submodalności - wyobrażnia..WTF?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

hurrican
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 1:13 pm

submodalności - wyobrażnia..WTF?

Postautor: hurrican » sob paź 27, 2007 11:57 am

tak słuchałem sobie ostatnio nagrań kursów nls (oczywiście kupione a nie zhakowane) Andrzeja Batko, Dębskiego i Sowy, i mam pytanie o co chodzi z wyobrażaniem sobie "że jestem atrakcyjny" w postaci obrazu oddalonego o metr, wielkości 10 na 10 jasnego pelnego barw i kolorów, tam jakis typek wziety z widowni od razu z tekstem ze tak widze 15 metrów odemnie, maly, czarno bialy itd.. moze jestem jakis inny ale dla mnie te submodalności to rzeczy trudne do okreslenia, wrecz nie dajace sie precyzyjnie ustalic, wy macie inaczej? jak wam kaze ktos wyobrazic sobie ze jestescie pewni siebie lub atrakycjni dla kobiet to od razu widzicie wyraźny obraz przed oczami.. chyba ku***a nie, bo nikogo takiego nie spotakłem, wiec jak ma wygladac ta twórcza wizualizacja?, te obrazu sa u was takie ze daloby sie namalowac je z pamieci na kartce, sa tak rzeczywiste jak obraz przy otwartych oczach.. to mnie zawsze zastanawia, prosze o podpowiedzi jakies;)

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » sob paź 27, 2007 8:40 pm

sluchaj sam niejestempewny ja tam nie mialem malego obrazku poprostu wyobrazilem sobie siebie jak by to byl kadr z filmu jak bym stal obok i sie przygladal tak jakbym ja byl 1 lanowapostacia i jednoczesnie 3 planowa co sie w tym samym momencie przyglada ale kamera tego nie chwyta nie wiem czy mnie rozumiesz i jak tam bylo powiekszenie i zmniejszenie obrazu to u mnie to bylo mniejwiecej rozmazanie starego i wykrystalizowaie drugiego jak na takich kartkach 3 d co sobie machasz i sie obraz zmienia
dumnie przekraczam granice areny

hurrican
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 1:13 pm

Postautor: hurrican » ndz paź 28, 2007 11:27 am

aha, ale te obrazy nie byly super realistyczne 3d?... bo jak takie cos sie osiagnie to raczej jest juz projekcja astralna..

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » ndz paź 28, 2007 12:29 pm

nie wiem totak jak bys film ogladal albo przejscie slajow przez rozmycie przynajmniej u mnie tak to wygląda
dumnie przekraczam granice areny

hurrican
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 1:13 pm

Postautor: hurrican » ndz paź 28, 2007 1:36 pm

to masz wyobrażnie jak slajdy w filmie.. zazdroszcze, no ale wydaje mi sie
ze u wiekszosc ludzi nawet w stanie alpha obrazy przed oczami nie sa tak intensywne, stabilne w barwach, detalach itd, obraz imaginacji jak jest realistyczny jak ten co sie norlamnie widzi to juz raczej majstersztyk oobe albo LD :|

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » ndz paź 28, 2007 1:42 pm

dumnie przekraczam granice areny

hurrican
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 1:13 pm

Postautor: hurrican » ndz paź 28, 2007 1:57 pm

no i co to ma do rzeczy?


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości