Tak wiele kobiet i tak mało czasu

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Tak wiele kobiet i tak mało czasu

Postautor: rydzu » wt sty 13, 2004 11:13 pm

Cześć Prosiaki!

Przyznajcie się jakie macie końkretnie techniki i strategie, na utrzymywanie jawnych bardzo bliskich znajomości, czyli tych "niebezpieczynch związków" ;), z wieloma kobietami jednocześnie, tak że jedna wie o drugiej? Że się spotykacie razem, rozmawiacie ze sobą o tym, coolturalnie i wogóle ;)

oraz jakie tachniki i strategie, końkretnie, na seks z dwoma lub więcej heteroseksulanymi laskami na raz?

a może to jest "niemoralne", co? ;) jak dwie laski chcą z Tobą na raz? ;) :twisted:

i czy techniki końkretnie do tego celu wogóle były na którymś NLS-ie?
bo nie przypominam sobie i może czegoś jeszcze nie wiem na ten temat? :P
pomijając oczywiście samą podstawe postawy NLS ;)

bo właśnie dostałem drugiego w tym tygodniu sms-a, z zaproszeniem na tydzień w górach, wiecie... tydzien wyszukanego seksu i jeżdzenia na nartach, na zmiane :D, i jak zwykle pytam się czy mam brać swoją dzewczyne, czy nie ;)... i dostaje odpowiedź w stylu:

"Posłuchaj... po pierwsze Twoja dziewczyna - Twój problem. Ja nie umawiam się z nią, tylko z Tobą więc ona mnie kompletnie nie interesuje, a po drugie ja nie jestem naiwna szesnasotlatka!"
:twisted:

Ciekawy jestem jak Wy to konkretnie uzyskujecie przy pierwszym spotkaniu?,
albo jak uzyskujecie to...
"Jasne, chętnie poznam Twoją dziewczyne! Będzie fajna zabawa!"

Co?

pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr sty 14, 2004 1:47 am

Rydzu- dojrzałeś do NLS "czarny pas " :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » śr sty 14, 2004 1:59 am

Wiem Lechu, wiem, i tą odpowiedź już znam ;)

Wiesz... Ja wiem jak to zrobić, tylko czy Wy wiecie? ;) :P
bo może akurat mamy inne sposoby... :D

pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Postautor: yebi69 » czw sty 15, 2004 12:58 am

Rydzu, a moze na jej:
""Posłuchaj... po pierwsze Twoja dziewczyna - Twój problem. Ja nie umawiam się z nią, tylko z Tobą więc ona mnie kompletnie nie interesuje, a po drugie ja nie jestem naiwna szesnasotlatka!"


"Nie chodzi mi o wiek u kobiety tylko o odwage i ciekawosc nowych doswiadczen i to cos niezwyklego, co ma rzadko ktora. Szkoda, ze nie jestes...
zreszta mnie interesuja wylacznie kobiety totalnie bezpruderyjne i calkowicie oswojone z wlasna seksualnoscia i drzemiacym w niej potencjale. "

Jesli ma jaja to powinna sie rzucic na was a jesli nie to ... znajdz taka co ma to cos :-)


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości