intuicja

"Kto pytanie nie błądzi !"- zadaj pytanie trenerom, a z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź !

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Batko, Moderatorzy

HUBERT
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 06, 2003 8:19 am

intuicja

Postautor: HUBERT » pn paź 06, 2003 9:56 pm

Witam,
Na początek mam takie pytanie:Ostatnio w róznych sytuacjach kilka razy użyłem<<Mam na twój temat pewną intuicję>>
<<Póżniej Ci powiem>>świetnie rozbudza ciekawość.
Nie dają mi spokoju- no powiedz, proszę
a ja nie wiem co powiedzieć, trudno na bierząco wymyślić coś orginalnego. Macie jakiś uniwersalny tekst, który pasował by do wielu lasek.
Pozdrawiam
Hubert

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » wt paź 14, 2003 5:31 pm

Cześć!

tez się nad tym zastanawiałęm i myślę, że może zadziałać coś takiego: wydaje mi się, że jesteś w głębi serca wyjątkowo wrażliwą i pragnącą czułości kobietą! Twoje spojrzenie często mi o tym mówiło, dlatego mam taką intuicję! Powiedz, czy się mylę?

Myślę, że każda kobieta ma w sobie wrażliwość a przynajmniej tak siebie postrzega.

Pozdrawiam

bigbeat
Posty: 7
Rejestracja: pt paź 03, 2003 11:09 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: bigbeat » śr paź 15, 2003 12:53 pm

Na przykład:
"Wyglądasz na kogos kto jezeli chce czegos, dostanie to w koncu"
"Tak naprawde jestes dzika i nieujarzmiona i potrzebujesz silnego faceta ktory zapanuje nad twoja dzika natura"
"Jestes namietna osoba, kiedy cos rozbudzi twoja namietnosc jest trudno cie wtedy zatrzymac..."
"Promieniujesz energia, mam wrazenie ze potrafisz dokonywac cudow w lozku... :D "
"Lubisz zwierzeta, lubisz faceta ktory zyje w kontakcie ze swoja dzika, zwierzeca natura..."
"Wygladasz tak lagodnie, ale ja wiem ze tak naprawde, w glebi jestes niegrzeczna dziewczynka..."

iad1
Posty: 60
Rejestracja: wt paź 14, 2003 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: iad1 » śr paź 15, 2003 4:53 pm

A czy takie odpowiedzi nie spowodują odpalenia wykrywacza podrywu???

YaPko

Postautor: YaPko » śr paź 15, 2003 6:44 pm

iad1

Sprawdź... :D

Przecież nie masz NIC do stracenia...najwyżej przekonasz się, że Twój obiekt podrywu ma fatalny gust..

Pozdrawiam

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Re: intuicja

Postautor: rydzu » pt paź 17, 2003 1:05 am

Cześć,

HUBERT pisze:Ostatnio w róznych sytuacjach kilka razy użyłem<<Mam na twój temat pewną intuicję>>
<<Póżniej Ci powiem>>świetnie rozbudza ciekawość.
Nie dają mi spokoju- no powiedz, proszę
a ja nie wiem co powiedzieć


A jaki stan chciałeś w niej w tamtej chwili wywołać?
Zwrot "Mam na twój temat pewną intuicję" służy do ściągnięcia jej uwagi i wzbudzenia w niej stanu ciekawości, tak aby łatwiej było Ci wywołać w niej kolejne stany (jest dobrym wprowadzeniem). A to co jej powiesz na temat ów intuicji, ma służyć tylko i wyłącznie wywołaniu w niej potrzebnego Ci w danej chwili stanu.

HUBERT pisze:trudno na bierząco wymyślić coś orginalnego.


a rozmawiasz z nią po to żeby być (w swoim mniemaniu) "orginalny", czy po to żeby zrobiła Ci laskę? ;)

powodzenia
rydzu
Ostatnio zmieniony pt paź 17, 2003 1:14 am przez rydzu, łącznie zmieniany 1 raz.

rydzu
Posty: 56
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:04 am

Postautor: rydzu » pt paź 17, 2003 1:13 am

Cześć,

iad1 pisze:A czy takie odpowiedzi nie spowodują odpalenia wykrywacza podrywu???


Po pierwsze:
To zależy w jakim momencie (na jakim etapie) to powiesz, jeżeli powiesz na "dzień dobry" kobiecie ktorą właśnie zaczepiłeś na ulicy, że masz na jej temat taką intuicję, że "Tak naprawde jest dzika i nieujarzmiona i potrzebuje silnego faceta ktory zapanuje nad jej dzika natura", to na wszelki wypadek od razu zrób krok do tyłu ;)... żeby mogła się z rozpędu rzucić Ci w ramiona ;)

Po drugie:
Ważne jest JAK mówisz a nie co mówisz, na dobrą sprawę możesz w dowolnej chwili powiedzieć każdej co zechcesz, jeżeli to odpowiednio opakujesz :)


pozdrawiam
rydzu

yebi69
Posty: 64
Rejestracja: czw paź 02, 2003 8:17 pm

Intuicja

Postautor: yebi69 » ndz paź 26, 2003 7:04 am

Sama sytuacja jest tematem np.

zagadujesz i w drugim zdaniu mowisz "mam na Twoj temat pewna intuicje... Co prawda nie ma w tej chwili zbyt duzo czasu, ale jesli chcesz na pare minut usiasc przy herbacie to Ci powiem w paru zdaniach?

Teraz, jesli ona idzie zaciekawiona, to juz mozesz powiedziec, ze "jesteś ciekawa nowych rzeczy i otwarta na nowe i zaskakujace doswiadczenia" lub "Nalezysz do ludzi, ktorzy sami decyduja o tym co czego chca i co jest dla nich dobre (sama zdecydowala, zeby pojsc z Toba na herbate, prawda?:-)

Powodzenia

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » wt paź 28, 2003 10:03 am

Można tez powiedzieć:
"Masz bardzo twórczą wyobraźnię" i skorzystać z bramy wizualizacji. ("Potrafisz bardzo łatwo wyobrażać sobie co zechcesz. Na przykład gdybyś miała wyobrazić sobie idealne wakacje..." itd.)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."


Wróć do „Zapytaj Guru NLS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości