Magnetyczne przyciąganie....naprawdę coś w tym jest !!!

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Magnetyczne przyciąganie....naprawdę coś w tym jest !!!

Postautor: drzazga » ndz cze 25, 2006 1:24 pm

Witam wszystkich braci :D


Muszę przyznać, że mimo iż wierzyłem w telepatię i magię mistrza Sowy to miałem do niej umiarkowane przekonanie...aż do przedwczorajszego wieczoru, kiedy to sam zainstalowałem sobie magnes, który zadziałał w sposób jakiego w życiu bym się nie spodziewał !! Jeszcze tego samego dnia odebrałem tel. od 2 osób z którymi się od bardzo dawna nie widziałem i co ciekawe oni akurat teraz poczuli, że chcą wyskoczyć gdzieś na browar i pogadać o starych dobrych czasach...Ale to mało...Wczoraj wybierając się na poligon do Bydgoskich klubów odebrałem eskę od panienki, z którą nie widziałem się od niepamiętnych czasów, a nasze kontakty urwały się w zasadzie po podstawówce. Dodam też, że jest ona typem dominantki, która od czasu jak ją znałem zadawała się z karkami i traktowała ich tak, że mimo iż byłem PSF to byłem w szoku, że oni z nią wytrzymują...Oto mała relacja sms-owa...

Ona:
Witam Cię kochanie. Co robisz dziś wieczorem ? Może jakiś spacer lub imprezka, albo zupełnie coś innego. Więc wpadnij. Twoja kochana Ewelina.

Ja:
Hmmm. Wiesz w zasadzie to ja już mam plany na wieczór, ale zastanawiam się...co takiego miałaś na myśli pisząć „lub coś innego” ???

Ona:
Co tylko zechcesz kochanie.

Ja:
A dlaczego myślisz, że ja w ogóle chcę ??? Jak rzucisz jakąś konkretną propozycję to może się zastanowię...

Ona:
Dziś to ja jestem otwarta na wszystkie propozycje ! Jeśli chcesz to możesz ze mną zrobić wszystko co Ci się kiedykolwiek marzyło.

Ja:
Skąd przekonanie, że kiedykolwiek marzyłem na Twój temat ??? Coż....mogę zaoferować Ci tylko i wyłącznie sex Ewelino....I to taki o którym absolutnie nikt nigdy się nie dowie i zostanie tylko w naszych wspomnieniach...Więc zastanów się dobrze zanim odpiszesz....

Ona:
Ty świnio ! Miałam na myśli jakąś imprezkę, a potem dopiero sex. Tak tylko napisałam o tych marzeniach. Myślałam, że jak się nudzisz to może pojedziemy np. do Terminala lub ogólnie na piwo, a Ty od razu takie rzeczy ! Aż tak łatwa nie jestem ! Miłego wieczoru !

Ja:
Oki...W takim razie ja również życzę Ci miłego wieczoru i nie myśl o tym jak mogłaś go spędzić ze mną uprawiając dziki i namiętny sex....Śpij słodko

Ona:
Siedzę sobie i piję piwko, więc może mnie do tego sexu zachęcisz.

Ja:
Pamiętaj, że to Ty zaproponowałaś, więc to raczej Ty powinnaś zachęcić mnie, bo po ostatnim esie zacząłem się zastanawiać czy w ogóle tego chcę...

Ona:
Nie zmieniaj planów ! Ja pójdę spać ! Miłego wieczoru !

Ona:
A ja myślałam, że chociaż Ty jesteś normalny. Zawsze uważałam Cię za przyjaciela z dzieciństwa, a Ty mnie...? Myślałam, że masz o mnie lepszą opinię ! A mogło być tak pięknie.

Ja: (tu wiekie dzięki bratu Altarowi za absolutnie genialny pomysł, który zamieścił w temacie z 29.IX.04 o przemyślanej strategii zamiast patternów :wink: )
Wiesz kobiety w moim życiu dzielą się na pewne kategorie...jest dziewczyna, która znaczy coś tam więcej, są przyjaciółki z którymi się spotykam i czasem uprawiamy niezobowiązujący sex i moje zdanie na ich temat jest jak najbardziej pozytywne, bo bardzo cenię w kobietach odwagę, która pozwala im przełamać właśnie takie bezsensowne przekonania, które właśnie pokazujesz swoją postawą i dokańczając są jeszcze koleżanki, z którymi nie łączy mnie nic poza zwykłym CZEŚĆ. Sama się zastanów, kim jesteś dla mnie...

Ona:
Sądzę, że po prostu zwykłe cześć.

Ja:
Sama się umieść w jakiejś kategorii...Miłego wieczoru

Ona:
Może jednak się dziś spotkamy i zobaczymy co z tego wyjdzie !!

Ja:
Napiszę Ci później, o której po Ciebie wpadnę, bo jestem w Bydgoszczy i zaraz mi padnie bateria...

I zgadnijcie co takiego robiłem z nią tego wieczoru ?? :twisted: :twisted: :twisted:

slotti
Posty: 17
Rejestracja: czw gru 29, 2005 7:38 pm
Lokalizacja: NRW
Kontaktowanie:

congratulations :)

Postautor: slotti » pn cze 26, 2006 10:56 pm

gratuluje bracie ! :twisted:
Das Leben ist schön - zycie jest piekne...
and full of zasadzkas!

GG: 1986287

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Postautor: cwanyzenek » pn lip 03, 2006 10:12 am

Bracie Drzazga, nie wiem czy nie za dużo kombinujesz. Zasadniczo jak laska cie chce, a ty z nia tez, to jest taka opcja żeby sie po prostu umówic zamiast tracić czas na sesemesy.

--
Ona:
Dziś to ja jestem otwarta na wszystkie propozycje ! Jeśli chcesz to możesz ze mną zrobić wszystko co Ci się kiedykolwiek marzyło.

Ty:
To badz o 20.20 (miejsce), ubierz cos seksownego.
--

Wbrew pozorom najwazniejsza czescia zdania na ktora powinienes zwrocic uwage jest "." Kropka, cholera jego mać.
Ale tak poza tym, to szacuneczek.
:)
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"

Awatar użytkownika
drzazga
Posty: 7
Rejestracja: wt cze 13, 2006 12:10 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Postautor: drzazga » sob lip 08, 2006 11:40 am

Bracie Drzazga, nie wiem czy nie za dużo kombinujesz. Zasadniczo jak laska cie chce, a ty z nia tez, to jest taka opcja żeby sie po prostu umówic zamiast tracić czas na sesemesy.


Bracie Zenku,

masz oczywiście rację i zastosowałbym twój pomysł, ale nie na niej. Otóż laska znała mnie już dawno i zawsze miała mnie za psf-a, co z resztą było prawdą. Sam nie wiem co takiego strzeliło jej do głowy, żeby do mnie napisać (może to ten magnes :D ) , ale zważywszy na to jak mnie zawsze postrzegała postanowiłem nadać naszemu spotkaniu odpowiednie i bardzo wyraźne ramy, a ją wprawić w lekki szok, co zresztą doskonale mi się udało. Nic tak nie dowartościowuje jak teksty typu: "Ty coś piłeś, albo brałeś?? Jesteś jakiś inny" Oczywiście w znaczeniu pozytywnym :twisted:


A tak poza tym i całkiem poważnie to miałem ją kompletnie w dupie, bo miałem już plany na ten wieczór, ale byłem naprawde ciekawy jak zareaguje, więc jako członek klubu "sprawdźmy co się cholera stanie" postanowiłem spróbować, bo dobrego sexu nigdy za wiele :twisted:


Pozdrowionka i dzięki za uwagi :D

LaBoy
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 7:32 pm
Lokalizacja: spod Jarosławia
Kontaktowanie:

Re: Magnetyczne przyciąganie....naprawdę coś w tym jest !!!

Postautor: LaBoy » ndz paź 07, 2007 10:35 pm

drzazga pisze:Muszę przyznać, że mimo iż wierzyłem w telepatię i magię mistrza Sowy to miałem do niej umiarkowane przekonanie...aż do przedwczorajszego wieczoru, kiedy to sam zainstalowałem sobie magnes, który zadziałał w sposób jakiego w życiu bym się nie spodziewał !!


O jaki magnes chodzi :?:
czy to ten sam magnes na kobiety co tu -> http://www.sztukauwodzenia.tnb.pl/news.php
czy coś innego ? Będe wdzięczny za odpowiedź :o
GG: 10071533

Total
Posty: 91
Rejestracja: pt sty 09, 2004 4:01 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz, Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Total » pn lis 05, 2007 1:08 pm

Magnes...

Po prostu zaczynasz zwracac uwage na pewne rzeczy ktore wczesniej omijales.

Nigdy nie zwracales uwagi w jaki sposob patrza sie na Ciebie piekne kobiety bo uwazales ze maja cie gdzies...

Teraz sie przygladasz i zauwazasz to ze sa Toba zainteresowane bo wlaczyles odpowiedni filtr. A jezeli wiesz ze cos istnieje mozesz z tym pracowac i rozwijac.
Świadomosc jest najwieksza moca wszechswiata. - R.Bandler


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości