerykanski). Nie polecam konkretnych utworow bo w wiekszosci jest cos o panienkach :) W HH pod tym wzgledem propaguja dobre postawy i przekonania :lol:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » wt sty 20, 2004 12:21 am

Outlandish Rachid Taha & Khaled & Faudel - Aicha

O polskiej wersji nie wspominajac. 8)
Seedman | http://nls.republika.pl

"Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą."

awrus
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 26, 2003 9:37 pm

Postautor: awrus » śr sty 28, 2004 8:13 pm

hello!

a pamietasz jakie 2 piosenki puscil Andrzej na szkoleniu?
Najpierw: "(I can't get no) satisfaction" - czyli życie przed nls
A pozniej nastawił "Paint it black" - czyli ty after nls :D
Wiec jak widac nic tylko iść do sklepu i kupić Rolling Stones "Greatest Hits"!
Jak muszę się naładować to czasem puszczam babcię Tinę "The Best", zamykam oczy i mówię mojemu nieświadomemu umysłowi, że "podmiot liryczny" śpiewa o mnie! :D

You're simply the best, better than all the rest, better than anyone, anyone i've ever met!
Daje kopa :D

pozdro
awrus

WOlF
Posty: 56
Rejestracja: ndz sty 25, 2004 5:57 pm
Lokalizacja: zachodni PRL
Kontaktowanie:

Postautor: WOlF » ndz lut 22, 2004 6:00 pm

A Ja proponuje na dzien dobry "under my thomb" " albo "time is on my side" czy "who wants yasterday`s papers" ROLLING STONS
POZDRO
Kiedyś żyłem w myśl zasady:"jak suka nie da to kundel nie weźmie". Dziś wg."WOLF przydusi suka musi"

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pn lut 23, 2004 12:30 am

"The world is not enough,
but it such a perfect place to start"

(piosenka z jednego z Bondów).

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Kuba
Posty: 21
Rejestracja: wt paź 14, 2003 10:01 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » sob maja 08, 2004 6:02 pm

A ja polecam coś napisanego na zamówienie NLS :wink:
Dodać trzeba że jest to znakomite narzedzie jak już instalujemy stany takie jak intymność, bliskość. Działa jako zajesbisty wzmacniacz naszej gatki.

Najlepiej zapodawać ostroznie na impresce po kilku wolnych lub jako 2-4 utwór z CD w samochodzie :twisted:

A leciało to jakos tak:

"Gdy nie bawi cie już ....
Świat zabawek mechanicznych.
Kiedy dręczy Cię głód ....
Nie fizyczny.

Zamiast słuchać bzdur ...
.......
Spytaj siebie czego pragniesz,
Dlaczego kłamiesz że miałaś wszystko,

Gdy udajac że spisz,
w głowie tropisz bajki z mażeń.
Kiedy nie chesz już śnić,
Cudzych mażen."

A potem to juz mamy bezpośrednie polecienia dla jej świadomości i podświadomości w jednym. :twisted: :twisted:

Taaaa, taaa wiem, Ameryki nie odkryłem a zrobił to Perfect w "Kołysance dla nieznajomej".

Anothermind
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 02, 2004 9:46 am
Lokalizacja: Łódź/Kraków/Geneva
Kontaktowanie:

Postautor: Anothermind » sob maja 08, 2004 10:22 pm

Ja ostatnio(dzisiaj) odkryłem niesamowity potencjał the Doors i Morrisona.Piosenki typu ,,Light my fire'', czy ,,Touh me baby'' wyśmienicie kotwiczą dobrą postawę.

Sama postać Morrisona-półboga z filmu Stone'a posłużyła mi dziś za świetny pattern.Przysiadłem się do 2 panienek i opowiedziałaem jak Jim, którego kojarzyłem ze sobą wszedł przez okno do Pam, następnie sprawił, że cały świat odpłynął daleko i uwiódł...., przepraszam powiódł do pragnień jakich nigdy nie była świadoma, kiedy przypominała to patrząc w dal i tęskniąc za nieznajomym.Wmontowałem w to pseudoorientacje w czasie i dostałem 2 numery, miałem to rozwinąć w wątku o rozwiązłości Morrisona, ale byłem już umówiony z inną więc jak podzwonią do mnie to im zrobie light my fire :twisted: ...

A Mike pisał, że to nie działa :D :D :D :D :D :D
po,
txbl
everything is possible and nothing impossible
* * * * * * * * * * * * * * * * * * *
co nie jest zbyt piękne, by było prawdziwe, jest zbyt prawdziwe by było piękne - anothermind(txbl)

*sztoby penis stajał i dziengi były

Wolność Równość Punktualność

klocek
Posty: 101
Rejestracja: czw mar 18, 2004 5:08 pm
Lokalizacja: WildWildWest

Postautor: klocek » pn maja 10, 2004 1:08 pm

JA NIE ZNAM ANGIELSKIEGO DLATEGO PEWNY NIE JESTEM ,ALE MOŻE SPRAWDŹCIE : EAMON "FUCK IT !"
==================================

Być ZWYCIĘŻONYM i nie ulec to ZWYCIĘSTWO.
Zwyciężyć i SPOCZĄĆ na laurach to KLĘSKA...

***************************************

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » pn maja 10, 2004 9:28 pm

a ja dodam od siebie 'tango libido' pudelsow. no i jeszcze moze 'uwazaj na niego' tej samej kapeli :)

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Postautor: Sowa_sensei » wt cze 01, 2004 12:37 pm

Moi drodzy, mam zaszczyt zapowiedziec wam utwór wręcz niesamowity...
Otóż, posłużyłem jako akcelerator i z moimi znajomymi muzykami nagraliśmy utwór pt "mam dla Ciebie coś".

W założeniu ma to byc hit tego lata, więc jeśli przebijemy się przez szołbiznesowe układziki zobaczycie w TV i usłyszycie w radio.

Acha, o czym jest ta piosenka? O niczym. Naprawdę. Jest przyjemna, sympatyczna i budzi pozytywne uczucia i w zakamuflowany sposób propaguje miłość między ludźmi. Jeśli wiecie co mam na myśli :D :D :D

Pozdrawiam
S.

PS kiedy będzie już gotowy teledysk poproszę któregoś ze znajomych speców i włożę gdzieś na serwer.

Awatar użytkownika
faza69
Posty: 55
Rejestracja: sob sty 10, 2004 8:23 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: faza69 » wt cze 01, 2004 12:51 pm

Czekamy czekamy Pawle z niecierpliwością :P :P :P

Pozdrawiam Cię Sensei
Bez komentarza :D :D

mcjackal
Posty: 514
Rejestracja: śr sty 07, 2004 10:30 pm
Lokalizacja: ... Wawka ...
Kontaktowanie:

Postautor: mcjackal » śr cze 02, 2004 1:35 pm

ee to mnie wkręcają na wysokie obroty rytmy ostrzejsze, stary metal jestem :D :D :D
===============================
WSZECHŚWIAT nie daje Ci tego czego chcesz,
ani tego na co zasługujesz,
a daje Ci to czego oczekujesz.

taopai
Posty: 111
Rejestracja: pn sty 05, 2004 3:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: taopai » śr cze 02, 2004 4:44 pm

a moze na razie jakies mp3? sam tez ostatnio sie nosze z zamiarem wymodzenia czegos w tym stylu... robil ktos z was juz cos takiego?


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości