Patern na odszufladkowanie oceńcie!!!!!!!!!!!!!!!!

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Gość

Patern na odszufladkowanie oceńcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » czw sty 15, 2004 1:22 pm

Ostatnio poznałem dziewczynę i na skutek mego działania przed NLS zerwałem z nią bo mnie zrobiła w chuja. Wiecie jak to jest przed nls kórwa wszystko zrobie dla tej dziewczynki aby ze mną była. Byłem poprostu w szufladce ale ostatnio wysłąłem taki patern dla niej jak myślicie zadziała :wink: . Oczywiście długo nie rozmawialiśmy lekki dystans

Kaśka co byś powiedziala gdybym ci zaproponował abyśmy zaczeli wszystko od nowa ale bardziej ciekawie bez żadnych niedomówień tak jak zawsze o tym marzyłaś. Pewnie boisz sie wyobrazić jakie niesamowicie by było gdybyśmy znowu jeszcze mocniej poczuli niesamowitą cheć bycia z sobą poprostu ...... miłość. Lecz teraz to ty odpowiadasz a ja ci proponuje i gdy powiesz NIE nie chcę BYŚ żałowała tego co razem przeszliśmy i nie chce byś przypominała to niesamowite uczucie jakie mogło między nami być. Masz ciekawy i prawdziwy opis PRAWDZIWIE KOCHA TEN KTO NIE WIE DLACZEGO. To od Ciebie zalezy czy zaczniemy jeszcze raz bardziej ciekawie zaczynać historie niesamowitych wrażeń doznań które cie do nieczego nie zobowiązują i w każdej chwili mozesz powiedzieć nie chce nowej przygody. Jak zdecydujesz się odpisz ale nie myśl o tym za dużo bo przekonasz się że naprawde to moze być niesamowite
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2004 8:19 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » pt sty 16, 2004 12:01 am

Proponuje cos takiego: Zajmij sie innymi laskami i poczekaj az ona do Ciebie przyjdzie i powie "co byś powiedzial gdybym ci zaproponowała abyśmy zaczeli wszystko od nowa ale bardziej ciekawie bez żadnych niedomówień tak jak zawsze o tym marzyłeś. Pewnie boisz sie wyobrazić jakie niesamowicie by było gdybyśmy znowu jeszcze mocniej poczuli niesamowitą cheć bycia z sobą poprostu ...... miłość."

A wtedy powiedz "No to pokaz co masz takiego co mnie skusi?"

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » śr sty 28, 2004 4:51 pm

Jak zwykle brawo yebi ;)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości