Irytujące narzekanie

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Irytujące narzekanie

Postautor: seedman » czw sty 08, 2004 9:53 pm

Po dluższej znajomości u pewnych kobiet zauważam syndrom narzekania: "musze schudnąć", "musze iść do solarium".... Jak Panowie byśce to obrócili w pattern jakis na własną korzyść i zeby przestała narzekac na siebie?

Jerry
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 18, 2003 6:59 pm

Postautor: Jerry » czw sty 08, 2004 11:16 pm

O tak! To nieźle wnerwia...
"Ja wiem, że jestem za gruba..."
"Ja wiem, że ci się nie podobam" (fuck!)
"....za grube, za chude, za niskie, za duże..."
Błąd kobiety. Słysząc takie rzeczy zaczynam się nad nimi zastanawiać.
Nie mam pomysłów na patterny w tej materii, ale zdecydowanie lepiej działają na mnie kobiety, które raczej akcentują swoją wartość niż wskazują na niedociągnięcia...

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt sty 09, 2004 12:33 am

To przecież zaproszenie żeby im zaprzeczyć:) Hmm, rozumiem że możesz myśleć że jesteś za gruba/za chuda/za niska/masz wszy na pępku ale ja cenię Cię specjalnie za... ble ble ble;) a także za to, że nie każda kobieta ma odwagę złapać tę okazję, która właśnie stoi przed nią i wyssać z niej..... sami wiecie co;)

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt sty 09, 2004 5:03 am

# jestem za gruba... :(

Poważnie?? 8O hmmm... dobrze że mi o tym mówisz, bo do tej pory uważałem że masz baaardzo powabną sylwetke, i byłem pewny że wiesz jak ją podkreślić, żeby zawrócić mi w głowie... i dalej tak myśle, no chyba że chcesz żebym przestał?? Co??

# nieee :)

No to bądź dla mnie zawsze tak atrakcyjna jak to Ty tylko potrafisz, pamiętasz jeszcze jak to się robi??

# nooo :D (i tu zaczyna być taka jak trzeba - pociągająca)

mmm :D Bądź taka zawsze przy mnie!
(i daj jej nagrode - całusa, lizanko odpowiednio do tego jak była pociągająca)


albo

# czy ja jestem atrakcyjna? nie uważasz że mam za duży tyłek/za małe piersi/za krzywy nos ? :(

Pamiętaj! Ja zadaje się tylko z atrakcyjnymi kobietami! :)
....z kobietami które potrafią mi udowodnić że są atrakcyjne!
Potrafisz to jeszcze?


aha, pamiętaj działaj tak, żeby ona miała ciągle tą świadomość że Ty w każdej chwili możesz odejść, że nie zdobyła Cię jeszcze do końca, że musi Cię ciągle zdobywać... każdego dnia od nowa, uwodzić Cię tak jak Ty to lubisz najbardziej, a wiadomo że ludzie się zmieniają... i z czasem chcą czegoś nowego.. :D :twisted:

pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"

Awatar użytkownika
Sowa_sensei
Master Trener
Posty: 99
Rejestracja: pt sty 09, 2004 5:12 pm

Brawo Rydzu

Postautor: Sowa_sensei » pt sty 09, 2004 5:50 pm

Kurde, trafiłeś w sedno przyjacielu. Sytuacje "narzekania" dużo lepiej się nadają na refrem niż "spatternowanie".

Poza tym, pamiętajcie uwodzenie ma się do pocieszania tak, jak kupienie sobie czegoś zajebistego (np. samochodu albo biletu na warsztat NLS:) do złotówki rzuconej żebrakowi.

Nie po to inwestujesz energię, czas i kasę w NLS , żeby uzdrawiać emocjonalnie naruszone dziewczynki.

Najlepsze obiekty do podrywy to kobiety piękne, atrakcyjne, bogate i pewne siebie. Takie mogą dać Ci smak prawdziwej przygody i dla takich naprawdę warto się trochę przyłożyć.

Pozdrawiam
Paweł

Awatar użytkownika
seedman
Posty: 97
Rejestracja: czw paź 16, 2003 11:18 pm
Kontaktowanie:

Postautor: seedman » pt sty 09, 2004 6:05 pm

Najciekawsze dla mnie jest to, że słysze to z ust kobiet naprawde atrakcyjnych - dlatego irytujace.

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt sty 09, 2004 6:17 pm

Wiecie co... to się chyba zdażyło choć raz prawie każdej kobiecie (byle nie przy nas!!), poznałem przez sieć pare nieskazitelnie pięknych fotomodelek i pare cholernie pewnych siebie sekswampów,
i każda w pewnej chwili zastanawiała się czy jest dość atrakcyjna dla mnie 8)

pozdrawiam
rydzu :D
"brain is my second favorite organ"

ruchmistrz

Postautor: ruchmistrz » pt sty 09, 2004 8:04 pm

Rydzu, a gdzie je poznałeś?? Daj namiary bo po NLSie ze zdziwieniem zauważyłem, że wymiotło naprawdę fajne laski, a przed szkoleniem tak wiele mi się podobało :)

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt sty 09, 2004 9:01 pm

No wiesz, adresów swoich prywatnych miejsc łownych Ci nie zdradze. Ale powiem tyle ze od jakiegos czasu w Sieci jest sporo serwisów internetowych dla młodych dziewczyn ktore chca zostac modelkami lub fotomodelkami, statystkami, aktorkami, sa serwisy amatorskie i profesjonalne, ktore sluza do nawiazywania nowych kontaktow zawowodych w branzy modelek, do promowania sie, dosc czesto jest podany bezposredni kontakt do danej laski - email, telefony, gg, itd. (modelki ktore maja wlasnego agenta, trudnej upolowac). Poza tym niektore z nich maja swoje prywatne strony. (Ale z miejsca darujcie sobie PSF-owe chwyty na fotografa ;) )

aha, są też zwykle serwisy do poznawaina sie dla nie-modelek, z ładnymi laskami, sa tez serwisy typu http://www.fotka.pl/ , wybór jest spory.

Jezeli chodzi o sexwampy, to one maja zwykle swoje profile, strony w roznych serwisach, gdzie rzucaja wyzwanie facetom! oraz na niektorych czatach erotycznych - ale uwazaj na pojebów ktorzy udaja kobiety, sporo tego świństwa! ale są na to sposoby :)

aha, no i pamiętaj cały czas o ULICY, o miejscach do których chodzą atrakcyjne kobiety!
nie ma to jak łowy na ulicy :D

ok, styka tego na dziś, trza brać się do roboty, bo telefon wibruje :)


pozdrawiam
rydzu 8)
"brain is my second favorite organ"


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości