Jaka jest Twoja Misja życiowa ?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Jaka jest Twoja Misja życiowa ?

Postautor: Total » pn wrz 10, 2007 1:35 pm

Odkąd pije mleko zaczely dziac sie rozne rzeczy ze mną. Poza tym, ze stal sie wielki... wiadomo o co chodzi bo sami zboczency na tym forum siedzą. Ale, nie chodzi o to o co nie chodzi, chodzi o to zebys zauwazal wiecej, lapal sie na starych wzorcach, ktore jakis czas temu przestales powielac i uczyl sie nowych rzeczy.

A teraz opowiem Ci o moim dziecinstwie ktore bylo trudne i w jakich ciezkich warunkach dorastalem, o tym jak mnie bili i jak cierpialem z tego powodu... I dlaczego najpiękniejsze laski mnie omijaly z daleka. A rodzice wyzywali od idiotow, glupkow i tepakow.

Etap pierwszy - Wewnętrzne glosy - Jak sie pozbyć.

Wszystko zaczelo sie kiedy wszedlem na bloga Altara - nie ma go juz w sieci- i pomyslalem o kur ten koles to ma dobrze ma tyle lasek wiec musze go zabic, bo po co ma miec ktos lepiej odemnie jak ja mam gowo.
Jeszcze nauczylbym sie od niego zdawac sobie sprawe z rzeczy ktore kiedys dla mnie nie istnialy, robic rzeczy ktorych wczesniej nie robilem bo wydawaly mi sie ze nie sa dla mnie?
Zresztą, kogo obchodzi co robie na codzien, jak zyje, jakie mam nawyki i przyzwyczajenia, sram na to do jakich rezultatow dązę. I co w zyciu osiagne. Serio wstaje rano mam wszystko w dupie.
A ty? coraz lepiej sie bawisz.

Potem poznalem NLP i z jakis wzgledow wychodzac z domu patrze sie na laski PAUSE bo tu przezylem szok PLAY A one w myslach wszystkie mowia : "Chodz do mnie... -po czym dodają- jak najszybciej!" Mysle sobie o kur cos jest nie tak a one dalej "Chodz do mnie... jak najszybciej!"
Ja dalej nie wiem o co chodzi wiec sie pytam JA ??? Ona na to: - tak Ty chce Cie... chce Cie wydymac teraz
Mysle sobie znowu poczuje sie jak zabawka, ale co tam lubie sie dobrze bawic.

Niema to jak dialog wewnetrny Moj nachodzi mnie często i jest wyjatkowo zboczony wiec patrze sie na laske a on krzyczy UUUUU... SHE NEEEEEED ME. Wiec pytam sie go: Ona Mnie? on na to: " Tak ona Ciebie! Bierz sie do roboty Teraz " Mysle sobie ok.

Ale oczywiscie umysl jest skonstrulowany tak zeby caly czas szukac wymowek by dalej trwac w stagnacji, powielajac wylacznie stare wzorce. Bo po co miałbys uczyc sie czegos nowego tworzac nowe polączenia neuronowe ktore prowadza cie do coraz lepszych rezultatów.

Mysle sobie to nie dla mnie nie moge tego zrobic, co ciekawe kiedy tak myslalem ona wlasnie zdejmowala mi spodnie. Ale to nie wazne bo moje gadanie do siebie jest najwazniejsze i tak minelo mi cale zycie caly czas gadalem do siebie i nie widzialem tego co dookola mnie sie dzialo.

Pozniej pamietam mialem problemy z podchodzeniem do dziewczyn ktore mi sie podobaly najbardziej wiec podchodzilem do srednich bo tak kur bylo latwiej, bo po co mialem podchodzic do najbardziej atrakcyjnych kobiet, jeszcze spodobalbym sie ktorejs i co wtedy. Co ja biedny bym zrobil gdyby powiedziala mi taki komplement z ktorego wczesniej nie zdawalem sobie sprawy. Co by bylo gdybym odkrył że mam sobie cos o czym absolutnie nie mialem pojecia.

Jak ja poczatkujacy jeszcze amator tanich rozrywek, zareagowalbym gdyby powiedziala mi najpiekniejsza kobieta jaką widziałem, jaką teraz widze ze nie wyobrazalaby sobie dzisiejszej zabawy gdybym do niej nie podszedl. Wiec zapytala sie dlaczego dopiero teraz? Dlaczego musiala tak długo czekać.

Potem zaczalem sie zastanawiac w jaki sposób, do mojej glowy wchodzą rożne wyobrażenia obrazów, dzwięków i przyjemnych uczuc ktore zaczynają sie zmieniac w filmy w mojej glowie ktore widze z coraz większą głębią.

Jak to sie dzieje ze kiedy widze taką kobiete o ktorej kiedys myslalem ze nie jest dla mnie, teraz widze na jej twarzu usmiech i odpala mi sie fajna kinestetyka, po czym pojawia sie w glowie obraz w ktorym ona jako maly koteczek lasi sie do mnie. A ja jako 10 metrowa pantera patrze sie na nia z gory i mysle... -tego ci nie powiem- A ona na to błagalnym glosikiem: Weź mnie, weź mnie prosze... Zrobie Ci tak dobrze jak jeszcze nikt Ci nie zrobił. To ciekawe bo zauwazylem ze kiedy sie dłuzej przygladam -wbrew zasadzie 3 sekund- to im piekniejsza kobieta tym bardziej prosi a jej głos robi sie coraz bardziej zachęcający. Polubilem to blaganie i od teraz juz innych glosow w mojej glowie nie slysze, no moze poza jednym ->tym zdecydowanym od imprezowych gorących lasek: Bierz mnie... teraz. Wtedy podchodze i juz wiem ze nic nie musze robic.

Kiedys jakis koles pisal na forum ze tak malo jest wyjątkowo atrakcyjnych kobiet.
Mysle sobie, wydal kupe kasy i nie wie ze energia - czy tam postawa jak wolisz w sumie to samo - bierze sie z dzialania. Dlaczego tak malo mu sie wydawalo? bo wszystkie sa w naprawde atrakcyjnych miejscach, bo mają na to kase: Miami Beach, Sydney, Niagara, czy w Moim Pokoju wieczorem ... oczywiscie z opcja na snidanie bo cala noc ogladala sufit, wiec mozna zglodniec, a ja mam bogaty progrm erotyczny.
Swiat biegnie do przodu a piekne kobiety razem ze mną.

Dobra starczy juz tego posta bo zaczyna on juz przypominac instalowanie Windowsa.

Mam nadzieje ze masz lepsze przekonania i strategie niż ja, bo bawisz sie jeszcze lepiej i z kazadym dniem coraz bardziej jestes zadowolony z siebie. I z tego co osiagasz i osiagnels do tej pory.

Mozesz łatwo przerywac swoje wzorce przyzwyczajenia. I patrz co do okola ciebie sie dzieje fantastycznego. Co jest niezwyklego w tym co widzisz i doswiadczasz, ale jakie to ma znaczenie i tak wszyscy umrzemy marszczac swoj sprzęt w trumnie.

Zadawaj mądre pytania bo tylko one poprowadza cie do tego czego chcesz najbardziej albo tego o czym marzysz najczesciej bo kiedys wydawalo ci sie ze to nie mozliwe póki nie zlapales sie na tym ze jestes juz na wlasciwej drodze majac juz kilka krokow za sobą.

Niezapomnianoego dnia i wszystkich następnych.
- Jeszcze lepszych.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

Postautor: Kris » czw wrz 13, 2007 2:26 am

:?


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości