I co z nią zrobić??? :-)

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

I co z nią zrobić??? :-)

Postautor: iad1 » sob sty 10, 2004 12:48 pm

Witam!

Poznałem super laskę. Jednak po kilku kawkach podczas których zapodałem tylko kilka patternów, bo się jej nie dało przerwać (taka gaduła) powiedziała, że możemy zostać przyjaciółmi :-( Więc ja jej szybko, że super, ze mi to powiedziała, bo moge swój czas i energię zpożytkować gdzie indziej. No się zaczęła burza :-) Przepraszała, że miała co innego na myśli, choć potem jeszcze kilkukrotnie wracała z takim tekstem. Sprawa jest chyba oprzegrana, ale... Przysyłą mi maile i sms-y, życząc miłego dnia i słodkich snów etc. opierdoliłem ją kilka razy, jak mi się nie spodobało jej zachowanie, jak w kawiarence zaięła się w kibelku i nie mogła wyjść, to sobie z niej trochę żartowałem, rozmwaiam z nią wtedy gdy mi pasuje a nie jej... Powiedziaem jej w końcu, że mnie wkurza, bo jest egoistką i egocentryczką i to mi się nie podoba... Zaczęła przysyłać jeszcze więcej sms-ów... Co o tym sądzić?

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » sob sty 10, 2004 2:33 pm

Ruchnij i kopnij w dupę :D

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » sob sty 10, 2004 4:30 pm

Ruchmistrz, Altar, Yebi... coś wasze pierdolone blogi (wszak o pierdoleniu :) ) nie chca działać!

_____________________________
Seedman | http://nls.republika.pl

Altar
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Altar » sob sty 10, 2004 8:38 pm

Serwer się spierdolił. Wkrótce wszystko winno wrócić do normy...

Gibo
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:18 pm
Lokalizacja: podkarpacie
Kontaktowanie:

Postautor: Gibo » sob sty 10, 2004 8:38 pm

no coś się z blogami porobiło że nie działąją ... a mi to nawet gg nie chodzi.. :( a umówłem się z fajną laską na wciskanie jej do głowy patternów na... qrwa!!! no cóż bedzie jeszcze musiała na mnie zaczekać jakiś czas... :)

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » wt sty 13, 2004 12:18 pm

Już działają, choć nie wiadomo jak długo. Blogi oczywiście:)

bigbeat
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:09 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: bigbeat » wt sty 13, 2004 1:24 pm

iad1:
Wedlug mnie uruchomiles w niej regule niedostepnosci Cialdiniego, ktora mowi, ze bardzo pragniemy dostac cos co jest dla nas niedostepne. A Ty stales sie dla niej mniej dostepny i czujac ze wymykasz jej sie z rak zaczela Cie gonic. Tylko od Ciebie zalezy czy jej uciekniesz czy dasz sie zlapac.
Zawsze miej odwage spróbować czegoś nowego. Pamietaj amatorzy zbudowali arke. Zawodowcy zbudowali Tytanika.

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » śr sty 14, 2004 2:06 am

Bigbeat ma rację :) Dodatkowo wchodzi tu przełamanie wzorca- zamiast ją gonić, stajesz się dla niej wyzwaniem, traktujesz ją w sposób , do którego nie jest przyzwyczajona, nie pozwalasz soba kierować, nie kupujesz jej babskich gierek (panowie- na kobiety to ostatnie działa jak afrodyzjak !)... Hmmmm, czyzbys był wyjatkowym facetem, o którym ona zawsze marzyła? ;)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Jup
Posty: 49
Rejestracja: sob gru 27, 2003 9:07 pm

Postautor: Jup » sob sty 31, 2004 8:04 pm

Ciekawe samą postawą udało Ci sie tego dokonać??

Jerry
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 18, 2003 6:59 pm

Postautor: Jerry » pn lut 02, 2004 11:08 am

To działa dokładnie tak jak mówią bigbeat i Lechu. Cała tajemnica polega na tym, aby nie dać się złapać zbyt łatwo :) Czyż to, o co trzeba zabiegać nie bardziej się ceni niż to, co dane, lub co gorsza z łaski wzięte? ;)
Pomyślcie o tym, chłopaki :)
Pozdrawiam

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn lut 02, 2004 1:44 pm

Po prostu zmieniłem samo nastawienie do niej. Teraz ona wysyła do mnie sms-y, zaczepia, inicjuje telefony. Mam trochę mało czasu na nią, bo mam inne "tematy" w rozpracowywaniu :-) Ona teraz jest "na holdzie" :-) Ale i na nią przyjdzie czas :-D Jeszcze poprosi o różne przyjemne rzeczy :-) Może trwa to trochę długawo, ale idzie w dobrym kierunku.


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości