Reakcje

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Reakcje

Postautor: aristo » sob paź 18, 2003 12:58 pm

Witam,
Ostatnio zdazyło po tym jak zaczełęm sypac patternami na bliskosc i tymi które mowia ze wiem czego potrzebuja kobiety ze dziewczyna powiedziałą ze jej sie nazucam i ze niby skad ja to moge wiedziec. Jesli powie ze sie nazucam czy dac wtedy spokuj?
Nie wiem czy dobrze robie jesli zmieniam barwe głosu na nizsza i bzmi to troche tak romantycznie, nie wiem czy to nienaturalne i czy nie odpala to w niej reakcji na podrywacza, moze mowic poprostu zwykłym głosem?
Aristo

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » pn paź 20, 2003 2:54 pm

Skoro mówią, że się narzucasz, to pewnie tak to odbierają. Może wywołuj inne stany, które będą bardziej odpowiednie? Np. zainteresowanie, fascynacja. No i zawsze można powiedzieć, że koleżanka Renata też miała taki pzrypadek, że wydawało się jej, że gość się jej narzuca, ale kiedy zaczęła słuchać tego jego głosu.. :-)

Pozdrawiam i napisz co zastosowałeś!

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: Reakcje

Postautor: rydzu » wt paź 21, 2003 2:12 am

Cześć,

aristo pisze:Ostatnio zdazyło po tym jak zaczełęm sypac patternami na bliskosc i tymi które mowia ze wiem czego potrzebuja kobiety ze dziewczyna powiedziałą ze jej sie nazucam i ze niby skad ja to moge wiedziec. Jesli powie ze sie nazucam czy dac wtedy spokuj?


1) Podczas uwodzenia cała Twoja uwaga powinna być skupiona na tym co się z nią dzieje, żeby wiedzieć w jakim kierunku Ona zmienia swój stan, po każdym twoim słowie, a jesli to co robisz nie daje rezultatu, zaczynasz robić coś innego.

2) Pamiętaj o kolejności stanów, w jakie ją wprowadzasz.

3) Poza tym unikaj mówienia (w świadomym komunikacje) że "_Ty_ wiesz czego potrzebuja kobiety", ona sama ma to odkryć - zauważyć że doświadcza tego stanu w Twojej obecności - dlatego mówisz o kimś/o czymś i kotwiczysz to na siebie.

aristo pisze: Nie wiem czy dobrze robie jesli zmieniam barwe głosu na nizsza i bzmi to troche tak romantycznie, nie wiem czy to nienaturalne i czy nie odpala to w niej reakcji na podrywacza, moze mowic poprostu zwykłym głosem?


Obserwuj jej reakcje, to będziesz wiedział.

Pozdrawiam
rydzu


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości