NLS dla wszystkich ??? niestety tak :(

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

NLS dla wszystkich ??? niestety tak :(

Postautor: drzazga » sob sie 26, 2006 7:58 pm

Witam wszystkich braci :D

Przeglądając co ciekawsze strony w necie natrafiłem na coś, co mnie niespecjalnie ucieszyło...Otóż znalazłem szkolenie NLS, które można ukończyć przez internet. Koszt tej elitarnej (jak by się wydawało) wiedzy, to tylko 36zł. Cóż więc...smutne, ale prawdziwe, bo być może, już niedługo nawet prości dresiarze będą rzucać patternami. Zastanawiam się, czy przez nadmierne skomercjalizowanie NLS nie zaczniemy w krótkim czasie być postrzegani jako najzwyklejsi podrywacze, lub nawet gorzej - psychologiczni gwałciciele :twisted: ....i znów będzie trzeba uwodzić metodą "na psf-a" :D

Dla zainteresowanych link:

http://wwwxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nie widzę innego rozwiązania niż opatentowanie NLS przez naszych mistrzów Andrzeja, Lecha i Pawła :D

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » wt sie 29, 2006 9:29 am

old
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:40 pm przez Drom, łącznie zmieniany 1 raz.

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

pod lupa...

Postautor: slotti » pt wrz 01, 2006 2:23 pm

Przygladnijcie sie dokladniej tym stronom!
To przeciez nasi mistrzowie Lechu, Andrzej i ten Nowy Lepszy szatan ten kurs uwodzenia w wspolpracy z sympatia.pl stworzyli....
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...
and full of zasadzkas!

GG: 1986287

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: drzazga » pt wrz 01, 2006 11:52 pm

He he też to później zauważyłem...jednak kwestia śmiesznie niskiej ceny pozostaje.... Mimo wszystko już sam fakt tego, że to akcja propagowana przez naszych guru :D sprawia, że inaczej zacząłem na to spoglądać.
Niech im się wiedzie jak najlepiej :D W końcu tak wiele im zawdzięczamy :twisted: A tak poza tym, to brat Drom ma rację i ja również sądzę, że po takim kursie nie ma szans na aż taką metamorfozę jakiej my doświadczyliśmy po szkoleniach...

Pozdrowionka

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » sob wrz 02, 2006 12:51 am

q
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:50 pm przez Drom, łącznie zmieniany 3 razy.

sir.bart
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 14, 2006 7:41 pm

Postautor: sir.bart » pn wrz 04, 2006 11:23 pm

Witam braci! Zgodze sie z wami ze ten kurs to całkowita lipa, poniewaz ok. 60% komunikacji międzyludzkiej odbywa się bez słów - mowa ciała. Ok. 30% to ton głosu. Co oznacza, że ok. 90% tego, co mówimy to POSTAWA. Jednak rozumiem dlaczego nasi trenerzy go stworzyli... MARKETING, jakis procent sie zainteresuje i przyjdzie na prawdziwe szkolenie NLS, bo postawy po e-learningowym kursie raczej nie uzyskaja :twisted: Co mnie jednak martwi to coraz wieksze zainteresowanie mediów wokół NLS. Co gorsza nie zauważaja oni tego, ze nie jestesmy po to by podrywac, dupcyc i rzucac, tylko po to by podrywac i dawac niezapomniana rozkosz... ale o tym niestety zapomnieli :( Z drugiej strony to dziala na nasza kozysc... w momencie kiedy rozbudzasz laske do czerwonosc,i to raczej nie bedzie sadzila ze jestes po jakims kursie - tymbardziej za 36pln :twisted:
pozdrawiam

Drom
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:18 pm

Postautor: Drom » wt wrz 05, 2006 12:07 am

hmm
Ostatnio zmieniony pn sty 27, 2014 2:40 pm przez Drom, łącznie zmieniany 2 razy.

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

czas pokaze...

Postautor: slotti » wt wrz 05, 2006 8:53 am

Trzeba odczekac jaki wplyw to medialne interesowanie bedzie miala na kobiety...
A konkurencja tylko ozywia interes - to moze bedzie jak z hypnoza? Jak juz raz sie dales wprowadzic w trans, to za kazdym dalszym razem jest/bedzie latwiej...
Moze one beda w przyszlosi wszystkie chcialy byc PROFESJONALNIE I INTELIGENTNIE uwiedzane? A reszta ingnorantow bedzie coraz bardziej sfrustrowana?
Temat jest, ilu absolwentow braci umie to co uslyszeli zamienic w czyny?!
5 na 10? 5 na 100?
Przeciez do tego dochodzi wymog odrobiny intelencji, CZASU, poswiecenia...
Po zobaczeniu Don Juana de Marco, albo jak mu to tam, nawet 10krotnym raczej nikt nie zamienil sie jeszcze w uwodziciela...
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...

and full of zasadzkas!



GG: 1986287


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości