wiek

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co dotyczy NLS w zamkniętym gronie TYLKO dla wtajemniczonych. Dostęp do tej części forum mają tylko absolwenci warsztatów NLS oraz Ci, którzy kupili warsztat NLS na CD. <br>
<b>UWAGA ! Zanim napiszesz do admina w sprawie dostępu do tej części forum przeczytaj to co admin napisał w częsci "Ogłoszenia admina" !!! </b>

Moderatorzy: admin, Lech Dębski, yebi69, Sowa_sensei, Moderatorzy

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

wiek

Postautor: Kris » wt lut 07, 2006 11:29 am

Witam!

Mam maly problem. Ostatnio poznalem fajna dziewczyne nadajaca sie do zwiazku (niekoniecznie), ale jest starsza o 5 lat ode mnie (25), ale nie problem w tym bo mi to odpowiada, tylko ze sklamalem jej ze ja mam 24, czyli jestem rok mlodszy, ale w rzeczywistosci to jest 5 lat roznicy!

Tylko ze ja nie wygladam na 20 tylko na ok. 25 i tez mysle inaczej niz moi rowiesnicy

Po tym jak sie z nia przespalem kilka razy, pomyslalem sobie ze wyloze kawe na lawe i ktoregos spotkania pokazalem jej swoja legitymacj ena ktorej jest wiek...

HB"Ty jestes dzieciak"
JA"Dzieciak ktory wkradl sie do Twojego lozka"

Nie dostalem ani po mordzie ani nie byla szczegolnie zla, tylko mowila ze ma malego brata ktory jest w moim wieku :twisted:

I teraz mam problem i nie wiem jak go rozwiazac, prawdopodobnie bedziemy ze soba tylko sypiac i sie spotykac, ale bedzie mnie uwazala za mlodszego...

jakis pomysl? :twisted:

Mariusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 20, 2003 9:39 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: wiek

Postautor: Mariusz » wt lut 07, 2006 3:11 pm

Kris pisze:I teraz mam problem i nie wiem jak go rozwiazac, prawdopodobnie bedziemy ze soba tylko sypiac i sie spotykac, ale bedzie mnie uwazala za mlodszego...:twisted:


gdzie problem? ,bedziecie sypiac ze sobą.bedzie to związek.a kogo obchodzi co ona myśli o tobie?
Psychike kobiety mozna rozgryzc, ale po co brac skoro mozna dostac:)

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

:)

Postautor: damian » wt lut 07, 2006 5:03 pm

Jaki problem skoro sypiacie to Ona to zakceptuje i jest jej dobrze gdyby bylo inaczej to przestałaby się z Tobą umawiać --- a tak swoją droga dobry seks w zwiasku jest bardzo ważny :):):) To bardzo wzmacnia zwiazek takie moje zdanie !!!
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Awatar użytkownika
tupak
Posty: 198
Rejestracja: wt paź 07, 2003 5:16 pm
Lokalizacja: Wawa

Re: wiek

Postautor: tupak » czw lut 09, 2006 9:55 pm

xxx
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 9:57 am przez tupak, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy korzystasz w pełni z tego, że urodziłeś się mężczyzną?
http://BallsRevolution.pl

damian
Posty: 140
Rejestracja: pt lut 13, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Katowic
Kontaktowanie:

age

Postautor: damian » czw lut 09, 2006 10:33 pm

a co do wieku a własciwie różnicy --- Czy np facte ktory ma 50 lat moze uwieśc młoda kobiete w wieku 20 - 25 lat ?? Czy facet dla kobiety 2 razy starszy od Niej jest dla Niej atrakcyjny ??
Jestem Pogo z Marsa i dzis nie smierdza mi nogi ale Ty to lepiej sprawdź !!! :) :) :)

Lech Dębski
Master Trener
Posty: 208
Rejestracja: czw paź 23, 2003 11:26 am
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Lech Dębski » pt lut 10, 2006 2:10 am

Starsi faceci czesto są bardzo atrakcyjni dla młodszych kobiet. Imponuja doswiadczeniem życiowym, znajomoscią psychiki kobiecej i tzw. klasą. %0 latek nie bedzie kims kim bedzie chciała sie pochwalić przed kolezankami lub przedstawic rodzicom, ale na goracy romans- proszę bardzo :)

Pozdrawiam, Lechu
"Kobieta zmienną jest, jak mówi poeta. Ale ja nie piszę wierszy, zajmuję się tylko uwodzeniem kobiet."

Kris
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 16, 2003 5:29 pm
Lokalizacja: London

Postautor: Kris » pt lut 10, 2006 4:41 pm

Wlasnie...

Wiec co ja mam zrobic ze swoim wiekiem jak ktos pyta jakie studia skonczylem, mysli po wygladzie i rozmowie ze mam nie wiem jakie juz doswiadczenie zyciowe za soba??

byc klamca? :twisted:

Czasami sie zastanawiam i zdaje sobie sprawe ze wiekszosc to jest klamstwo, np. w stosunku do dziewczyn. Ale nie chodzi o to czy to prawda czy nie, ALE czy dziala, tak? 8)

Dojade ja w nastepnym albo tym tygodniu (mowi mi ze i tak nic z tego nie bedzie) i jesli znow zobacze ze mowi to, a cialo odpowiada twierdzaco to jest udusze podczas rzniecia :twisted:

aristo
Posty: 84
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: aristo » ndz mar 05, 2006 9:07 pm

To co bedziesz mowil laska i jak bedziesz postepowal zalezy od tego co chcesz osiagnac, jesli chcesz zyc w klamstwie przed soba i innymi to jedno jest pewne to napewno nie poplaca predzej czy pozniej wyjdziei mozesz zalowac. Jesli uwazasz sie za takikego co ma swiatopoglad starszej osoby to w czym problem ujawniaj swoj wiek, a ludzie nie po wieku a po czynach cie osadza!!
Oswzukac swoim wiekiem mozna tylko na poczatku w celu nie zniechecenia laski a potem kiedy juz sie zrobi swoje to prawda nie powinna zmienic stanu rzeczy.Mialem tak wiele razy.
I jeszcze co do podawania sie za starszego to mam rade: wez sie za mlodsze laski i nie wczowaj sie w kogos kim nie jestes, bo pozniej kiedy juz osiagniesz starszy wiek, bedziesz mial przewrotne uczucie i bedziesz chcial sie podawac za kogos mlodszego. Tka przewrotnosc najczesniciej nastepuje.
To by bylo na tyle...
milego rzniecia :twisted: i szukania prawdy...

Aszyn

Postautor: Aszyn » pn mar 06, 2006 5:12 pm

Kris…

Nie widzę w tym żadnego problemu co do różnicy lat :)
A nawet lepiej celować w takie ja tak uważam , niż w małolatki które w wieku 20 lat może ciut więcej dopiero poznają , badają swoją seksualność itp. Pomimo że zdolne są do eksperymentów i wyzwań. Na pewno wiesz że kobiety od trzydziestki dopiero zaczynają konkretnie się rżnąć ( okres chormonalny ) szukając nowych satysfakcji z seksu i rżnięcia nawet w ciut inny sposób w dobrej oprawie BDSM, bondage , s/m. coś na ten styl. Choć nie jest to regułą to często tak bywa :twisted:
Ja bym na Twoim miejscu kontynułował znajomość i rzucił jej wyzwanie na jakieś s/m. i Zobacz czy sprosta :twisted:

Pozdr Asz :wink:

AMir8
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 16, 2005 12:30 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

młodsi mężczyźni

Postautor: AMir8 » pt mar 10, 2006 11:22 am

w niemczech kobiety standardowo wybierają młodszych mężczyzn bo wtedy zgrywa się krzywa potrzeb seksyalnych, idealny układ to mężczyzna młodszy o 4 lata - wg chińczyków, więc być może dobrze trafiłeś. Nie dumaj nad wiekiem, ale spraw żeby miała orgazmy a o resztę się nie martw, będzie gadać różne rzeczy, ale będzie cię pragnęła i masz pewne dymanie, a o to chodzi w życiu przede wszystkim, reszta to dodatki.
poćwicz trochę asertywność
długiego dymania
Kobieta podobna jest do cienia. Jeśli ją ścigasz - ucieka, jeśli ty uciekasz - idzie za tobą. Arabskie

Awatar użytkownika
cwanyzenek
Posty: 63
Rejestracja: wt maja 11, 2004 3:37 pm
Lokalizacja: Wawka

Re: wiek

Postautor: cwanyzenek » czw mar 16, 2006 4:05 pm

Laska ma 25 lat a ty 20 i uwaza cie za mlodszego? Dziwne...

Moze poczekaj jakies 5 lat. Ona wtedy nadal bedzie 5 lat starsza, ale ty juz bedziesz posuwal inna i bedziesz mial to w dupie.

A tak miedzy nami (uwielbiam tak pisac na forum publicznym): w czym ci to przeszkadza ze ona uwaza cie za kogos mlodszego a nie za, dajmy na to, Matke Podwojnie Przelozona Zakonu Siostr Niepomacanych?
Ja tam najbardziej lubie, kiedy moje kochanki uwazaja mnie za Pietnasty Pulk Niskopiennych Strzelcow Podhalanskich Z Pepenca W Nere, no ale to nawet mnie nie zawsze wychodzi.

Zen.
"Od myslenia fiutem, glowa nie boli"


Wróć do „Dyskusje ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości