Jak spróbować jeszcze raz???

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

briareos
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 08, 2007 9:10 am
Lokalizacja: Łódzkie

Jak spróbować jeszcze raz???

Postautor: briareos » pn paź 08, 2007 9:21 am

Witam wszystkich

Jakieś 7 miesięcy temu kupiłem książkę "Alchemia uwodzenia" na początku wydawało mi się, że nie wiele zmieni w moim życiu które w obecnym czasie było w dość kiepskim stanie tzn. rozstałem się z Panną po 3,5 letnim związku, dość ciężko się to na mnie odbiło. Postanowiłem uciec od problemu i wyjechałem do Iraku... Po powrocie stwierdziłem, że tak k...a dalej nie może być. Chciałem coś zmienić "wyjść do ludzi" z ciekawości kupiłem książkę ale nie za bardzo miałem odwagę ją zastosować aż w końcu powiedziałem sobie "koniec tego pie.....lenia" trzeba się wziąć do roboty. Więc wyszedłem w teren nie miałem żadnych wielkich sukcesów ale w jakiś sposób małymi krokami osiągałem (to numer telefonu, jedną noc) ale w pewnym momencie na juwenaliach poznałem dziewczynę która mnie zafascynowała i stwierdziłem, że jest nie z mojej ligi po czym mocno trzepłem się w łeb i powiedziałem "zaraz zaraz co Ty gadasz??? naprzód albo teraz albo nigdy" no i zacząłem działać i mimo oporów udało mi się. Niestety po pewnym czasie przyjąłem postawę "petenta" i ostatnio panna zerwała ze mną bop stwierdziła, że jestem fascynującym człowiekiem i kimś wyjątkowym dla Niej ale Ona nie czuje chemii. Problem w tym, że ja poczułem tą chemię. To tak jakby szukanie świętego grala. Znalazłem ale wracając do domu gdzieś mi wypadł i teraz szukam go ale nie wiem dokładnie gdzie. W związku z czym mam wielką prośbę o sugestie i porady z góry dziękuję i przepraszam za przynudzanie.
przegrywa ten kto nie walczy

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » śr paź 24, 2007 2:57 pm

ja wlasnie w podobnej sytuacji jak zadzialac na panne ktora dala mi kosza bo nls poznalem o miecha za pozno a teraz ma chopaka i sie wydaje byc szczesliwa
dumnie przekraczam granice areny

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » czw paź 25, 2007 12:53 am

z
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:49 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

shafty
Posty: 39
Rejestracja: śr paź 17, 2007 5:44 pm

Postautor: shafty » czw paź 25, 2007 3:26 pm

wlasnie mniej wiecej do tego wniosku doszedlem poprostu teraz widze wiecej jej wad ale i tak zajebista
dumnie przekraczam granice areny


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości